Treść opublikowana przez Si?a
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Byłem tam i mówił o 90zł za geometrie, także nie wiem czy da się coś więcej wykrzesać czy to jest normalna cena?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie wiecie gdzie tanio w Rzeszowie sprawdzą geometrie kół i ustawią zbieżność?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może będzie jakiś rekord frekwencji ? Postarajmy się , to ostatnie spotkanie w tym roku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To się stanie gdzieś obok ... popatrzymy co się tam będzie działo
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
ok, chodziło mi głównie o sprawdzenie przepływki... A do Katalizatora które grupy są potrzebne?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
Czy przepływka jest do wymiany?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to było trochę atrakcji . Dysponował by ktoś chwilką czasu? Potrzebuje zrobić Logi... Kabelek mam, lecz lapka nie wykombinuje ... trzeba będzie poczekać do Mikołaja i w prezencie sobie zafundować jakiś sprzęcior do Vagowania . Jeżeli by ktoś był chętny to proszę o PM, w zamian mogę zaoferować 2 piwka ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Aha pamiętaj jeszcze, że możesz iść na tak zwane "zbijanie punktów" . Płacimy 250zł i po odbyciu kursu z naszego konta znika 6pkt.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ma ktoś czas jutro po godzinie 17:00? Dokładniej mówiąc, chodzi mi o wykonanie logów ... (okablowanie mam), tylko niestety brak lapka i drugiej osoby. Czy znajdzie się ktoś, kto ma czas?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ogólnie pewnie nie odczuwasz żadnych zmian... ale czy patrzyłeś na spalanie ?? Bo przy tym może być różnica, wiadomo że niewielka ale zawsze coś . W sumie mi się wydaje, że jest to trochę manipulacja podświadomością ludzi, którzy jak widzą, że tankują Ultimate lub jakieś inne "turbo" paliwko to od razu czują różnice w dynamice itp. . Jakie Wy mieliście odczucia po pierwszym tankowaniu Ultimate'a?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panie PILOT_24 a jak odnosi się BP Ultimate Diesel do Verwy na Orlenie? Chociaż i tak każdy chyba ma swoją ulubioną stację przy której zostanie. Niestety chyba nie da się dokładnie zbadać gdzie w danej chwili najlepiej tankować... Dziękujemy za podanie nam wyników doświadczenia .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Kto się umawiał na Vag'owanie w tamtym tygodniu na weekendzie? Odbyło się spotkanie? Jeżeli nie to może byśmy zorganizowali coś przy najbliższej wolnej chwili ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No, gdyby fajnie wszystko spasowało to tylko pozostaje poszukać kogoś kto by zamontował taki zamiennik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hmmm... wróćmy jeszcze do tego tematu katalizatora... Czy coś takiego może być http://www.allegro.pl/item780567912_strumienica_za_katalizator_awg_fiat_mazda_audi_vw.html ? Czy lepiej coś innego? Nie chce mieć problemów z przeglądem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co o nich sądzicie? http://www.allegro.pl/item786345370_lampy_nowe_audi_a4_94_00_red_led_diody_tuning_w_wa.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no i właśnie w takich chwilach przydaje się garaż i trochę wolnego czasu...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tom2009 daj znać jeżeli będziesz coś wiedział i się szykował na wywalenie kata. Też bym się podpiął do tej akcji .
-
[ALL] Modyfikator plus
http://www.youtube.com/watch?v=ugS81MbLyaw
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czy ktoś z Was tam był ? >>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeeeeeejjj ale nuda :/... nooo mógłby być wcześniej ten spot
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo, sprzedajemy samochody i szukamy Quattrówek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM szkoda, że nie zostałeś dłużej, nagrał byś jak gość Bmką krawężnik zahaczył .... hmmm ale czego to zasługa, że niby "nic się nie stało" , mi się wydawało, że dosyć konkretnie podskoczyło mu koło na tym krawężniku.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też życzę STO LAT!! Spot 11 czyli jutro... jak na razie to pada, zobaczymy jak będzie jutro. Przeważnie było Słońce na spotach... Czy i tym razem nam się poszczęści ??
-
[B5 ARG] Skrzynia biegów (ciężko wchodzą)
no właśnie co odpowiada za ten opór w skrzyni? Co trzeba wymienić, żeby zmiana biegu wchodziła leciutko i gładko, bez żadnych oporów?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobrze by było żeby był to dobry fachowiec (żeby poprawek nie trzeba było robić) no i za te 200zł od elementu to by było super . Ale mówicie że ciężko będzie o takiego lakiernika?