Treść opublikowana przez Si?a
-
Internetowa gra online
niestety nie. Hmmm powie mi ktoś z doświadczenia jak najszybciej można jeździć na coraz lepszych wyścigach? Ładować całą kasę w kierowcę, czy zbierać na lepszy samochód?
-
Internetowa gra online
a macie wolne miejsca w teamie?
-
[B5 1Z] Obroty silnika na jałowym biegu
chodzi Ci o wartość, ile na 3 biegu samochód jest w stanie wyciągnąć maksymalnie aż do odcięcia?
-
Internetowa gra online
a jakie są korzyści z przyłączenia się do grupy? Chodzi mi o kasę, respect i doświadczenie
-
Internetowa gra online
też właśnie to zauważyłem a4-klub :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Internetowa gra online
Co w pojedynkach liczy się najbardziej? Bo widzę że z pojedynków i tych normalnych wyścigów kasy można się dorobić. Czy w pojedynkach liczy się samochód? Ja nadal na CinQ a mam 7 lvl. Czy pora na zmianę samochodu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale tu ciiiisza
-
[B5 1Z] Pomoc przy montażu klimatyzacji
Wszystko już Ci chodzi jak należy ?? Gratuluję klimy :oklaski: . Robiłeś może zdjęcia podczas pracy ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ojj to raczej snu długotrwałego nie będzie . Kurde szkoda że mnie nie było, zobaczył bym najmłodszego spotowicza . Takie cuda to tylko u nas , od najmłodszych po ... hmmm ciekawe kto jest najstarszym ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witamy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja pewnie nie przyjadę, bo wybieram się nad Czyste. Chociaż może jak się tam znudzi to zaglądnę, tylko nie wiem czy wyrobie na czas.
-
Internetowa gra online
Hehe także pozostajemy na głodzie do wieczora albo i dłużej ... Ciekawe co się będzie działo gdy gra ruszy. Pewnie jak się każdy dorwie to 24 na dobę będzie jazda bez odpoczynku. Allcon mam pytanie. Czy będziemy musieli zaczynać od początku czy wszystko zostaje tak jak było?
-
Internetowa gra online
Hehe same nałogi :>... co ta gra robi z człowieka Co do czasu to pewnie sam Twórca nie ma pojęcia ile dokładnie będzie trwała przerwa...
-
Internetowa gra online
Ehhh już chyba nie ma co czekać... Przerwa z powodów technicznych. Wracamy wkrótce... Tak pewnie będzie do rana.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyli na Shark Tuning Zlot nikt się nie wybiera? Ehhh jadę na Browar ... jutro Pasieki i korczyna.
-
Internetowa gra online
Jeżeli możecie http://xracer.pl/index.php?ref=445
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czy to odp. na moje pytanie ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie. Mam pytanko co do jutrzejszego wyjazdu na Słowację, czy ktoś się wybiera? Ogólnie to raczej nie jest to spory wydatek .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No wiadomo, że obecnie nie możesz ... dlatego czekamy cierpliwie :). Jak na razie to pogoda nam nie dopisuje ... a więc nie ma co się śpieszyć tam .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ktoś podobnie jak Sławek słucha takiej muzyki i się wybiera ? Czyli z organizacją wyjazdu nad "czyste" czekamy. To super że się tym zajmiesz Sławq . Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie. Kiedy planujecie rozmowę na temat tego wypoczynku %% nad wodą "czyste" ? Dopiero 9-go a za 2 tyg. się tam dopiero wybrać? Może znajdzie ktoś czas (kto byłby zainteresowany) wcześniej żeby dokładniej rozplanować tam wypoczynek? Oczywiście, pasuje jakoś tam pojechać przy dobrej pogodzie a nie jak będzie deszcz.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak najbardziej ZA ... nareszcie będzie ten Grill ^ ^. A jeżeli chodzi o miejsce to wydaje mi się, że spokojnie się tam zmieścimy... w sumie można zadzwonić i powiedzieć, że tu przyjedzie ok. 20 osób i czy da się zostawić kawałek terenu. Tylko teraz zrobić mniej więcej listę osób ile by się pisało na taki wypoczynek i ruszać w drogę . Super opcja Korzen9! Oby więcej takich pomysłów .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I tu jest racja! Dziś byłem i już częściowo było zajęte. To jak szybka akcja transportowa do Trzebowniska? Jak tam by wyglądała miejscówka? A co do pogody... to już w sumie jest jutro i coś lekko pada, no ale do jutra na 16 powinno wszystko wyschnąć. Od godziny 13 nie powinna już spaść żadna kropelka z nieba . No ale jak będzie... to już się zobaczy
-
[B5 1Z] A4 1.9 TDI 96r. 90km
Jak na razie to autko sprawia mi tyle radości, że to się w głowie nie mieści :)... niestety nie raz zabraknie troszkę koników pod maską no ale jeżeli będzie wszystko ok, to może się uzbiera na vira i będzie ładnie śmigać. No a lampki to chyba najpierw tył... o przodzie się pomyśli później ;-) , no i zostaje jeszcze jeden bardzo ale to bardzo uciążliwy minus- BRAK klimy . Czy ktoś w jakiś sposób dorabiał sobie klimę? Proszę o jakieś rady co mógłbym zrobić . Panie Grzesiu , ten sposób pomaga... lecz tylko podczas rozwijania dobrych prędkości, no i oczywiście tylko na moment. Przy średniej prędkości i szybkach odsuniętych nawet do połowy, radia nie da się już posłuchać. No ale koniec wypisywania tych minusów , czekam na propozycję i ocenę co jeszcze można zrobić :]. Jest to mój pierwszy samochód jak się domyślacie więc ciężko mi go chyba będzie zostawić, choć słyszę o nim "stary rupieć" i takie tam brzydkie słowa. No ale ja wiem swoje ^ ^ . Dzięki KENOiX, może te kciuki pomogą i niedługo wpadnie coś więcej kasy :D.
-
[B5 1Z] Pomoc przy montażu klimatyzacji
Rozumiem... ehhh gdyby za ok. 1.5tysia udało się zamontować klime <3 <3 ... Ojjj ale by było cudo. Tylko gdzie znaleźć fachowca, który już coś takiego montował . Szymoonk czy Ty chcesz jakoś wspólnymi siłami to wszystko ogarnąć ?