Treść opublikowana przez Pelex
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glut
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Magia i tyle czarodziej jeden
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wpuszczajcie Gura do chaty on czaruje jakimiś dziwnymi liczbami
-
Tacierzyństwo
Bobasy hihrają z byle czego nawet reklamówka jednorazowa potrafi je rozbawić do łez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomasz znowu podpadłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko mi nie mów że moje auto ucierpiało? Pelex Ty Tomasza dopisz może do dowodu bo takie jego posty na forum to teraz dziwnie wyglądają :decayed: :decayed: Artur nie wcinaj mi się tu do gliwickich jak nie wiesz o co kaman :polew: wiem masz smaka na jego BAU Mój BAU chodzi miodzio więc pewnie masz racje leci na V6 i ten super klank
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko mi nie mów że moje auto ucierpiało? Pelex Ty Tomasza dopisz może do dowodu bo takie jego posty na forum to teraz dziwnie wyglądają :decayed: :decayed: no troche tak ale spoko nic nas nie łączy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
alfa mogła właśnie sie zepsuć nie myśl sobie że nie dali by rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
alfa też nie da rade chyba ze kolce ma w gumie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kijanką to oni mogą popatrzeć co najwyżej :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak ale kobita posrana jak latam boczkiem przez skrzyżowanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co ty z rodzina nie da rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Opony z kolcami miała [br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 22:17_________________________________________________Ale tak jak pisze Pelex zdziwił byś się pod jakie górki to potrafi podjechać nawet na zwykłych oponach przyjedziesz zobaczysz mam tu wyjazd z garażu kąt około 40 stopni i aja na nim zawracam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przyjedż zobaczysz z jakiej góreczki idzie wyjechać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i gitara (lub mandolina) :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale zadzwoń bo może być tak że pojade moją odebrać do pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam urlop teraz dwa tydnie wiec ogólnie nie będę nigdzie się kręcił bo maleńki remońcik u dzieciaków zaczynam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty będziesz gdzieś jutro jeździł w okolicach pszczyńskiej? nie wiem ale ty miałeś do mnie podskoczyć po soczewy podobno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ultra gripy są super ale Q na letnich idzie lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 21:33_________________________________________________ gó....o to da ja miałem goodyery ultra gripy 7+ szły fajnie ale to co się dzieje przy q to masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta reklama jak Audica wjeżdża na skocznie to szczera prawda jest ja dzisiaj próbowałem kąt natarcia w śniegu około 40stopni i wjeżdża bez jęknięcia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej bym tego nie opisał Heloł Guru :> a Ty w sumie to obiecałeś mi przejażdżkę tym swoim bolidem nie jedź bo się zakochasz i fure zmienisz już teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i nawet tak dużym autem jest fajna zabawa co musi się dziać w mniejszym lżejszym np. A3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trochę Ci zazdroszczę ;( no stary jest czego nie wiedziałem że to aż tak dobrze idze mimo że mam do czynienia z autami cztero-napędowymi w pracy to Q w audi je bije na głowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co ty za***rdala po tym śniegu jak warjot[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 20:31_________________________________________________ja juz nie bede chciał chyba nigdy FWD lub RWD