Treść opublikowana przez egon0407
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh to nie jest moja dziewczyna;p spotykam sie z nia:D eeeeeeeeeee słyszeliście chłopaki.............. to nie jest jego dziewczyna.......czyli..... WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE na za tydzień zakładam DVD buhahah myslisz ze poleci na te twoje czarne padlo na allegrowych tylnych ledach :gwizdanie: no właśnie chciała mój nr a jeszcze nawet tylnych ledów nie widziała aż starch pomyślec oco by mnie prosiła jakby je widziała [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 23:40_________________________________________________ strona pęknie na milion% pytanie tylko cxzy uda nam się coś zorganizować i niewidziala tej skai w środku Recaro czy jakos tak ;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chlopy spamujcie zeby byla impreza za tydzien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh to nie jest moja dziewczyna;p spotykam sie z nia:D eeeeeeeeeee słyszeliście chłopaki.............. to nie jest jego dziewczyna.......czyli..... WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE na za tydzień zakładam DVD buhahah myslisz ze poleci na te twoje czarne padlo na allegrowych tylnych ledach :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh to nie jest moja dziewczyna;p spotykam sie z nia:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe okej ciekawe czy sie zgodzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam tez bede:D trzeba obgadac o imprezie:D ja jestem za:) To do 18 pozdro ... PS bedzie dzis ktos z Zona czy dziewczyna ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w zabrzu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede jechal chyba z Dogim i chyba na M1:) [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 13:42_________________________________________________ arek a wy gdzie emka czy strefa?? a gdzie bedziecie stac??:>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema kto by dzis jechal na M1?? albo na strefe ??:> chyba wiadomo o co chodzi ... bo ma byc sucho konczy sie sezon a niebylismy jeszcze:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja wlasnie tez sobie otwieram twojego browara dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlubiemy dlubiemy a pozniej na wiosne beda u nas serie 200KM 1.8T <LOL>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja juz w domu Miron nie jechalem szybko tam z Piasta bo paly za mna jechaly Kia a ponoc maja kamerke ale pozniej szybka droga powrotna moje AEB nawet daje rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Siema wszystkim jakos dawno tu nie zagladalem na dluzej Powinienem byc w Piatek
-
[ALL B5] Który scyzoryk wybrac??
Siema co sadzicie o http://moto.allegro.pl/item777483600_sterownik_zamka_scyzoryk_audi_bmw_vw_skoda_seat.html i to http://moto.allegro.pl/item780518471_zamontuj_sterownik_zamka_centralnego_audi_a4_95_00.html to jest ten sam szit?? albo http://moto.allegro.pl/item777210160_autoalarm_cyklop_scyzoryk_grot_i_logo_sam_wybierz.html bo sa różne ceny. Ktore wybrac??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema jak sadzicie to http://moto.allegro.pl/item777483600_sterownik_zamka_scyzoryk_audi_bmw_vw_skoda_seat.html i to http://moto.allegro.pl/item780518471_zamontuj_sterownik_zamka_centralnego_audi_a4_95_00.html to jest ten sam szit?? albo http://moto.allegro.pl/item777210160_autoalarm_cyklop_scyzoryk_grot_i_logo_sam_wybierz.html bo sa różne ceny. Ktore wybrac??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki, 200 to drogo, jeszcze pewnie zależy od rodzaju i rozmiaru uszkodzenia. A4;B5 - A6; C5 Odpowiednikiem A6; C4 jest B4: 80 tak też mu mówilem:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ja prostowalem kiedys w sosnicy ale wziol za jedna 200zl [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:28_________________________________________________Chlopy pomozcie wczoraj sie klocilem z kumplem ze odpowiednikiem A4 B5 jest A6 C5 a on mowil ze A6 C4 stara 100
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uzywane najlepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 22:38_________________________________________________ej niewiecie gdzie kupie tanio zimowki oczywisce 15"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej co tu tak pusto ?? ;p[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 22:10_________________________________________________Miron prezesie zrob cos z tymi obywatelami co oni se robia;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.audi-sport.net/vb/showthread.php?t=47594&page=10 gregor cos dla Ciebie dobry projekt :drool: i ma czarny dach z ciemna szybo dobrze wyglada jak bym tak zrobil na twoim miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o kurde Dogi i A4 to zes mnie Miron zaskoczyl a tak sie zarzekal ze bedzie tylko japoniec a widze ze zszedl na dobra droge ja juz z nim pogadam zeby wpadnal do nas:D
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nieznam was ale jako jeden z nielicznych wiem co bedzie bo ostatnio gadalem z Nosb
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo bym kupil jakies zimowki urzywane:) Pucek jeszcze jedno zamawiamy te centralne zamki ja sie zastanawiam nad dwoma tymi http://moto.allegro.pl/item758159133_zamontuj_sterownik_zamka_centralnego_audi_a4_95_00.html lub http://moto.allegro.pl/item758611616_audi_a3_a4_a6_sterow_centr_zamka_z_domyk_szyb.html[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 18:54_________________________________________________jak cos to sie pytalem dorobienie pastylki z imo i wycinanie grota razem 100zl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bedziesz chcial sprzedac oponki daj znac:)