Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

m_kowal

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez m_kowal

  1. Kierownica trochę wytarta, wie ktoś gdzie w okolicach trójmiasta obszywają?I jakie są mniej więcej ceny???
  2. Mój błąd,już poprawiłem
  3. Co mi doradzacie, raczej nie opłaca się go naprawiać a trochę części jest wartościowych? Nie mam pojęcia jak to rozegrać.Oddając na złomowanie nie mogę wyciągnąć z niego częśći, macie jakieś pomysły? :wallbash
  4. Temat można zamknąc wymiana przewodu okazała się słuszna,stary przewód był zbyt miekki...Dzięki za szybką diagnozę
  5. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/581b5e415f31bff4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f70df9e9cc0e5fde.html niewiem czy wina moga byc poprzecierane kable?
  6. Witam!Zmieniłem w swoim AFN'ie zawory z n75 na n18, okazało się ,żeTurbo przestało pracowac.Po jezdzie okazuje sie ze turbo załącza się od 2500tyś/obr.Czym może to byc spowodowane?
  7. Za ile można sprzedac katalizator z AFNa ?I zna ktoś jakiś skup w Gdańsku?
  8. Słyszałem ostatnio,że można zgłosic się do wydziału transportu(czy jakoś tak to się nazywa) pokazac jakies zdjęcia dziurawych dróg i otrzymujemy kase na wymiane zawiechy.Czy to jest jakaś bajka czy ktoś również słyszał o tym?
  9. Czyli nic nie będzie z tych logów i muszę robić jeszcze raz?
  10. Witam!Chciałbym prosić o pomoc w analizie logów.Robiłem je pierwszy raz więc nie wiem czy dobrze. Statyczne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/773da3c30f0dd759.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fe8305aae6d5719.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/101f6c085a1eca90.html Dynamiczne: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9959933e60c41a6e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b93750a4ee5176e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a41c2467679f6a8a.html Moja turbina trochę niedomaga więc nie wiem czy trzeba czyścić czy to może zawór?
  11. Potrzebuje kogoś z Gdańska kto byłby chętny zrobić logi w mojej a4!
  12. Raczej możesz jechać bo jakby coś było nie tak z paskiem to byś nie miał ładowania i aku by padł...
  13. To jest pasek od alternatora...Jak się nie zerwał to chyba pompa wspomagania do wymiany
  14. Trzeba zamienić żółty z czerwonym kabelkiem i powinno działać...Nie jestem pewien czy dobrze pamiętam
  15. Chyba trzeba jednak rozbierać przód ciężko gdzieś rękę wsadzić...Tymbardziej że napinacze lubią sie zapiec!
  16. Polecam sprzęgło firmy SACHS... Wydaje mi się ,że jeżeli nie zgasł przy ręcznym to sprzęgło jest do wymiany ,to chyba wina tarczy sprzęgła.
  17. W silnikach 2.0 TDI z tego co wiem w prawie każdym egzemplarzu wydmuc**je uszczelkę pod głowicą i zaczyna brać olej...
  18. Mam na imię Mateusz.Jeżdżę AUDI A4 1.9TDI 110 PS 98r. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.