Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Miron to dobre :> Zastanawiam się nad tym czy tyle samochodów zmieści się na strzeżonym bo w lokalu pewnie damy rade Pod Forum to pewnie zablokujemy oba wjazdy
  2. Keżor haha to dobre ale ja już mam fure dla podstarzałego dziadka i z szaleństw nic nie będzie no chyba że śnieg będzie :gwizdanie: A ha Mario sory że tak późno ale wszystkiego najlepszego Leoniarzu jeden stary jakoś nie zauważyłem że miałeś wczoraj urodziny
  3. O w mordę wigilia w piątek na spocie to mnie już pewnie nie wpuścicie nie :gwizdanie: Chociaż widzę że jednego obcola z Knurowa macie na liście
  4. a jaki kór.....a miał być
  5. Witam Panowie dzisiaj na spociku rozmawialiśmy o tv cyfrowej N i mówiliście że nie ma w niej Polsatu a tu sie okazuje że jest o to przykład http://n.pl/nsklep/promocje/swiathd
  6. cos ostatnio mamy na siebie szczescie No Egonku byle byśmy na siebie nie najechali [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 21:53_________________________________________________A tak po za tym WŁADCY PIERŚCIENI muszą sie trzymać razem
  7. Oj tam Oj tam dla Ciebie to chyba żaden problem co choć patrząc na opis u dołu Twojego profilu nie wiem, nie mam, nie umiem :polew: możesz mieć problem a tak w ogóle to
  8. No niestety niektóre graty mają w kosmicznych cenach ale drobiazgi opłaca sie brać w ASO bez wątpienia
  9. siema z południa Zrobiłem czujnik hamulca tzn. wymieniłem na nowy a kupiłem go w ASO i powiem wam że się miło zaskoczyłem nie dość że tani to mieli go na miejscu do tego zamówiłem brakującą mi zaślepke szyny fotela 15-, w ASO a na Alledrogo 50-, i do tego sciorany oprócz tego potrzebowałem taką małą zaślepke nakrętki pióra wycieraczki i o dziwo też mieli za jedyne 6-,
  10. Guru to zrób aktualizacje GG a nie ładujesz ludzi w H....A no i Rudi się nabrała
  11. siemano wszystkim Udanego urlopu EGONIE
  12. witka w spotowy poranek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.