Treść opublikowana przez podsi
-
[B5 AEB] VAG na COMa z rejonu Krakowa czy Śląska - ktoś ma ?
kto z rejonu krakowa czy slaska ma vaga na com nie usb za zakladanie tych samych tematów mimo upomnienhttp://www.a4-klub.pl/smf/all_pilne_kto_ma_vaga_na_com-t30985.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aebvag_na_coma_ktos_ma-t30981.0.html
-
Spociki w Kielcach
ok stadion doskonale wiem gdzie jest ) zatem bedziemy w kontakcie co do terminu ) i dam znac czy bede napewno ) a widze ze warto przyjechac do doktora co poslucha uchem dwumasu ehhe
-
Spociki w Kielcach
grzanek85 powiedz mi w jaki dzien robicie spoty u was? jesli sobota to mysle ze jestem w stanie si epokazac bo jestem od piatku na uczelnii i gdzie macie to spociki zeby tam trafic bo z mapki mi sie wydaje ze wystarczy ze znajde was gdzies obok stadionu tak ? aha a z tym dwumasem to tak wkleiles czy masz jakies o tym pojecie ?
-
[B5 AEB] Hałasujące sprzęgło
hehe coraz tego wiecej i sie gubie ) wyciskowe = oporowe ) a co tj zatem to igielkowe jest takowe ?:
-
[B5 AEB] Hałasujące sprzęgło
nagrac dyktafonem w tel ?)) watpie czy cos z tego wyjdzie ale co mi zalezy ) aha nie wspomnialem ten halas byl juz przed wymiana sprzegla ,,bo wymienili je twierdzac ze tj wina lozyska ,,. wymienili komplet a to jednak nie to i dalej cos trzeszczy przy wcisnietym sprzegle ...a jak sie rusza i dodaje gazu przy puszczeniu sprzegla to juz wogole odlot hehehe bo wtedy obroty sa wiksze i halas wzrasta (
-
[B5 AEB] Hałasujące sprzęgło
lozysko wyciskowe ?? tj to lozysko co wymienia sie w komplecie ze sprzeglem czy nie to bo terminologia mi obca zupelnie
-
[B5 AEB] Hałasujące sprzęgło
ze to nie dwumas ze go wygladzali przy wymianie sprzegla a jesli by to byl dwumas to mogly by byc objawy slizgania przy wysokich obrotach czy szarpniecie
-
[B5 AEB] Hałasujące sprzęgło
witam gdy wcisne sprzeglo slychac jakies czestrzenie jak by metal o metal itp .. wymienilem kompletne sprzeglo nie pomoglo usterka nadal istniej wiec nie bylo to lozysko sprzegla .. nadmieniam iz sprzeglo dziala doskonale w 100% jednak ten dzwiek jak sie stoi jest dobijajacy ... wie ktos moze co tam moze bys jeszcze do wymiany pomijajac juz sprzeglo czy jest jeszcze jakies lozysko idac w strone skrzynii ktore moze tak dawac w dupe czy jakas inna sprawa ???
-
[B5 AEB] Numer katalogowy zaworu DV
pomoze mi ktos i poda pelna nazwe lub nr katalogowy zaworu DV czyli upstowego ... bo w aso w kr robia wielkie oczy co tj za zawor i wmawiaja mi i wciskaja ze od turba jest N75 I tylko ten (( slowa te moze potwierdzic kilka osob z krk pracuja w aso a pojecia nie maja ja tez ale tam nie pracuje hehe * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - lukaszr
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
ok rozumiem jesli nie znajde w kraju trzeba bedzie tak zrobic
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
Elberoth kolejna wskazowka zapisana dzieki bede miec to na uwadze ..ale jesli nie znajde k04 15 to lepszym rozwiazaniem bedzie chyba hybryda niz seria k03?[br]Dopisany: 12 Sierpień 2007, 10:10 _________________________________________________Elberoth aha a gdzie nowa w takiej cenie dostane jesli wiesz ?
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
dobra rozumiem ale pojawila mi sie tez oferta zrobienia hybrydy z mojej starej k03 a o tym rozwiazaniu co sadzicie ?
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
ok teraz rozumiem domyslam sie ze najwazniejsza jest tabliczka znamionowa a nie to co jest na slimaku bite ?
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
Elberoth ok rozumiem a czy jest mozliwosc po nr dojscia czy bedzie pasowac czy dopiero przy montazu ? sorki ze pytam o takie pierdoly ale w tym temacie jestem laikiem
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
ok thanks
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
ok wiec zatem te k04 od tt s3 i rs4 nie nadaja sie czy jak ? bo nie wiem czy fizycznie ni ebeda pasowac bez przerobek czy ze parametry zbyt odbiegaja ?
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
wlasnie o ktorym oni mowili to nie wiem powiedzialem ze k04 do a4 1.8t a ktore z tych 10 podchodza to sam nie wiem ale z tego poziu mowi to 15 napewno pasuje a czy jeszcze jakas to nie wiem
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
no fakt dzwonilem ale pan zaoferowal mi tylko uzywke 1600zl i jak twierdzi po malym przebiegu 4000 5000 km :tongue4:i pol roku w samochodzie byla uzywana wiec troszke poszedl po bandzie jak handlarze samochodow tyle ze tu nawet licznika cofnac nie trzeba wiec szukac musze i to pilnie nadal
-
ko4 regenerowane gdzie dostac?
mam ogolnie pytanko gdzie kupic ko4 do 1.8t bo starszny mam z tym problem macie jakies namiary ?
-
[B5 1.8TQ] kosmiczne problemy po VTECHU
Pozdrawiam
-
[B5 1.8T] Jakie świece do sekwencji?
wiec biore takie jak fabryka czyli taki ejakie w katalogu do mojego silnik asa podane dziei za pomoc wszystkim
-
[B5 1.8T] Jakie świece do sekwencji?
ok spoko tak sobie to wyobrazalem choc 3 elektrodowe widze 1 raz:) dzieki pozdrawiam:)
-
[B5 1.8T] Jakie świece do sekwencji?
ok dzieki a powiedzmi ngk sa ilo elektrodowe bo 3 elektrodowe to nawet nie wiem jak wygladaja:(
-
[B5 1.8T] Jakie świece do sekwencji?
no moze i co innego ale zmiana byla n agorsze od razu pozmianie swiec:( zreszta teraz bylem w sklepie i stwierdzili mi iz ngk platinum do aeb nie ma wogole nie wiem ile w tym prawdy sprawdzal katalogowo
-
[B5 1.8T] Jakie świece do sekwencji?
chcialem zapytac jakie swiece kupic do 1.8t sekwencja bo mialem swiece ngk ale szarpalo mi auto w pewnych obrotach na lpg gazownik wymienil mi swiece na tez ngk ale platinum co mial . dziury ustaly al eautko jest zmulone ma lekkie zalamania momentu i na zimnym na pb gorzej odpala .. wiec chcialem zapytac jakie zakupic swiece do 1.8t sekwencja zeby bylo ok ? [ Komentarz dodany przez: wiki: 27-04-2007, 13:06 ] kolego 100 postów wybazgrałes na tym forum i jeszcze nie wiesz jaka jest składnia tematu !poprawię dla przykładu jak nie wiesz :evil:a po drugie primo jest oddzielny temat dla LPG - przenoszę