Treść opublikowana przez Si?a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Macie jakąś tańszą alternatywę mechanika z Rzeszowa i okolic czy jeździcie tylko do Panów z Łąki?
-
Siłownia
do posiłku z 14 dodał bym ten z 17, czyli jajko, osobno zjesz jeżeli smakowo Ci to nie przeszkadza, wtedy masz ok.3h odstępu posiłek-trening, gdzie organizm wyrobi się z wchłonięciem go i nie będzie już tak ciążył, co za tym idzie- lepszy trening. Po treningu wywal twaróg, zamiast tego wstaw kurczaka. Ryż możesz lekko rozgotować, wtedy się szybciej przyswoi co jest wskazane po treningu. Rodzynki można dorzucić też zaraz po treningu, dobrze jest uzupełnić węglowodany.
-
Siłownia
o której masz trening? Ta dieta jest pod jaki cel? Masa czy redukcja? Twaróg z 19 wrzuć przed snem(kazeina- białko wolno wchłanialne, bardzo dobre na sen) a zamiast twarogu daj filet do ryżu. Jeżeli chodzi o kreatyne to nie ma co się od razu rzucać na jabłko(cm3 treca- jest dobry), najpierw stopniowo można wrzucać mono, 2 lub 3 cykle (oczywiście między nimi odstępy) a dopiero później jabłczan, jeżeli ktoś już zrobił pare cykli na jabłczanie to można wrzucić ethyl ester kreatyny
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
wymieniłem nastawnik, ponownie połączyłem kabelek za licznikiem. Dalej te same objawy.
-
Padające łożysko
czy to spasuje do 1z? http://allegro.pl/kolo-pasowe-alternatora-ruville-vw-passat-audi-i2280128862.html ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- czy to spasuje do 1z? http://allegro.pl/kolo-pasowe-alternatora-ruville-vw-passat-audi-i2280128862.html
-
Padające łożysko
do 1Z koło alternatora ze sprzęgiełkiem trzeba czy może być sztywne? Sztywne będzie tańsze, tylko czy przez to, któraś z części nie skróci swojej żywotności?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Macie jakąś mapkę lub wiecie czy wprowadzili już bramki kontroli prędkości? Napotkam którąś jadąc Rzeszów-Lublin-Warszawa?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Prezik27 - to masz za***iste szczescie, ja jestem po Zarzadzaniu i Inzynieri produkcji i pomimo tego, ze pracuje w zakladzie produkcyjnym juz prawie 3 lata i ogarniam bardzo duzo, na awans nawet sie nigdy nie zapowiadalo, woleli wybrac goscia z zewnatrz, jakiegos szwagra kogos tam, ktory nawet nie wiedzial co my tam robimy.... bo w polsce takie sa realia, ze jak nie masz znajomosci to malo zdzialasz,.... ale poszedlem na kontrole jakosci i wy%^#$ne na nich ;] Polecasz kontrole jakości? Aktualnie mam wybrać, gdzie pójdę na praktyki... Myślicie, że jest sens pchać się do jakiejś firmy, po to by był dokument z odbytych praktyk, czy raczej nie ma znaczenia gdzie zrobiłem praktyki ?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
mam softa, żeby wyeliminować ecu to przełożyłem z innego 1Z komputer i niestety objawy były takie same. Zostaje nastawnik. Podjadę do pompiarza i powiem co jest grane, żeby składał nastawnik aż przestanie szarpać
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
lutuję z powrotem ten kabelek i oddaje nastawnik do czyszczenia. Jak się zlutuje biało niebieski kabel to płynniej będzie na niższych biegach (najbardziej szarpało na 2) ale za to na 4 i 5 przy niższych obrotach będzie szarpać, jak wyczyszczą nastawnik to dam znać czy pomogło.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
co robić, lutować z powrotem biało niebieski kabel i wtedy czyścić nastawnik? Jest to potwierdzone w 100%, że wina jest po stronie nastawnika?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Podmieniłem ECU, dalej to samo. Może być wina pompy?
