Treść opublikowana przez podsi
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
moze by tak jesio choc delikatnie szybki sciemnic jak juz beda chromy ? :biggrin: :biggrin: :biggrin:
-
A4 Assistance
hugo sprawdz prosze jesio raz moje zgloszenia bo 3 razy juz wysylalem swoje dane na priva meila itp jak cos zrobie to jeszcze raz tylko napisz mi gdzie ci to wyslac i czy potrzebne ci to jeszcze raz moge nawet w poscie to napisac no problem dla :biggrin: mnie
-
A4 Assistance
no fakt tu masz racje ale to tylko tego ostatniego tak odeslalem poprzednie mialy tamat pozdro wazne ze doszlo :arrowr:
-
A4 Assistance
ja tez juz 3 razy wysylalem na meila dane i lipa nic nie dostalem i na liscie mnie nadal nie ma :exclaim:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
piramidka postow to juz malo powiedziane dopiero po 3 dnaich nadrobilem zaleglosci bo zawsze z braku czasu zostawalo mi kilk astron do przeczytania al ew koncu was doonilem chyba- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
dokladnie koles jechal na pewniaka bo szybciej niz cala nasza kolumna wiec dostal wolny pas i czerwone i mu sie wyjasnilo i si echyba bardzo musial upokorzyc a pozniej jak slabsze czyli ja sie rozpedzily to juz odpuscil bo widzial ze nasza kolumna jest malo bezpieczna to wejz to marusiowi wytlumacz ze skody nie moze miec- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
tak czarnego ale czy to ten sam to nie wiem- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
no o wrazeniach ze zlotu to ju zni ema co pisac wiadomo co bylo lepiej byc niz opisywac:) mi sie podobal tez zorganizowany powrot mala kolumna 6 aut z warszawki i jak Q7 chcialo sie podpiac do szyku ale zrobilem na swiatlach specjalnie ONOwi miejsce i mu pokazali co tj a4 a potem jak widzial ze cal akolumna nawet b5 go biora to odpuscil bo widzial brawure w oczach :biggrin:- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
imprezka poprostu za***ista- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
NO JA DOPIERO Z KCH WYJADE PO 13 ALE DOJADE MYSLE- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no ja niestey dojade albo w nocy w piatek alo w sobote rano bo praca mnie trzyma :biggrin:- [B5 1.8T] jazda bez przxeplywki
dobra dzieki kaziu odepne i zobacze co bedzie bo nowa bede miec dopiero w polowie tygodni abo sa z problemy z dostaniem do mojego modelu i rocznkia- [B5 1.8T] jazda bez przxeplywki
witam zastanawiam sie czy lepiej jest jezdzic na zepsutej bardzo przeplywce czy poprosu ja wyjac do czasu az przyjdzi emi nowa i co sie ewentualnie z tym wiaze?- oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
polecam ten , jest oryginalny, nowy tylko bez klamr, ale zalecam zamocować go za pomocą drucika , nie widać a napewno go nie ukradną !! spoko ale ten wyglada jaky mial klamry z tylu takie czarne plastiki ?- oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
no teraz fakt przyznaje ze lekcji dobrze nie odrobilem w koncu sa i do tego kolega z forum nawet ma- oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
wiesz cio nie wiem ale chodzi mi o ten co przychodzi na grila i jak wiesz to jak jest z montazem tego ?- oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
no wierz mi przegladam aukcje i lipa jest straszna z tym znaczkiem a na szrotach takich aut raczej nie uswiadczylem- [B5 ABC LPG] Wolne obroty - problem
wiesz co ja mam podobny problem i u mnie jest to nie zalezne czy pb czy lpg i na hamownii powiedzieli mi ze to wina przeplywki ze podaje caly czas zly sklad miesznaki co potwierdzal mi juz wczesniej vag jestem na etapie wymiany przeplywomierza i zobacze czy to pomoze jak nie zostaj jesio elektro zawor ale to juz sa grosze ponoc- oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?
moze zamiast auto maxa niech sproboje sobie czegos slabszego na poczatek bo tj juz taka dosc mocna pasta a apropo oznaczen to ja poszukuje nie skutecznie oznaczenia quattro na wlot chlodnicy i lipa nie moge znalezc wie ktos gdzi etakie cos znalezc ?- 5 czy 6 biegów
dokladnie to samo w benzynkach jest za***ista sprawa jak jest szosteczka :diabel: ekonomia na trasie wi wogole lepiej zestopniowana skrzynia- ma moze ktos gaz w 1.8 T quattro???prosze o rade
ja tez mam sekwencje w 1.8t i chodzi za***iście ja roznicy nie odczuwam w jezdzie czy lpg czy pb na hamowni zreszta na gazie wyszlo mi tylko 3 km mniej niz na pb poprostu tam gdzie beda ci to montowac powinni miec doswiadczenie w turbo- Jak się rusza Dieslem FWD?
nie ma filozofii, TDI ruszy nawet bez gazu z 2...bez najmniejszego problemu- klamki z b4 do a4 ?
ok dzieki wiec bede polowac na b4- klamki z b4 do a4 ?
a ciekawe czy od a4 po lifcie podchodza ? - I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie