Treść opublikowana przez DiAMOND
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
poprawiłem
-
[B5 ADP] Oto moja A4ka ;) nowe fotki
dodaj więcej zdjęć szczególnie wnętrze i opisz trochę co auto posiada, jakie masz plany itp.
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
serio to są 17'stki
-
[B5 AFN] Ręczny trzyma lewe koło
ja też mam problem w tylnym lewym kole gdy dam hamulec ręczny to wciska mocno o tarczę hamulcową i w ten sposób koło staje się gorące po przejechaniu kilkunastu km (czuć nie miły zapach) a to przez tłoczek w cylinderku, który za daleko wyszedł i muszę go trochę cofnąć tzn. wcisnąć w dół, generalnie nie łatwa sprawa [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:10_________________________________________________już wszystko wporządku
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
Dodałem 2 zdjęcia z wnętrza tak jak prosił _Solar_ Zawias seryjny, nie był (chyba) obniżany i raczej nie zamierzam go obniżać :gwizdanie: Tył Ci armistead może siądzie jeżeli niedawno wymieniałeś sprężynki zaraz looknę na Twój
-
[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji
no alusy są fajne i coś tanie boczne kierunki zdejmujesz plastik kierunkowskazu ale uważaj żebyś nie porysował lakier
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
bardzo ładny sedanik można zdjąć znaczki z tylnej klapy i zostawić samo OOOO, również zdjąć hak o ile nie jest Ci potrzebny ogólnie nie ma co narzekać
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
- [ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
oj przesada z tymi HIDami w takich lampach zmień tylne lampy najlepiej po II lifcie albo jeszcze taniej takie jakie ja mam zobacz w moim podpisie- [B5 AFN] Sedan ksiedza
inny odcień koloru w lewych drzwiach foto nr. 2- [B5 AFN] Moja Audiczka :)
- [B5 AFN] Moja Audiczka :)
Witam wszystkich Klubowiczów A4 ja również chciałbym pochwalić się moją sucz Auto jest sprowadzone z zagranicy, generalnie jestem zadowolony z zakupu :th: 1.9TDI 110KM AFN Wyposażenie: - 2 AIR-BAG - 2 elektryczne szyby - 2 elektryczne lusterka - ABS - climatronic - regulacja foteli - regulacja kierownicy - regulacja świateł - podłokietnik przedni oraz tylny - składana tylna kanapa - drewniane wykończenie wnętrza - ciemna tapicerka welurowa - autoalarm + domykanie szyb z pilota - felgi 17" - radioodtwarzacz JVC KD-G351 - tylne głośniki basowe Focal 165 CA - podświetlenie nóg LED SMD (przód i tył) Zdjęcia Wnętrze Komentarze mile widziane- Nowicjusz - wątek powitalny
Hello Wesołych Świąt - [ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)