-
Siłownia
lub najpierw spróbować solidnie rozgrzać plecy, jeżeli przy minimalnych ciężarach nadal z plecami będzie źle to wtedy można by odpuścić trening. Jeśli jednak ból ustąpi, można poćwiczyć plecy bez podchodzenia do maksymalnych ciężarów.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Kolego mam dokładnie to samo! Ja przy liczniku od żółtej wtyczki miałem 2 biało niebieskie, ciąłem najpierw jeden dla testu, później drugi lutując pierwszy. Nie wiadomo za co się złapać. ale co nie przestało drgać?? Przestało drgać, ale pojawił się nowy problem, który występuje również u Ciebie. Po dodaniu gazu szarpnie chwile i jedzie normalnie. Zauważyłem, że największe szarpnięcie jest na 2 biegu do 1500obrotów. Najbardziej czuć szarpnięcie gdy całkowicie na 2 biegu puszczamy gaz i wskazówka jest poniżej 1500obrotów, wtedy szybko dociśniemy pedał gazu do połowy i czuć konkretnie szarpnięcie.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Kolego mam dokładnie to samo! Ja przy liczniku od żółtej wtyczki miałem 2 biało niebieskie, ciąłem najpierw jeden dla testu, później drugi lutując pierwszy. Nie wiadomo za co się złapać.
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Nastawnik czyszczony? Czyszczony, dzisiaj odpiąłem impulsator, te drgania ustały na 4 i 5 biegu. Wyjąłem licznik, odpiąłem żółtą wtyczkę a tam 2 biało niebieskie kable... Który miałem ciąć? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd220b3e307a1b32.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7d52cea18fd1306.html Mój licznik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/003931cfb56de6b0.html Uciąłem pierwszy przewód z dwóch, to bujanie (4 lub 5 bieg) ustało ale, no i tutaj wystąpiło niestety ale... na biegu gdy dodam gazu to budą najpierw szarpnęło a dopiero po szarpnięciu czuć było przyspieszenie, albo na drugim biegu, po wrzuceniu obroty skaczą żabką w górę, nie ma płynnego ruchu, dopiero przy 2000 obrotów jest ok albo jak depnę gaz do końca... Co o tym myślicie? Co u mnie poszło źle? Z objawów jakie teraz występują na co byście zwrócili uwagę?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
Nastawnik czyszczony? Czyszczony, dzisiaj odpiąłem impulsator, te drgania ustały na 4 i 5 biegu. Wyjąłem licznik, odpiąłem żółtą wtyczkę a tam 2 biało niebieskie kable... Który miałem ciąć? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd220b3e307a1b32.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7d52cea18fd1306.html Mój licznik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/003931cfb56de6b0.html Uciąłem pierwszy przewód z dwóch, to bujanie (4 lub 5 bieg) ustało ale, no i tutaj wystąpiło niestety ale... na biegu gdy dodam gazu to budą najpierw szarpnęło a dopiero po szarpnięciu czuć było przyspieszenie, albo na drugim biegu, po wrzuceniu obroty skaczą żabką w górę, nie ma płynnego ruchu, dopiero przy 2000 obrotów i w górę... Co o tym myślicie?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
jakaś opcja jest gdy jednak po teście z impulsatorem okaże się, że dalej jest szarpanie? Co wtedy ?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Można się z Tobą w inny sposób skontaktować( szybszy np. gg) ? Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Jestem na inżynierii produkcji na Politechnice i nie wiem czego w ogóle oczekiwać po studiach. Po tych studiach, znajdziesz dobrą pracę Właśnie stoję przed wyborem specjalności: Specjalność - Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem Specjalność - Logistyka produkcji Specjalność - Systemy zapewnienia jakości produkcji Mówią, że Informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest ciężką specjalnością, ale jak już się przez to przebrnie to można dostać dobrą pracę (teraz prawdopodobnie będzie z tym problem, ponieważ zbyt dużo ludzi na to poszło/idzie), drugą opcją jest Specjalność - Systemy zapewnienia jakości produkcji, nie mam pojęcia co wybrać i czego później się spodziewać... Dzięki serdecznie za odpowiedzi
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Można się z Tobą w inny sposób skontaktować( szybszy np. gg) ? Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Jestem na inżynierii produkcji na Politechnice i nie wiem czego w ogóle oczekiwać po studiach.
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Witam jestem studentem na wydziale budowy maszyn i lotnictwa, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, trochę nie pasuje do tego tematu ale chciałbym się zapytać, tych którzy pracują w fabrykach. Czy ktoś studiował na tym samym kierunku co ja?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://moto.onet.pl/1657337,1,artykul.html?node=13 100zł za 1 punkt, nieźle .
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kiedyś było wklejone porównanie i wyżej wymieniony LM wygrał z Motulem x-cessem 5w40 jeżeli chodzi o parametry, czyli jest lepszy, ale również droższy od Motula. Dobrze pamiętam?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jeździ może ktoś b5 z oznaczeniem silnika AHU?
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
a co powiecie o wtryskach? Wszystko ok?