Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Si?a

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Si?a

  1. to od czego najpierw zacząć? Właśnie słabo się zbiera, myślałem że to przez wtryski afny się tak porobiło i trzeba chipować żeby znów ładnie furka jeździła jak powinna.
  2. zmieniam wtryski na afn. Logi wkleję przy najbliższej okazji.[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 12:57_________________________________________________Po zmianie wtrysków: BS 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49776.html BS 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49777.html BS 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49778.html Dynamiczne: dyn: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49779.html dyn: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49780.html dyn: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49781.html statyczne: stat: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49782.html stat: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49783.html stat: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49784.html Teraz planuję virusa, co sądzicie o logach? Można śmiało chipować auto?
  3. slimaczek89rz tak jak wrclaguna napisał, wszystko w swoim czasie .
  4. Macie może jakiegoś dobrego, zaprzyjaźnionego lakiernika z Rzeszowa lub okolic, który wystawi fakturę?
  5. są jeszcze jakieś nagrania?
  6. problem został rozwiązany?
  7. Macie jakieś namiary na elektryka kumatego? Kiedyś miałem numer do... Piotrka z Łąki (nie Fularski) ale gdzieś mi się zapodział.
  8. ja prawie gotowy, zjem i ruszam na spota... potrzebny będzie VAG . W sumie to ja już wcześniej przyjadę, przed 16 będę na podpromiu
  9. ja bym był, będzie miał ktoś Vaga? Sprawdzić dawki i kąt? Ostatnio nie dałem rady, ale jutro bym był. Ktoś przywiezie Vaga? Albo nawet jak ktoś nie ma kabla to ja mam tylko, że bez lapka i oprogramowania.
  10. Dzisiaj nie miałem jak zajechać na spota :( Cały dzień w pracy, jutro jadę małą trasę gdzieś koło 9... Jest ktoś z Rzeszowa lub okolic z Vagiem kto sprawdziłby dawki czy wszystko ok? A w razie zmian ustawił by kąt i prawidłowe dawki? Jutro koło 9? Sobota to może akurat się ktoś znajdzie. A jak nie to gdzie mogliby mi to sprawdzić i ustawić nie zdzierając za bardzo kasy :/?
  11. korekta dawek i sprawdzenie kąta wtrysku. Próba zmiany wtrysków na AFNy. Vaga niestety nie mam :/...
  12. jest ktoś dziś z VAGiem w Rzeszowie i ma czas ?
  13. masz jakiś numer tej spinki? to jest coś takiego http://xarchiwum.pl/img/14/1307/3222.jpg pod osłonę skrzyni?
  14. potrzebuje zapięć do osłony pod skrzynię... wiecie może ile ich tam ma być i macie może jakieś numery tej spinki? W sumie to ile wchodzi do osłony skrzyni i blaszki tej łączącej 2 osłony? mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi . Jaki będzie koszt w ASO, bo nie wiem czy będzie warto je tam kupić?
  15. grill odwołany ze względu na pogodę?
  16. można go spotkać w nocnych godzinach na placu wolności
  17. Witajcie. Co sądzicie o okularach, które pomagają w dłuższych trasach w dzień jak i w nocy? Używa ktoś takich? Możecie coś polecić? Daje tu przykład takich okularów http://allegro.pl/arctica-s-70-polaryzacja-korekcja-wymienne-szkla-i1512272783.html
  18. Si?a odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. Wymieniał ktoś z Rzeszowa wtryski na własną rękę ze wszystkimi ustawieniami? Planuję zmianę, wepchać afny do 1z. Pilna sprawa
  20. Ja również kupię smycz, podaj numer konta na PW
  21. BS: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39022.html BS: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39025.html BS: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39029.html dyn: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39024.html dyn: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39027.html dyn: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39028.html stat: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39030.html stat: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39023.html stat: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_39026.html Dzięki z góry za odpowiedzi
  22. pokson chodzi Ci o VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W-40 , też jestem ciekaw czy ktoś już jeździł dłużej na tym oleju i może się wypowiedzieć
  23. Najlepszego skalarx i wrclaguna , trochę spóźnione, ale jeszcze przed 0:00 więc się liczy
  24. Oczywiście można zalewać czymś innym, ale czy w tej samej cenie znajdzie się coś lepszego?
  25. bardzo często stoi tam na parkingu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.