Treść opublikowana przez DiAMOND
-
Ceny paliwa marzec 2026
4.21 ON Verva Zamość
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj niestety Orlen podniósł ceny paliw ON o 10 gr na litrze, dziwne trochę bo przecież ropa tanieje...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jakie są godziny otwarcia?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PARAF Dzięki, że zainteresowałeś się, wrzucam poniższe zrobione przeze mnie foto jednej ze śrub antykradzieżowych natomiast tamte powyższe zignoruj, teraz pytanie czy masz taki klucz nasadowy do takiej śruby?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PILNE! Czy ktoś z Was posiada w swoim samochodzie klucz nasadowy do odkręcania kół tzw. złodziejkę do śrub przeciwkradzieżowych? Zgubiłem złodziejkę i teraz wypadałoby wyrzucić te śruby z kół a mam ich tylko 2 i zastąpić chciałbym standardowymi śrubami, na miejscu bym to zrobił zajmie mi chwilę, tylko potrzeba pożyczyć mi tej złodziejki
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sitaniec Verva ON 4.74
-
Ceny paliwa marzec 2026
Od wczoraj podrożało w Zamościu na Orlenie :/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
[kosz]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Radości, smacznego jajka i odpoczynku na Wielkanoc!
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Przyciemnianie szyb do A4 B7 sedan ile biorą w Zamościu?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
https://www.youtube.com/watch?v=4LGBmIcuEcg samochód z rejestracją LZ
-
Wysyłka kurierska komplet felg 17"
A Ty zamawiałeś kuriera UPS poprzez allegro czy prosto z konta sendit.pl, bo ja sprzedałem przez allegro i tam jest też opcja zamawiania kuriera z senditu i nie wiem co wybrać, jutro będę pakował te felgi w karton, taśmę i folię stretch
-
Wysyłka kurierska komplet felg 17"
2 felgi bez opon 17" na jedną przesyłkę nie pobraniowa standard UPS do 30kg za 17zł x 2 wyjdzie mi 34 zł czy coś jeszcze będzie chciał jakiejś zapłaty?
-
Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Dzięki !
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kumpel kupił srebrnego b7 z 2005 i pojawić się chce na Waszym spocie
-
Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Na 2 felgi alu dać dużo kartonu owijając + taśma + folia czarna, dobrze myślę? Internetowy kurier online znaczy jak? Zamawiać przez neta i kurier przyjeżdża do mnie i mu płacę na miejscu czy jak?
-
Wysyłka kurierska komplet felg 17"
Witam, Do jakiej firmy kurierskiej, w jaki sposób zapakować komplet felg oraz ile by mnie to wyniosło wysłanie felg? Pierwszy raz będę wysyłał i nie wiem co i jak
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Chyba cały samochód, bo jak co innego to by tu napisał Ja mam komplet felg 17" 5x112
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dziś wujek wrócił z Niemiec i mówił, że tam ON kosztuje 1.15 euro
-
Półka regał stojak wieszak na koła
Ja byłem u gościa co robi/składa tymi elementami, wsporniki itp. on tym się zajmuje nie tylko wieszaki na koła, doradza i mogę go polecić, zapłaciłem na miejscu 80 zł http://allegro.pl/polka-regal-stojak-na-opony-kola-wzmocniony-4x245-i5140245660.html
-
Półka regał stojak wieszak na koła
lukaszooo Dzięki za opinię
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ładne Audiczki !! Widziałem jaka cena w dniu 08.03 Sitaniec
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cena w dniu 08.03 Sitaniec Błonie
-
Odkurzacz do samochodu
Dobre, uśmiałem się
-
Półka regał stojak wieszak na koła
Nie dopatrzyłem, że zdjęcie jest zastrzeżone ale mogę podesłaćCi link http://allegro.pl/polka-regal-stojak-na-opony-kola-wzmocniony-4x245-i5140245660.htmljutro pojadę do niego i może kupię, ja mam felgi 245/40R18 i 225/50R17 poza tym będę przechowywał w pozycji poziomej z pokrowcami.