Treść opublikowana przez m_kowal
-
[B5 AFN] Moje Audi uszkodzone
Kierownica trochę wytarta, wie ktoś gdzie w okolicach trójmiasta obszywają?I jakie są mniej więcej ceny???
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
SHELL
-
[B5 AFN] Moje Audi uszkodzone
Mój błąd,już poprawiłem
-
[B5 AFN] Moje Audi uszkodzone
Co mi doradzacie, raczej nie opłaca się go naprawiać a trochę części jest wartościowych? Nie mam pojęcia jak to rozegrać.Oddając na złomowanie nie mogę wyciągnąć z niego częśći, macie jakieś pomysły? :wallbash
-
[B5 AFN] Zmiana n75 na n18, problem z turbo
Temat można zamknąc wymiana przewodu okazała się słuszna,stary przewód był zbyt miekki...Dzięki za szybką diagnozę
-
[B5 AFN] Zmiana n75 na n18, problem z turbo
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/581b5e415f31bff4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f70df9e9cc0e5fde.html niewiem czy wina moga byc poprzecierane kable?
-
[B5 AFN] Zmiana n75 na n18, problem z turbo
Witam!Zmieniłem w swoim AFN'ie zawory z n75 na n18, okazało się ,żeTurbo przestało pracowac.Po jezdzie okazuje sie ze turbo załącza się od 2500tyś/obr.Czym może to byc spowodowane?
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Za ile można sprzedac katalizator z AFNa ?I zna ktoś jakiś skup w Gdańsku?
-
Uszkodzone zawieszenie po wpadnięciu w dziurę , a odszkodowanie.
Słyszałem ostatnio,że można zgłosic się do wydziału transportu(czy jakoś tak to się nazywa) pokazac jakies zdjęcia dziurawych dróg i otrzymujemy kase na wymiane zawiechy.Czy to jest jakaś bajka czy ktoś również słyszał o tym?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Czyli nic nie będzie z tych logów i muszę robić jeszcze raz?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Witam!Chciałbym prosić o pomoc w analizie logów.Robiłem je pierwszy raz więc nie wiem czy dobrze. Statyczne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/773da3c30f0dd759.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fe8305aae6d5719.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/101f6c085a1eca90.html Dynamiczne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9959933e60c41a6e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b93750a4ee5176e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a41c2467679f6a8a.html Moja turbina trochę niedomaga więc nie wiem czy trzeba czyścić czy to może zawór?
-
[B5 AFN] Pomoc Gdańsk!
Potrzebuje kogoś z Gdańska kto byłby chętny zrobić logi w mojej a4!
-
[ALL B5] Nagle przestało działać wspomaganie kierownicy
Raczej możesz jechać bo jakby coś było nie tak z paskiem to byś nie miał ładowania i aku by padł...
-
[ALL B5] Nagle przestało działać wspomaganie kierownicy
To jest pasek od alternatora...Jak się nie zerwał to chyba pompa wspomagania do wymiany
-
[ALL B5] Radio działa dopiero po przekręceniu kluczyka ( włączeniu zapłonu)
Trzeba zamienić żółty z czerwonym kabelkiem i powinno działać...Nie jestem pewien czy dobrze pamiętam
-
[B5 1Z] Napinacz i pasek od klimatyzacji
Chyba trzeba jednak rozbierać przód ciężko gdzieś rękę wsadzić...Tymbardziej że napinacze lubią sie zapiec!
-
[B5 APT] Czy to zajechane sprzęgło a może dwumas ?
Polecam sprzęgło firmy SACHS... Wydaje mi się ,że jeżeli nie zgasł przy ręcznym to sprzęgło jest do wymiany ,to chyba wina tarczy sprzęgła.
-
[B7 BLB] Duże zużycie oleju
W silnikach 2.0 TDI z tego co wiem w prawie każdym egzemplarzu wydmuc**je uszczelkę pod głowicą i zaczyna brać olej...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Mateusz.Jeżdżę AUDI A4 1.9TDI 110 PS 98r. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!!!