Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema ELYTA + ŚWIERZAKI
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaraz, ze mam lenia... po 1. jestem bardzo zapracowany i zajety a po 2. nie znam super dobrze photoshopa i nie potrafie tego zrobic tak super... sam kiedys prosilem innych klubowiczow o vt. a po 3. nie jestem ku*** MATKA TERESA i nie mam obowiazku spelniac waszych zachcianek!!! temu zrob to temu tamto... na ostatnim spocie spedzilem 90% czasu w autach... czy ja jestem w robocie czy na spocie... czlowieku 2 razy cie na oczy widzialem a wypisujesz mi ze mam lenia i ci czegos nie zrobi obwiniajac mnie za to! w tyg. dostaje 10-20 pw zeby komus cos pomoc albo zrobic... koniec tego! co innego ludzie co znam 2 lata a co innego np. ty jak by nie podpis to nie wiem jakim autem jezdzisz... a z tego co pamietam to juz 2 raz mnie tam zdenerwowales, pierwszys raz bylo cos w stylu "trzeba mi zrobic logi" !!!!!! aleś pojechał choć doskonale Cię rozumiem Krolu tylko spokój może Cie uratować Powiem tak ładnie ma wypucowany silnik A tak serio to ja na tym komisie jeszcze nigdy nie widziałem fury godnej uwagi co oczywiście nie skreśla tego akurat auta, jakiś czas temu byłem tam ogladać meganke na zdjęciach wygladała nie źle w opisie też nie było napisane ze ona przeszła poważny karambol jak ją zobaczyłem na żywca to tak h...wo zrobionego auta już dawno nie widziałem źle wyszlifowana szpachla była wszędzie nawet na dachu i było to widać z odległości powyżej 1m. ogólnie masakra Jak będe przejeżdżał przez Ligote to pooglądam tą corse
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu spytaj w Decathlonie oni mają duży wybór tylko oni chcą dużo złotówek a ja mam ograniczony budżet No tak to może daj w zastaw Swoje S4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu spytaj w Decathlonie oni mają duży wybór Witam po super wczasach :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
późnym rankiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no piękny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozdrowionka z Głębinowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AVE z rańca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zawsze się zastanawiałem jak wygląda turbawka ze zmienną geometrią łopatek teraz już wiem każda łopatka w innej pozycji Doberek tak w ogóle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aloha Dimek aloha wszystkim :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z południa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bardzo to ciekawe i czy tak w ogóle można auta przewozić ? druga sprawa jak kierowca wysiadł z tej A4 przez szyberdach chyba [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 09:07_________________________________________________Już wiem jak on wysiadł przez tylną klapę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bardzo proszę A tak w ogóle to witka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hejka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucuś nie czytasz postów pytałem co sądzisz o maszynie z alledrogo? Majki czekam na efekty po tej paście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co powiesz na taką polerke ? Pucek specjalisto od tego typu maszyn http://moto.allegro.pl/polerka-samochodowa-1400-w-regulacja-obrotow-78950-i1711760286.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widze że ostro idziecie w polerke czy tam w odnowe lakieru też się chętnie sie podłącze w temat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Czesterku! Czester ja już mam ale przez chwile myślałem ze będzie z tego lipa, ciągle mi wywalało żebym włożył płytę ale już się to unormowało i jest git
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sęp Dimek jak mnie do roboty nie zgarną- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a będziesz HUDZIELCU ? Guru poprawka SDHC 4GB szmigają, znalazłem taką w domu i sprawdziłem jest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
He dzięki wielkie panowie Guru wiem już że karta nie może być SDHC tylko zwykła SD- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Guru ale mnie wjebałeś nie wiem jak mam ci to tak szybko zrobić - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE