Treść opublikowana przez Si?a
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
to od czego najpierw zacząć? Właśnie słabo się zbiera, myślałem że to przez wtryski afny się tak porobiło i trzeba chipować żeby znów ładnie furka jeździła jak powinna.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
zmieniam wtryski na afn. Logi wkleję przy najbliższej okazji.[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 12:57_________________________________________________Po zmianie wtrysków: BS 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49776.html BS 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49777.html BS 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49778.html Dynamiczne: dyn: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49779.html dyn: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49780.html dyn: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49781.html statyczne: stat: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49782.html stat: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49783.html stat: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49784.html Teraz planuję virusa, co sądzicie o logach? Można śmiało chipować auto?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slimaczek89rz tak jak wrclaguna napisał, wszystko w swoim czasie .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Macie może jakiegoś dobrego, zaprzyjaźnionego lakiernika z Rzeszowa lub okolic, który wystawi fakturę?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
są jeszcze jakieś nagrania?
-
[B5 AFN] Wtrysk sterujący a moc auta a jednomas?
problem został rozwiązany?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Macie jakieś namiary na elektryka kumatego? Kiedyś miałem numer do... Piotrka z Łąki (nie Fularski) ale gdzieś mi się zapodział.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja prawie gotowy, zjem i ruszam na spota... potrzebny będzie VAG . W sumie to ja już wcześniej przyjadę, przed 16 będę na podpromiu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja bym był, będzie miał ktoś Vaga? Sprawdzić dawki i kąt? Ostatnio nie dałem rady, ale jutro bym był. Ktoś przywiezie Vaga? Albo nawet jak ktoś nie ma kabla to ja mam tylko, że bez lapka i oprogramowania.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzisiaj nie miałem jak zajechać na spota :( Cały dzień w pracy, jutro jadę małą trasę gdzieś koło 9... Jest ktoś z Rzeszowa lub okolic z Vagiem kto sprawdziłby dawki czy wszystko ok? A w razie zmian ustawił by kąt i prawidłowe dawki? Jutro koło 9? Sobota to może akurat się ktoś znajdzie. A jak nie to gdzie mogliby mi to sprawdzić i ustawić nie zdzierając za bardzo kasy :/?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
korekta dawek i sprawdzenie kąta wtrysku. Próba zmiany wtrysków na AFNy. Vaga niestety nie mam :/...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest ktoś dziś z VAGiem w Rzeszowie i ma czas ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
masz jakiś numer tej spinki? to jest coś takiego http://xarchiwum.pl/img/14/1307/3222.jpg pod osłonę skrzyni?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
potrzebuje zapięć do osłony pod skrzynię... wiecie może ile ich tam ma być i macie może jakieś numery tej spinki? W sumie to ile wchodzi do osłony skrzyni i blaszki tej łączącej 2 osłony? mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi . Jaki będzie koszt w ASO, bo nie wiem czy będzie warto je tam kupić?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
grill odwołany ze względu na pogodę?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
można go spotkać w nocnych godzinach na placu wolności
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witajcie. Co sądzicie o okularach, które pomagają w dłuższych trasach w dzień jak i w nocy? Używa ktoś takich? Możecie coś polecić? Daje tu przykład takich okularów http://allegro.pl/arctica-s-70-polaryzacja-korekcja-wymienne-szkla-i1512272783.html
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wymieniał ktoś z Rzeszowa wtryski na własną rękę ze wszystkimi ustawieniami? Planuję zmianę, wepchać afny do 1z. Pilna sprawa- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja również kupię smycz, podaj numer konta na PW- [B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
BS: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39022.html BS: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39025.html BS: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39029.html dyn: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39024.html dyn: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39027.html dyn: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39028.html stat: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39030.html stat: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39023.html stat: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39026.html Dzięki z góry za odpowiedzi- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
pokson chodzi Ci o VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W-40 , też jestem ciekaw czy ktoś już jeździł dłużej na tym oleju i może się wypowiedzieć- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Najlepszego skalarx i wrclaguna , trochę spóźnione, ale jeszcze przed 0:00 więc się liczy- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Oczywiście można zalewać czymś innym, ale czy w tej samej cenie znajdzie się coś lepszego?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bardzo często stoi tam na parkingu - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE