Treść opublikowana przez Si?a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie myślę o wywaleniu Egra, tak mi przyszło na myśl żeby może wywalić kolektor z egrem i kupić taki: http://allegro.pl/kolektor-ssacy-sharan-galaxy-alhambra-i1789338563.html podejdzie? Do tego flansze jakąś tak żeby efekt końcowy był taki: http://allegro.pl/vw-audi-1-9-tdi-kolektor-ssacy-z-flansza-egr-i1792880562.html Czy dobrze zrobię wywalając Egr?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przede wszystkim piszą, że plastiki przestają grać co by było dobrą opcją u mnie :). Jak coś to też bym się pisał na hamowanie w Sanoku.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co o tym sądzicie? Warto? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=211324.135 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142014.0 Ma ktoś? Ja mam trochę większy aku także nie wiem czy nie było by z tym problemu i czy zawracać sobie tym głowę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja w sumie przy okazji, gdyby coś kolega brał to może i ja bym coś kupił, cena mogła by być lepsza za hurtowy zakup ^ ^. Może kierownice jakąś... fotel kierowcy mam przetarty, sprężynka klamki od kierowcy, może zawiasy drzwi, pierdoły ogólnie mówiąc.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak będziesz się wybierał to daj znać wcześniej na forum .
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
patrząc na nowe logi coś jeszcze jest nie tak? Czy już wszystko ok? Czepiać się jeszcze czegoś?[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 16:37_________________________________________________011 dynamiczne: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52692.html SERIA 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52693.html MAX 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52694.html MiN Jest. Cieglo rusza się także jest wszystko ok z nim
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Nowe logi, co o tym sądzicie? : Statyczne: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52345.html 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52346.html BS: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52347.html 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52348.html 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52349.html Dynamiczne: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52350.html 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52351.html 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_52352.html Dzięki z góry za odpowiedzi.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
gizmo nie ma litości Twoja prawa noga a czy słyszałeś u siebie popychacze? Ja właśnie zbliżam się do wymiany i boje się, że po wymianie na Motula popychacze zaczną mi grać... Nie bać się nic i zmieniać na Motula 5w40 x-cess?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś z Vagiem na tygodniu w Rzeszowie miał chwilę wolnego czasu ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Miał ktoś może taką sytuację, że słyszał popychacze przed wymianą oleju a po wymianie na x-cess'a przestały mu grać? Nie na początku przez pierwsze 1000km a później znów zaczęły grać, tylko już na stałe. Mi kiedyś grały, wymieniłem na valvoline maxlife i teraz nie słychać popychaczy. Czy po wymianie na x-cess'a jest możliwość usłyszenia ich ponownie?
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
a czy na 100% nie jest to po prostu przez wtryski z AFN'a ? Jak miałem wtryski swoje 1Z to raczej wszystko ok było... pisali, że szafa gra.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Właśnie cieniutko z podmianą . Opcja wirnika odpada bo jest w normie. To może z cięgłem podjadę do mechanika to ogarnie temat. W sumie mam wtryski z AFN'a także, może nie ma co kombinować tylko po prostu przez wtryski tak jest? Da się jakoś wykryć tą awarię gruszki? Może tak od najprostszych spraw zacznę, co najpierw robić?
-
[B6 BFC] 00542 - Needle lift Sensor (G80) ponownie
Witaj. Nie dawno miałem ten sam błąd, tyle że poważniejsze objawy. Przy pewnym zakresie obrotów strasznie szarpało, nie dało się jechać. Ogólnie jazda była strasznie męcząca. Wymieniłem wtrysk sterujący... niestety nic nie pomogło, trochę się podłamałem bo nie wiadomo było co można zrobić. Okazało się, że problem leżał nie we wtyczce od wtrysku sterującego ale we wtyczce do której podpinało się wtrysk sterujący . Lutowanko i problem z głowy. 1. Raczej samego czujnika nie przełożysz, tak na 100% nie potwierdzę 2. Jeżeli na razie nic strasznego się nie dzieje... to tak, ale trzeba pamiętać żeby rozwiązać ten problem.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
011 z odłączonym- http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51431.html 011 normalnie- http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51432.html Teraz mam nadzieję, że jest ok.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Statyczne: BS 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51088.html BS 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51089.html BS 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51090.html 000,001,003- http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51095.html 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51096.html Dynamiczne: Tutaj na zaślepionym: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51091.html tutaj normalnie robione dynamiczne: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51092.html 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51093.html 011,003,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51094.html (tutaj patrzeć tylko na 011) To chyba wszystko.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Wziąłem się za wężyk. Wszystko ok, nie był zasyfiały. Za co teraz się zabrać? Logi wkleję jutro.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM stare to jak świat ... nie te hamulce do takich prędkości. Pomóżcie szukać audi a4 Quattro w sedanie 1.9tdi rocznikowo polift .
-
[B5 1Z] Czy do ECU idzie jakiś wężyk podciśnienia??
przeczyściłeś lub wymieniłeś ten wężyk? Jak zakończyła się naprawa? Napisz czy udało Ci się rozwiązać ten problem.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Kolektor i przepływke ruszyłem. Czyli teraz zabrać się za wężyk. Masz foty jakieś którego to dorwać? Wystarczy przedmuchać? Które logi wtedy zrobić?
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Kolektor wypale, przepływkę wyczyszczę i zrobię logi. Dalej komplet robić czy jakieś pojedyncze wtedy (które) wkleić? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:11_________________________________________________BS: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50371.html 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50372.html 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50373.html Statyczne: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50375.html 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50376.html Dynamiczne: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50378.html 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50379.html 004,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50380.html <tutaj jest 011 Są jakieś poprawy?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak po wymianie na Motula? Czy słychać u Ciebie było popychacze, a po zalaniu Motulem przestały grać? Ciszej chodzi silnik, nie siepie budą ? Ogólnie z jakiej oliwy się przesiadłeś? Napisz jak wrażenia i ile przejechałeś na Motulu.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Carlos więc który z wymienionych przez Ciebie będzie dobry (jak napisałeś na bazie PAO 5/40) ? No i skąd dobre źródło tego oleju znaleźć...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Carlos który olej z tych marek byś polecił do 1Z 1.9TDI, wymagana norma 505.00? Testowane były wielokrotnie przez Was te oleje? Ja uderzałem w LM czy Valvoline, teraz kusi mnie żeby zalać polecanego Motula.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzięki za numer Godzina 19 bardziej odpowiada , teraz będzie coraz cieplej... Jak z grillem? Chętni raczej są, to może następny spot nie na parkingu a przy grillu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie ktoś może 1Z-em na spocie? Wlepiłem logi i podpowiedzieli, żeby podmienić N75 i zrobić dynamiczne 011.