Treść opublikowana przez egon0407
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mowisz o tej czarnej co ma na tyle takie chińskie diody ?? a to respekt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to Ty chyba masz cala rodzine Piaska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i niemasz Paszportu polsatu eee to słabo sie postarales
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bedzie kropek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
znam Piaska to i mam paszport polsatu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam paszport polsatu A jak ładnie poprosisz to możesz jeszcze przygarnąć kropka :polew: zawsze marzyłem o przygarnieciu kropka Prosze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niewidzialem wlasnie [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 22:35_________________________________________________ ja mam paszport polsatu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A-rek a gdzie mnie widziales??:>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka bardzo mozliwe bo bylem w fokusie:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
popieram d*py sie fajne krecily niektore to byly gorące i Pizza tez dobra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon nic nie widze poprawilem wejdz na link [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:25_________________________________________________ tutaj [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 22:26_________________________________________________ Egon nic nie widze Dobra juz ok widziałem nieźle napewno lepiej niz te kupy co miałes wcześniej heh te kupy to byly orginalne wloskie OZ heh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e40fe53aafb4f3b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fade7ef7b7c304e.html co powiecie?? ja jestem mega zadowolony na żywo lepiej wyglada:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma za co ale teraz co ja bede mieć? :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 13:38_________________________________________________Pozatym spoko zajebiszczo wygląda twoje auto lepiej niż moje, pokaż im fotki niech się też poślinią [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 13:38_________________________________________________a propo Egon to wszysto ok? tak tak wszytko oki jeszcze raz wielkie dzieki bo micha sie cieszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmm moze bym Ci mojego sprzedal mam ori po ile wogole takie grille chodza??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to rzuć fote tego co Cię tak zachwyca jak zrobie fotki dzisiaj to pokaze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wielki dzieki dla Rudi i Janusza za tranzakcje nie umiem sie teraz napatrzec na furke tak wyglada pieknie:D:D:D:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem za daj Linka to mozemy zamawiac 26 Września jest zlot:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prezes ładnie sie lampki prezentuja w nocy jak beda cale to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym sie wybral na chipsa tylko najlepiej w pazdzierniku po 8 ale dla was pewnie to bedzie za pozno a we wrzesniu zobacze jak bede stal z kasa:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratki Pucek za kupienie nowego Autka:D:) Ja tez wczoraj bylem na oszukac przeznaczenie w Cinemie o 18:45 fajny film polecam:) I wlasnie wczoraj przez Gliwice jechalem za Audi A4 B5 1.8T czarna ciemny z tylu lampy oblepiona naklejkami A4 klub rejstracja SR zna ktos??
-
Spotkania na drodze
Czarne Audi A4 1.8T rejstracje SR ciemne lampy tyl w Gliwicach hmm kto to ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
az załuje ze mnie wczoraj niebylo ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja niestety nie dalem rady sie zjawic:( leże w łózku bo cos mnie rozklada;/ mam nadzieje ze grillowanko sie udalo:) [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 20:02_________________________________________________http://www.joemonster.org/art/12310/Co_zrobic_by_miec_kolekcjonerskie_BMW_850i_ da sie to wytłumaczyc?? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na grilla egon w 80% bo niewiem jak sie bede czul bo przeziebiony jestem:(
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
To ja w polowie września dam znac;)