Treść opublikowana przez egon0407
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedziesz z laską czy mam po nia podjechać :gwizdanie: a nie................... sorki - przeproś ją ................. dzisiaj nie mogę................. Dorota też jedzie :gwizdanie: hahaa a jedz :P bo to niemoja dziewczyna hehe bede sam [br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 16:17_________________________________________________ tego sie wlasnie moje ze sie zakocham w tym dzwieku i bede chcial to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nic niewiem ale wiem ze bede dzis po 18 pod forum :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakim piwku ?? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co to za niespodzianka... a mnie nie będzie... Siema Ludzie to Królu nie przymierzysz moich alu dekli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mironku Prezesie mozesz mnie dopisac z rybnickiej w niedziele gdzies na 80% jade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka no wlasnie zastanawiam sie czy jechac bo w tym miesiacu troche ciezko z kasa zobacze co sie da zrobic za duzo wydatkow oplaty auta przeglad ... ;/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w skrócie: nie ma bunkrów ale też jest zajebiecie hehehe to chociaz dobre i to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pierdziu ale lecice z tymi stronami chyba chcecie zawstydzic Turbodymomena az niechce mi sie czytac tego wszytkiego tak w skrocie napisze mi ktos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wezmę narzędzia na spota i żeby Krolu był bo on jest od softwear'u a ja od hardweare'u tylko ja jutro będę po 18 ale do 20musimy się z tym uwinąć bo ja o 21 muszę być w domu ale cała operacja zajmuje 1godzinę choć osobiście wolałbym to zrobić w sobotę no ale zobaczymy może jutro się uda[br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:23_________________________________________________no rzesz qrcze pojawiłem się to inni pouciekali ;([br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 15:31_________________________________________________Egon nie czytaj same pierdoły zero konkretów tylko :bicz3: :drool: :doh1: :ranting1: :laghing2: :spam: :spam: :offtopic: :bla: :bla: i poza tym nic ciekawego :polew: hehe jak zawsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta a po 4 by Ci sie ta podobala http://www.modifiedcars.com/pix/cars_large/8497_2323.jpg [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 23:17_________________________________________________okej zmykam dobranoc wszytkim ;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla mnie Coś ty pił jeden browar to widac ze o jeden za duzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek a tam bedziesz Alu kupowal idz lepiej w taki bodykit http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10486399 :polew: za to powinni karac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasniewitka wszystkim ponownie :hi: :hi: :hi: :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zostane dzis dluzej bo jutro wolne :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry wszytkim Tyle spamu wiedzialem zeby wczoraj nie isc:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale do kina z tobą nie idziemy dokladnie Donranoc ide juz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no fakt bo Panienka by niepoznala ze to esa Egon...................... miałeś iść spać :gwizdanie: ide ide jak mnie juz sam Prezes wygania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no fakt bo Panienka by niepoznala ze to esa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idź idź - do laski nie masz co jechać - u mnie siedzi pozdrow ja odemnie sorki ale mówi - że nie chce Cie znać - odkąd masz kołpaki :polew: kurde to kupuje opony 17" na OZety <lol2>[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:02_________________________________________________ Na to trzeba zasłużyć... nie jedna by chciała ale nie każda może... ale z ktoras to na ostro musiales ze az blotnik po wginany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idź idź - do laski nie masz co jechać - u mnie siedzi pozdrow ja odemnie jak by to była warsaFka to by było :sexinbed: ode mnie :polew: na przedniej masce przy esowym grillu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idź idź - do laski nie masz co jechać - u mnie siedzi pozdrow ja odemnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra Laski ja zmykam bo trzeba wstac o 4:30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dasz mi w piątek przymierzyć ?? :kox: jak obiecasz ze nie polamiesz<LOL> ok :polew: :polew: No proszę najpierw była wymiana alek a teraz będzie wymiana kołpaków rozwijamy się na tych spotach :polew: nie chcę pytać co będzie dalej - wymiana trytytek kupimy maszyne do wulkanizacji i bedziemy nawet opony zamieniac nie po to mamy zloty żeby maszyna nam była potrzebna no faktycznie wystarczy łom i mlotek :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dasz mi w piątek przymierzyć ?? :kox: jak obiecasz ze nie polamiesz<LOL> ok :polew: :polew: No proszę najpierw była wymiana alek a teraz będzie wymiana kołpaków rozwijamy się na tych spotach :polew: nie chcę pytać co będzie dalej - wymiana trytytek kupimy maszyne do wulkanizacji i bedziemy nawet opony zamieniac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz beda 2 granatowe w sedanie na kolpakach