Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ze spływu klimy Też to przerabiałem w A4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Guru zostałeś jednogłośnie zdegradowany z LANDRYNA na WŁADCE POSTÓW :polew: za to że Cię wczoraj nie było pierwszy raz w całej historii spotów Miałeś przyjechać choćby na hulajnodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie Egonek od rana dostaje od nas życzenia ale jakos ani razu sie nie odezwał czy pokazał chyba nie źle zabaniaczył co ? Tyle że beż NAS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko panienki EGONKU ogonie jeden najlepszego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak każdy wie krowy vel krówki kojarzą sie z wiochą więc jeżeli SAM nazwałeś ja KRÓWKĄ to chyba dlatego właśnie że trąca wiochą co ty gadasz za głupoty co w seryjnym A6 jest wiejskiego według Ciebie krówka-wiocha ty masz skojarzenia jest krowiasta i już zresztą moge sobie nazywać jak chce. Gadasz tak jakbyś miał coś innego, no masz w sumie ponad centymetr szpachli na drzwiach :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex qpuj i wkładaj będzie za***ista wiocha Czyli będzie pasowało do twojej krófki :gwizdanie: Kto jeszcze uważa że moja KRÓWKAa to wiocha? Przypominam Tobie że to ty masz wiejskie Ledy w zderzaku SKY-coś tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pogoda do
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
CZESTER
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie o to chodzi, po prostu ten wzór w 17" nie wygląda dobrze w 17" te felgi ładnie wyglądają http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-s-line-sline-rs-polecam-i1675993446.html http://moto.allegro.pl/felga-felgi-alufelga-mercedes-slk-5x112-et-42-i1676687277.html http://moto.allegro.pl/alufelgi-audi-4d0-17-5x112-i1677130092.html Te co pierwsze wysłałeś mam teraz i powiem Ci że przeszło mi przez mysl żeby se takie właśnie kupic, ładniejsze zostawiłbym na lato a te bardziej porysowane na zime
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w 17" Zdaje sobie sprawe że w 19 i wyżej były by ladniejsze ale ja potrzebuje jakieś 17 bo takie mam oponki i na lato i na zime [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 10:47_________________________________________________hehe Bulik jakoś mi to nie pasuje :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na pewno są ładniejsze bo te co pokazałeś to masakra a co twoje ci się już znudziły Nie! są ok ale one pójdą na zimówki a ja bym sobie cos na lato spaczył [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 10:11_________________________________________________http://moto.allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-volkswagen-toyota-vw-idealne-i1685562276.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wydaje mi sie że 17 są za małe jak na tak cieniutkie szprychy Coś z ori felg było by ładniejsze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki ojciec taki syn Nooo racja jak myślicie dobrze by wyglądały na mojej KROWIE http://moto.allegro.pl/felgi-o-z-canova-17-5x112-vw-audi-mercedes-i1697994640.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pooglądałem tera Tacierzyńskie i myślałem że z krzesła spadne jak zobaczyłem młodego terroryste od Dimana :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AAAAAA Tacierzyństwo ja pi.......e ale tam nikogo nie ma wole tutaj się wypowiadać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uciekł z domu i siedzi w MC Donaldzie na necie [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 08:56_________________________________________________ ej no wątku nie mosz do tych spraw czy co Dimek a jest taki od śmierdzących spraw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też nie :> Właśnie się młody sesroł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik ty się chyba nudzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uważaj Dimek bo synek się może zemścić za to że chciałeś go przez okno do PEWEXU wrzucić :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema laski z rańca Siema SKY-COŚ TAM ty GRZYBIE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema laski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A rower jaki był? bogaty?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kasa na glutowóz jest ? DONGURALESKO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i o to chodzi