Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon0407

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon0407

  1. W rudzie śląskiej to był miesieczny kurs a teraz mam egzamin teoretyczny bo praktyczny juz zdalem
  2. Na koparkoładowarki + Koparki <LOL> Ale mam nadzieje dam rade:D ojjj to ty tym bardziej musisz zdac
  3. Ja to inny mam egzamin to jak niezdam to 500zł w plecy ;/ wrrr nienawidze nauki heh ale za tydzien wpadne na 100% to sie uczymy Somes heh
  4. Siemka ja niestety odpadam uczenie sie na egzamin jutrzejszy A bym wpadl
  5. Mam problem ostatnio miałem podlączonego Vaga pod Auto i sie okazalo ze mam padnięta sonde lamde a dzwonilem dzis do hurtowni i sie dowiedzialem ze mam dwie takie. Jedna jest przy silniku a druga gdzies przed katalizatorem to skad mam wiedziec która mi szczeliła a moze oby dwie?? Jak to sprawdzic?? Silnik mam 1.8T B5 Prosil bym o pomoc
  6. uuu to nieciekawie współczucia:( Wogole mam problem wczoraj na zlocie miałem podlączonego Vaga pod Auto i sie okazalo ze mam padnięta sonde lamde a dzwonilem dzis do hurtowni i sie dowiedzialem ze mam dwie takie jedna jest przy silniku i a druga gdzies przed katalizatorem to skad mam wiedziec która mi szczeliła a moze oby dwie??
  7. Hejka dzieki za podloszenie lapa pod auto i za pomoc [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 21:21_________________________________________________Wisze Normalnie dwa browary
  8. Fele te same co na zdjeciach:) W rzeczywistosci inaczej wygladaja bo jest srebrny rant:) A twoja kojarze z Knurowa Audice [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 19:39_________________________________________________ Szczrze to tez bym mial taka prośbe
  9. http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/55692 o ta chodzi??
  10. Rysopis sie zgadza glebe mam skromne -40mm na ciemnych felach 17"?? Ja niestety jestem niedlugo na forum a A4 mam od ponad roku to trzeba starty po nadrabiac:P
  11. jezeli mowimy o tej samej to auto nie dawno stalo na komisie u zlodzieji za stacja BP ( za piekarnia u ZYBYSZKA ) cos mi sie zdaje ze ta audiczka dlugo nie bedzie jezdzial :P ci kolesie zawsze tam w ciula leca z autami >>> kiedys bylem u nich zobaczec dwa auta jedno chodzilo gorzej od drugiego ale koles nie skad auto za***iste wrecz igla mowil hahahah możliwe... moi rodzice kiedyś stamtąd lagune kupili z pękniętym blokiem silnika ale podoba mi się tej a4 gleba i chciałem pogadać z właścicielem :> Hejka chyba jest mowa o mojej Audicy:) i to niejest ta z Rudimenti:P teraz w ten piątek bylem na zlocie a kolor dokladnie ciemny granat:P
  12. Hejka fajnie bylo poznać klubowiczów:) Spróboje coraz częściej wpadać na zlociki Pozdrowionka
  13. Witam jestem nowy tutaj na Forum a chcial bym poznać ludzi:) Dzisiaj 18 na Arenie?? Pozdrawiam
  14. WItam Wszytkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.