Treść opublikowana przez egon0407
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiego mmsa?? nic nie dostalem hehe juz zaczynam puszki zbierac na ten twoj zderzak:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie będę Ci robić wstydu, że znasz takie wolne autka A jak pojade to napewno się pochwale, napewno nie teraz sporo wydatków może we wrzesniu po wakacjach Królu to daj znac bo wlasnie tez mysle zeby jechac do Compsportu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na gokardy jak najbardziej [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 15:29_________________________________________________Rudi ile za lampki wyslij na PW:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki te fele mi sie marza co sa na tej RS6 styl ala mesiowski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to czekamy na zdjecia i filmiki ;]
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oo jestem za tez bym po ogladal zdjecia i filmiki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taka granatowa na ciemnych alufelgach z chromowymi nakladkami na lusterka i obwodkami szyb
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka dzieki bylo spoko wczoraj Stwierdzilem ze moja Audica nie najgorzej śmiga:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bry wszystkim Kęzor bedziesz moze mial jakies nalepki dzisiaj bo bym odkupil od Ciebie:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
okej Dzieki Majki Okej zmykam narazko dobranoc jutro trzeba wstac o 4:20
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki mam pytanie. Miales w B5 takie lampy jak bym chcial fajnie one swiecily chodzi mi o jakos soczewki i czy niebylo jakis problemow parowanie itp. i z jakies firmy byly FK czy Depo??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chlopaki gdzie moge wyciac katalizator i wstawic zwykla rurke?? i o jakiej srednicy i czy sonda nie bedzie jakis bledow widziec??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 AEB] Czy bedzie pasował ten filtr stożkowy
Zalezy mi na wydajności silnika bo chce jeszcze blow offa zalozyc i pojechac do dynosoftu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
juz wiesz wogole co z twoim zderzakiem??:>- [B5 AEB] Czy bedzie pasował ten filtr stożkowy
Witam mam pytanko czy bedzie pasowal ten filtr stożkowy http://moto.allegro.pl/item674916525_stozek_dolot_dedykowany_audi_a4_1_8_wawa.html do mojej Audiczki silnik 1.8T AEB- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka bedzie to pasowac do mojej Niuńki ?? http://moto.allegro.pl/item674916525_stozek_dolot_dedykowany_audi_a4_1_8_wawa.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prezes i co jest juz B7 w garazu ??:>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty naprawiaj tamten a nie juz sie za nowymi rozgladasz :bicz3:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To juz wiem czemu Ci sie tak zderzak wgiol bo byl bity- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh bardzo smieszne moja pierwsza stluczka z mojej winy byla z Toba:P- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka wszytkim Sorki Diman ale w ostatniej chwili Cie zauwazylem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra fota Miron poszedl głos- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla Pelexa za driftowanie - [B5 AEB] Czy bedzie pasował ten filtr stożkowy