Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poważnie nie moge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sorry ale nie moge zdradzić tego textu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: :polew: :polew: nie mogę jak se przypomnę hasło roku 2012 :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie bo nie było czasu pojechaliśmy na cerfura sie poślizgać [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 22:34_________________________________________________i jak to zwykle to bywa jak zacząłem szaleć to strażnik texasu sie znalazł co straszył MILICJĄ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a gdzie kolesie co się ścigali ze mną na Dworcowej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Raczej nie bo rozjechaliśmy się koło 21 z groszem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co tu tak pusto[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok kapelutek na dobranoc- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
numer dowodu też pamiętaj że akurat Twój pesel i nr dowodu to ja mogę mieć :gwizdanie: Miron to co? luty?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra zostaje 15.02- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majtole se wygraweruj ale najpszut podaj date urodziń- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam raniuśko do roboty szmigam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może byc na gg albo gdzie tam chcesz :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wrzucaj- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru jest Guru i nikt na spotach Gliwickich nie był tyle razy co Guru- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty opuściłeś więcej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nie wpi.....j się w rozmowe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak byś mi zawracał głowę to bym Ci powiedział że jesteś pojebany bo jest po pierwszej w nocy i żebyś sp***dalał i bym się rozłączył :polew: :polew: konkretnie czym? CBR- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja do dzisiaj nie wiem :kox: Łącze się z Tobą w bólu :polew zaraz chyba z pracy się zwolnię i Ci nie pomoże jak Cię dopadnę :bicz3: :Poczekaj aż śnieg spadnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru inie bądź taki tajemniczy jak RYDZYK wracając do tematu CZARNEJ MAFII :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak nie kojarzę [br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 23:03_________________________________________________ Chyba nie myślisz, że mam na forum podaną prawdziwą datę nie z forum się tego dowiedziałem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
15.02 Guru to już nie długo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale chyba taką co sama myje bo i tak nie zmieniło by tego że nie mam czasu umyć auta Postawie chłopakom Browara to mi pomoga przy GLUTOWOZIE i damy rade nawet pastą TEMPO ją polecieć - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE