Treść opublikowana przez Si?a
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam. Mój 1z ma ponad 230tysięcy na blacie, no a ile trzeba do tego dodać to wie tylko ten co cofał . No chyba, że jakiś cud się zdarzył, że 96r. z takim przebiegiem. No ale do rzeczy... Obcy82 nie każdemu się wydaje, że po każdej ingerencji wydaje się, że motor chodzi głośniej, w moim przypadku po zalaniu LM 5w40 silnik zaczął jakby spokojniej pracować, ciszej. Mechanicy oczywiście odradzali lanie syntetyka i polecali Super Extra olej mineralny. Postąpiłem jak polecaliście no i zalałem syntetykiem. Hmmm mowa była o jakimś rozszczelnieniu silnika przy zalaniu syntetyka przy takim przebiegu... Nie spotkała mnie taka sytuacja także nie wiem za dużo na ten temat ... Co do spalania, nie rozumiem jak Wy osiągacie takie wyniki... Jeżeli chodzi o temp. to po rozgrzaniu powinna stanąć na 90*, także termostat do wymiany.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba ma być powrót zimy , śnieżek ma znów padać... Oczywiście to nie jest pewna informacja.
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
tomwi może Mistrz zgodzi się na kolejną serie grupowego chipa za parę miesięcy ? Trzeba by się spytać, no i gdyby była taka możliwość to zebrać ludzi
-
Lockerz.com
W pomarańczowej zakładce. Za każdy film dostajesz jednorazowo punkty. Filmiki nie znikają. Z czasem lockerz będzie dodawać coraz to więcej filmów. Czy udało się komuś coś wygrać jak były te 3 fale ?
-
Lockerz.com
No i jak wyniki jak ? Mi dziś koszuleczka przyszła .
-
Lockerz.com
Jak komuś się uda coś wygrać to piszcie później tu . A tak w ogóle to na co polujecie?
-
Lockerz.com
Panowie czyli o której dokładnie będzie ten event? Chodzi mi tu o nasz PL czas .
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Czy będzie planowana druga tura promocji?
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Czy lista może być cały czas otwarta? To znaczy przez najbliższe parę miesięcy? Np. Do przed ostatniego klienta? Czy planujecie ją zamknąć?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.tkr.net.pl/
-
Jakie wybrać studia inżynierskie???
Dzięki Filip1001 za wypowiedź. Coraz bardziej jestem przekonany do tego kierunku . Podbudowało mnie to , zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu... ta inżynieria środowiska i czy bardzo ciężko jest się utrzymać na tym kierunku. Również słyszałem, że niektóre kierunki są sponsorowane (oczywiście wiadomo, zależy od uczelni) w tym inżynieria środowiska ... a więc same plusy
-
Jakie wybrać studia inżynierskie???
Widzę, że temat się konkretnie rozwinął w okół Inżynierii Środowiska . Bardzo mnie to ucieszyło, że chwalicie ten kierunek, sam pewnie wybiorę się na IŚ. Mówicie, że w miarę praca jest dostępna po zakończeniu tego kierunku... możecie podać przykłady gdzie można być zatrudnionym, na jakim stanowisku? Czy ktoś ukończył ten kierunek i gdzieś już pracuje (oczywiście chodzi o pracę związaną z tym kierunkiem)? Na jakim poziomie przedstawiają się zarobki? Zadowalająco czyli, mniej więcej ile można dostać na rękę?
-
Lockerz.com
Czyli laptopa się nie opłaca brać? Tylko i wyłącznie e-girft cardy i Paypal cash?
-
Lockerz.com
Mam pytanie. Czy, gdy wygramy lapka to będziemy za niego jakoś dodatkowo płacić? Czy oni wysyłają nam paczkę jako prezent i nie musimy ponosić żadnych kosztów? Jak to jest z opłatami?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna a gdzie to było dokładniej?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
No i jest komplet. Proszę o ocenę. Mam nadzieje że teraz już jest wszystko dobrze: BS: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24d4c1d73e87eef7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5300b9fc5d0dd75.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3748bb80d2c79f63.html Statyczne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31506ec2f3351aa5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebd6313f5fd1212b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17d5d2c914e5262f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/829e21376a7356c8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7eaed4b9cf1e7760.html http://img685.imageshack.us/img685/7145/log015.jpg http://img704.imageshack.us/img704/2980/log018.jpg http://img97.imageshack.us/img97/9614/log023.jpg DYNAMICZNE: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a90f9dd6d841719.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8994c081d55a598c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/694bcd536d2a3cb6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21879f29e28009d4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/046da79e6f757499.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a42ba88601b4d2e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/035f7ae20e32c610.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a262200324a044ee.html
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
Czy te logi są poprawnie wykonane ? Powiedzą Wam coś? http://img688.imageshack.us/img688/5110/log000001003.png http://img13.imageshack.us/img13/421/log004007013.png http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98188c485cf59976.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34a9095469a216c7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/324ed1e1af4f0953.html
-
Lockerz.com
Oczywiście, że zawsze będziesz dostawał punkty bo tu chodzi o Twoją opinie na przeróżne tematy. Każdy ma inne upodobania, także nie mogło by być tak że jeżeli było by (przykładowo) pytanie na temat: Co lubisz z fast foodów? To, gdybyś odpowiedział hamburger to mógłbyś dostać punkty, a jak frytki to już nie. Ogólnie chyba wiadomo o co chodzi. A co do restock ... też niestety przeoczyłem... Komuś się udało wcisnąć na stronę ok. 22 i coś zamówić?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podpromie oczywiście szklaneczka. Do zobaczenia na miejscu
-
[B5 AHU] Jaki jest koszt wymiany rozrządu oraz uszczelki pod głowicą?
Jeżeli gość chce Ciebie poważnie oskrobać z kasy, to nie czaj się jeżeli masz możliwość zrobienia takiej akcji jak powiedział przedmówca. Choć w głębi... nie za bardzo mi się to podoba. No, jeżeli nie da się w żaden sposób wykręcić, to nalegaj, żeby Ci dał papiery, co ile dokładnie kosztowało, spróbuj może jeszcze się potargować, ale to już naprawdę jak nic nie będzie można zrobić tylko płacić.
-
Lockerz.com
Przeczytaj uważnie... jest tam jeszcze napisane coś o t-shirt'cie. A więc po zebraniu 20 przyjaciół dostajesz więcej punktów, a także w nagrodę koszulkę. Aby ta koszulka mogła do Ciebie dotrzeć, musisz prawidłowo uzupełnić profil. W tym temacie jest napisane gdzie co wpisać. Powodzenia
-
Lockerz.com
No widzisz Hugo czyli jednak ma być wypełniony adress 2 . A więc przykładowo wpisuje w Adress 1: Kwiatkowskiego 4 Adress 2: Apartment 50
-
[B5 AFB] Przegub?
o ile ja sie nie myle, to jak strzeli jeden przegub to juz nigdzie nie pojedziesz :gwizdanie: mechanizm roznicowy przekaze moc na to kolo ktore ma mniejszy opor czyli na to z ukreconym przegubem ..... chyba ze masz "szprere" ale raczej nie, to wtedy pojedziesz dalej No i tu się nie mylisz, gdy jeden strzeli to już koniec jazdy.
-
[B5 AFN] Dziwne stukanie w prawym kole.
sprawdzałeś zawieszenie? Podjedz na szarpaki, koszt jest niewielki. Tak w ciemno strzele... może przegub ? Słychać jak coś rwie? Czy jest jakieś bicie?
-
Lockerz.com
Jeżeli chodzi o wypełnianie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6539d304568b0ee6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70be2f01d47fbcb2.html