Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zalej jakimś dobrym paliwem cały bak + STP i zobacz czy korekcje na 1 i 2 wtrysku spadną (013) troche duża dawka paliwa na wolnych ale jak nic sie nie dzieje to ok. I sprawdz filtr powietrza w jakim stanie.

Opublikowano

statyczny kąt wtrysku można by poprawić

nastawnik trochę przybrudzony, poza tym szafa gra

czemu dolewasz mixolu? :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

zmieniam wtryski na afn. Logi wkleję przy najbliższej okazji.[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 12:57_________________________________________________Po zmianie wtrysków:

BS 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49776.html

BS 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49777.html

BS 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49778.html

Dynamiczne:

dyn: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49779.html

dyn: 004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49780.html

dyn: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49781.html

statyczne:

stat: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49782.html

stat: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49783.html

stat: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_49784.html

Teraz planuję virusa, co sądzicie o logach? Można śmiało chipować auto?

Opublikowano

Fura słabo się zbiera, turbo wstaje późno, nie zaszkodzi wypalić kolektor ssący jak nigdy nie był czyszczony, wyczyścić przepływkę, odpiąć wężyk od ecu i przedmuchać, w ostateczności jeszcze cięglem podregulować no ale to już na czipie spytaj jak nadal turbo będzie wstawać kulawo, można by jeszcze podejrzewać N75, żeby go sprawdzić musisz podmienić od innego 1Z i zrobienia loga 011 dynamicznego

masz katalizator?

Opublikowano

w 1z wstawianie turbo sprawdza sie odlaczajac wezyk z silownika i go zaslepiając :)

Opublikowano
  • Autor

to od czego najpierw zacząć?

Właśnie słabo się zbiera, myślałem że to przez wtryski afny się tak porobiło i trzeba chipować żeby znów ładnie furka jeździła jak powinna.

Opublikowano

podmien N75 od innego 1Z-ta

Opublikowano

Kolektor ssący w tym aucie jest mocno zarośnięty :gwizdanie:

Co do mulenia to może się tak dzieje bo są większe wtryski na ori sofcie :mysli: Pozdrawiam!

Opublikowano

Kolektor ssący w tym aucie jest mocno zarośnięty :gwizdanie:

Co do mulenia to może się tak dzieje bo są większe wtryski na ori sofcie :mysli: Pozdrawiam!

wyczysc kolektor, wtryski zostaw w spokoju

Opublikowano
  • Autor

Kolektor wypale, przepływkę wyczyszczę i zrobię logi. Dalej komplet robić czy jakieś pojedyncze wtedy (które) wkleić? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:11_________________________________________________BS:

000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50371.html

003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50372.html

004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50373.html

Statyczne:

000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50375.html

004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50376.html

Dynamiczne:

000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50378.html

004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50379.html

004,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_50380.html <tutaj jest 011

Są jakieś poprawy?

Opublikowano

Kat wtrysku podreguluj

Przeplywka juz jest ok

Ale co do turbo to dalej za pozno sie budzi i mam pytanie :chytry: :chytry: czy wezyk do ecu wydmuchales.

Opublikowano
  • Autor

Kolektor i przepływke ruszyłem. Czyli teraz zabrać się za wężyk. Masz foty jakieś którego to dorwać? Wystarczy przedmuchać? Które logi wtedy zrobić?

Opublikowano

003 008 011

Tak zabierz sie za wezyk jak i ecu rozbierz przedmuchaj.A jak nie to dalej bedziemy myslec.

Opublikowano
  • Autor

Wziąłem się za wężyk. Wszystko ok, nie był zasyfiały. Za co teraz się zabrać? Logi wkleję jutro.

Opublikowano

normalne logi rób od 1000obr do 4200, dodatkowo zrób:

w 1z wstawianie turbo sprawdza sie odlaczajac wezyk z silownika i go zaslepiając :)

i robisz 011 tylko tym razem od 1000obr do 2500obr, tym sposobem sprawdzimy czy N75 ok

Opublikowano
  • Autor

Statyczne:

BS 000 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51088.html

BS 003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51089.html

BS 004 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51090.html

000,001,003- http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51095.html

004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51096.html

Dynamiczne:

Tutaj na zaślepionym: 008,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51091.html

tutaj normalnie robione dynamiczne:

000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51092.html

004,008,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51093.html

011,003,010 - http://vaglog.rtnet.pl/xkueqx_51094.html (tutaj patrzeć tylko na 011)

To chyba wszystko.

Opublikowano

Rozkręcałeś tą obudowę ecu i przedmuchałeś ten wężyk który idzie do niego? :naughty:

Opublikowano

te logi są nic nie warte, logi robi się pojedynczo a nie 3 naraz, od 1000obr a nie od 1500obr, zrób tylko ponownie 011 z odłączonym i zatkanym wężykiem i drugiego normalnego, tylko pojedynczo, normalny 1000obr-4200obr a bez wężyka 10000obr-3000obr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.