Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podsi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez podsi

  1. kto z rejonu krakowa czy slaska ma vaga na com nie usb za zakladanie tych samych tematów mimo upomnienhttp://www.a4-klub.pl/smf/all_pilne_kto_ma_vaga_na_com-t30985.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aebvag_na_coma_ktos_ma-t30981.0.html
  2. ok stadion doskonale wiem gdzie jest ) zatem bedziemy w kontakcie co do terminu ) i dam znac czy bede napewno ) a widze ze warto przyjechac do doktora co poslucha uchem dwumasu ehhe
  3. grzanek85 powiedz mi w jaki dzien robicie spoty u was? jesli sobota to mysle ze jestem w stanie si epokazac bo jestem od piatku na uczelnii i gdzie macie to spociki zeby tam trafic bo z mapki mi sie wydaje ze wystarczy ze znajde was gdzies obok stadionu tak ? aha a z tym dwumasem to tak wkleiles czy masz jakies o tym pojecie ?
  4. hehe coraz tego wiecej i sie gubie ) wyciskowe = oporowe ) a co tj zatem to igielkowe jest takowe ?:
  5. nagrac dyktafonem w tel ?)) watpie czy cos z tego wyjdzie ale co mi zalezy ) aha nie wspomnialem ten halas byl juz przed wymiana sprzegla ,,bo wymienili je twierdzac ze tj wina lozyska ,,. wymienili komplet a to jednak nie to i dalej cos trzeszczy przy wcisnietym sprzegle ...a jak sie rusza i dodaje gazu przy puszczeniu sprzegla to juz wogole odlot hehehe bo wtedy obroty sa wiksze i halas wzrasta (
  6. lozysko wyciskowe ?? tj to lozysko co wymienia sie w komplecie ze sprzeglem czy nie to bo terminologia mi obca zupelnie
  7. ze to nie dwumas ze go wygladzali przy wymianie sprzegla a jesli by to byl dwumas to mogly by byc objawy slizgania przy wysokich obrotach czy szarpniecie
  8. witam gdy wcisne sprzeglo slychac jakies czestrzenie jak by metal o metal itp .. wymienilem kompletne sprzeglo nie pomoglo usterka nadal istniej wiec nie bylo to lozysko sprzegla .. nadmieniam iz sprzeglo dziala doskonale w 100% jednak ten dzwiek jak sie stoi jest dobijajacy ... wie ktos moze co tam moze bys jeszcze do wymiany pomijajac juz sprzeglo czy jest jeszcze jakies lozysko idac w strone skrzynii ktore moze tak dawac w dupe czy jakas inna sprawa ???
  9. pomoze mi ktos i poda pelna nazwe lub nr katalogowy zaworu DV czyli upstowego ... bo w aso w kr robia wielkie oczy co tj za zawor i wmawiaja mi i wciskaja ze od turba jest N75 I tylko ten (( slowa te moze potwierdzic kilka osob z krk pracuja w aso a pojecia nie maja ja tez ale tam nie pracuje hehe * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - lukaszr
  10. ok rozumiem jesli nie znajde w kraju trzeba bedzie tak zrobic
  11. Elberoth kolejna wskazowka zapisana dzieki bede miec to na uwadze ..ale jesli nie znajde k04 15 to lepszym rozwiazaniem bedzie chyba hybryda niz seria k03?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 10:10 _________________________________________________Elberoth aha a gdzie nowa w takiej cenie dostane jesli wiesz ?
  12. dobra rozumiem ale pojawila mi sie tez oferta zrobienia hybrydy z mojej starej k03 a o tym rozwiazaniu co sadzicie ?
  13. ok teraz rozumiem domyslam sie ze najwazniejsza jest tabliczka znamionowa a nie to co jest na slimaku bite ?
  14. Elberoth ok rozumiem a czy jest mozliwosc po nr dojscia czy bedzie pasowac czy dopiero przy montazu ? sorki ze pytam o takie pierdoly ale w tym temacie jestem laikiem
  15. ok wiec zatem te k04 od tt s3 i rs4 nie nadaja sie czy jak ? bo nie wiem czy fizycznie ni ebeda pasowac bez przerobek czy ze parametry zbyt odbiegaja ?
  16. wlasnie o ktorym oni mowili to nie wiem powiedzialem ze k04 do a4 1.8t a ktore z tych 10 podchodza to sam nie wiem ale z tego poziu mowi to 15 napewno pasuje a czy jeszcze jakas to nie wiem
  17. no fakt dzwonilem ale pan zaoferowal mi tylko uzywke 1600zl i jak twierdzi po malym przebiegu 4000 5000 km :tongue4:i pol roku w samochodzie byla uzywana wiec troszke poszedl po bandzie jak handlarze samochodow tyle ze tu nawet licznika cofnac nie trzeba wiec szukac musze i to pilnie nadal
  18. mam ogolnie pytanko gdzie kupic ko4 do 1.8t bo starszny mam z tym problem macie jakies namiary ?
  19. wiec biore takie jak fabryka czyli taki ejakie w katalogu do mojego silnik asa podane dziei za pomoc wszystkim
  20. ok spoko tak sobie to wyobrazalem choc 3 elektrodowe widze 1 raz:) dzieki pozdrawiam:)
  21. ok dzieki a powiedzmi ngk sa ilo elektrodowe bo 3 elektrodowe to nawet nie wiem jak wygladaja:(
  22. no moze i co innego ale zmiana byla n agorsze od razu pozmianie swiec:( zreszta teraz bylem w sklepie i stwierdzili mi iz ngk platinum do aeb nie ma wogole nie wiem ile w tym prawdy sprawdzal katalogowo
  23. chcialem zapytac jakie swiece kupic do 1.8t sekwencja bo mialem swiece ngk ale szarpalo mi auto w pewnych obrotach na lpg gazownik wymienil mi swiece na tez ngk ale platinum co mial . dziury ustaly al eautko jest zmulone ma lekkie zalamania momentu i na zimnym na pb gorzej odpala .. wiec chcialem zapytac jakie zakupic swiece do 1.8t sekwencja zeby bylo ok ? [ Komentarz dodany przez: wiki: 27-04-2007, 13:06 ] kolego 100 postów wybazgrałes na tym forum i jeszcze nie wiesz jaka jest składnia tematu !poprawię dla przykładu jak nie wiesz :evil:a po drugie primo jest oddzielny temat dla LPG - przenoszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.