Treść opublikowana przez Si?a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Również życzymy Wesołych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Również ostatnio dłużej czekałem na paczkę niż zwykle. Możliwe, że opóźnienia są spowodowane złymi warunkami atmosferycznymi.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Głównymi chyba będzie najszybciej, nie ma chyba co kombinować, raczej na jedno wyjdzie http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=woj.+Podkarpackie%2C+Krasne+1&loc2=Rzesz%F3w%2C+Rycerska+1&byCar=on&cId1=f22f10ff9bdd1044bb0600bf730000270088f900c913b382&sId1=&cId2=&sId2=
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miał ktoś z Was kiedyś taki nieciekawy przypadek?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przy tym filmiku, była możliwość, żeby zderzyła się ze ścianą? :/ hardcore ale i tak jak dla mnie jest to głupota...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mój dzwonek w telefonie . Jedyna reklama, która wydaje mi się zbyt krótka .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ty co budzisz sie do pracy ( 4.23 ) Ja pale teraz w kominku jakby kto pytal :gwizdanie: Jakoś tak nie chciało mi się spać . wrclaguna widziałeś napis przy rondzie Pobitno "Zima zła" ? Może jeszcze się trzyma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Parking za Biedronką na ul. Hetmańskiej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe jest to, że tydzień przed próbą kradzieży a4-ki miał taką samą akcje :/... Dlaczego przez tydzień był na wolności? Goście robiąc takie akcje po prostu kpią sobie z Policji, która niestety nie jest idealnym organem ścigania..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Super filmik! Do tego jeszcze The Prodigy [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________
-
Strefa Śmiechu
Jechał facet samochodem, a że samochód dobry, szybki, to sobie nie żałował. Mimo że mokro, ślisko, to na liczniku 150 km/h..., 180 km/h..., 220 km/h..., 250 km/h..., aż tu nagle zakręt, za zakrętem furmanka. Nic się nie dało zrobić, jedno wielkie rozpierdziu, z furmanki drzazgi, konie latają w powietrzu, woźnicy urwało nogi. Zatrzymał się facet po tych kilkuset metrach, i patrzy, o k..., ale jatka. Nic to, myśli, jatka nie jatka, może kto przeżył i trzeba mu pomoc. Podchodzi bliżej, a tam konie z bebechami na wierzchu, ledwo dychają. Jako trzeba by je dobić, co się ma gadzina męczyć. Złapał za siekierę, która wypadła z furmanki i do jednego konia, do drugiego... pozarąbywał na śmierć. Stoi i rozgląda się, co dalej, zauważył woźnicę. Woźnica na to, podciągając koc i przykrywając urwane nogi: - Panie! Nawet mnie, k**wa, nie drasnęło!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe kim jest ten właściciel domu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to pewnie już każdy słyszał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/15-lat-na-jednym-oleju-i-jezdzi,1546529
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jedna
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ktoś potrzebuje? http://img829.imageshack.us/i/imag0012r.jpg/ http://img684.imageshack.us/i/imag0013l.jpg/ http://img405.imageshack.us/i/imag0014qk.jpg/ http://img219.imageshack.us/i/imag0015z.jpg/ Numer: 3B0853666L
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie ma to jak szron na samochodzie... ziiiimnoo
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Również się piszę na 2 karty. Zainteresowanie jest, także teraz tylko działać
-
Jaki telefon z wbudowanym GPS do 500zł???
Mam Htc touch pro jeszcze na gwarancji.. chyba 7 miesięcy . Kupiłem ją ostatnio na allegro, bardzo ładnie śmiga. Tak się zastanawiam... może sprzedam ten i kupie HTC TP 2 ... Jak zainteresowany to pisz PW
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq taniej Cie to wyniesie niż swap?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sixu to chyba był żart z tymi blachami... przynajmniej mi się tak wydaje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tam byłem po 0:00 i już zastawili wjazd. Jakoś specjalnie nie zalało tego podpromia. 2 dni ładnej pogody i wszystko wróci do normy.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Poszukaj sobie specyfikacje każdego z wymienionych produktów i porównaj ich lepkość w 100 stopniach oraz wartość TBN - jest to zdolność oleju do pochłaniania sadzy i jest to ważna wartość którą mało kto się interesuje. Z tego co pamiętam to TBN w castrolu w porównaniu z motulem wypada kiepsko, dlatego często można przeczytać informację, że bardzo syfi silnik, Mobil chyba wartości TBN nie podaje przynajmniej ja nigdy nie mogłem znaleźć Liqui Moly nie sprawdzałem. Nie słuchaj mechanika bo może być partnerem np castrola lub innego produktu, a wówczas to on potrzebuje sprzedać olej i napewno nie będzie martwił twoja motorownią. Dla ciekawości powiem ci, że w rodzinie jeździ a4 z silnikiem AVG który przyjechał z Niemiec z zalanym olejem motula Mało czytelne, ale zawsze coś. http://img291.imageshack.us/img291/1128/oleje.jpg
-
[B5 1Z] Duże spalanie paliwa przez silnik
no tak w "mieście" to znaczy przy światłach, korkach, często większość drogi pokonywanej na niedogrzanym silniku. Niech ludzie nie nazywają "miasta" ciągłej jazdy 80km/h przy małym natężeniu ruchu. A więc spalanie 8l przy korkach, światłach, niedogrzanym silniku itp. jest oczywiście możliwe . Chyba, że jeździsz naprawdę delikatnie i pali Ci te 8L.
-
[B5 1Z] Duże spalanie paliwa przez silnik
Kolego AudiB4 . Według mnie prędkość sama w sobie nie robi nikomu krzywdy, lecz gdy jedzie się "szybciej" niż zwykle trzeba włączyć wszystkie zmysły i być maksymalnie skupionym na tym co się robi. Jeżeli ktoś "lubi zapie**lać" to niech to robi ostrożnie. Nie każdy który jeździ "szybciej" jest debilem, który ma opóźniony czas reakcji i stwarza zagrożenie dla innych. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem . A z tą turbinką, grzaniem silnika muszę się zgodzić , spokojna jazda do "90*C" jest wskazana .