Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon0407

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon0407

  1. Ja bede:D tylko spoznie sie troche tak o 18:30 bede ale niewiem jeszcze gdzie Arena czy forum ??:>
  2. Siema Zapraszam na zlot w knurowie teraz w ta sobote moze bysmy wpadli na kilka A czworeczek http://images44.fotosik.pl/130/513a2d8a6216400f.jpg
  3. http://www.moto.wp.pl/kat,15953,title,Ekonomiczno-ekologiczne-Audi,wid,11191772,wiadomosc.html?ticaid=18322
  4. dokladnie heh jutro wielkie picie na weselu wiec trzeba sie wyspac [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________fajny zlocik jak zawsze mozna pogadac o Audikach za tydzien na 90% tez odpadam M@rk moze mnie mijales ?? tylko niewiem jaka A4 jezdzisz :> to chyba Ciebie egon stalas na ostatnich swiatlach na rybnickiej (billa) tak stalem na tych swiatlach za takimi dwoma busami Iveco:) [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 08:59_________________________________________________ ale dzieki Tranzitowi poczulismy zapach spalonej gumy
  5. dokladnie heh jutro wielkie picie na weselu wiec trzeba sie wyspac [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:46_________________________________________________fajny zlocik jak zawsze mozna pogadac o Audikach za tydzien na 90% tez odpadam M@rk moze mnie mijales ?? tylko niewiem jaka A4 jezdzisz :>
  6. Siema ja tez gdzies wpadne na 19 na arene:)
  7. Bry Panowie nie no mam nadzieje ze mnie oszczedzicie i mnie nie zbiczujecie
  8. Sorki jakos niemoglem bywac na zlocie ostatnio auto niebylo poskladane;p Teraz bede w Piatek na 100% chyba ze wolisz przelew;p
  9. Bry chlopaki:) Ostatnio wymienialem tarcze w Niuni i z tyłu w obydwu jarzmach mialem zapieczone takie prowadzenia tzn ze caly czas jezdzilem na hamulcu<LOL2> radze posiadacza B5 sprawdzic z tyłu jarzma:P
  10. heh zmieniasz przod i troche tyl i masz B7 z 2009
  11. co wam to przypiomina ?? http://www.moto.wp.pl/kat,123,title,Seat-Exeo-Niemiecka-limuzyna-z-Hiszpanii,wid,11175143,wiadomosc.html
  12. hehe Piterra dobre z rorzadem jest fajna zabawa wiem bo robilem wrrr caly przod trzeba sciagac
  13. http://www.allegro.pl/item644661929_splitter_firmy_forge_motorsport_absolutny_hit.html czyli rozumiem ze taki by byl idealny ??
  14. wiem wiem ze bylo poczytalem troche ale dokladnie odpowiedzi nieznam;/ jak slysze takie pssst w samochodzie to a mogli byscie mi wyslac taki zawor jaki moge zamontowac??
  15. Chlopaki pomóżcie chce miec taki dzwiek w mojej niuni tzw. pssssst ale slyszalem ze do 1.8T nie używa sie blow off wie ktos czemu albo cos podobnego wsadzic?? [br]Dopisany: 31 Maj 2009, 18:00_________________________________________________http://www.allegro.pl/item650567258_zawor_blow_off_bov_typii_do_audi_vw_1_8t_vag.html a czy takie cos moze byc??
  16. Chlopaki pomóżcie chce miec taki dzwiek w mojej niuni ale slyszalem ze do 1.8T nie używa sie blow off wie ktos czemu albo cos podobnego wsadzic??
  17. Bry wszytkim jakos dlugo mnie tu niebylo ale trzabylo porobic Niuńke (audi)
  18. Siemka ktory to z nas przyznawać sie http://wp.tv/i,Poscig-za-pijanym-kierowca,mid,336078,klip.html?ticaid=6816f
  19. ja chyba dzis tez odpadam bo bede w garazu zakladal nowe tarcze hamulcowe:D
  20. no niestety:( ale za tydzien prawdopodobnie znow bede jechalem na pyrzowice:P
  21. W silnikach AEB jest tylko jedna sonda przed katalizatorem;)
  22. Siema kriss do ktorej pracujesz jutro ?? bo znow lece na pyrzowice ale dopiero o 23 bede ;/
  23. Bardzo prawdopodobnie jak jest zdrowia seria moze wiecej miec kucy. Znajomy mial w golfie 3 AFN 121Km w seri niepamietam juz niutków ile mial:) Mila dla oka audiczka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.