Treść opublikowana przez DiAMOND
-
[B5 ADP] Czerwona bestia Kujawsko-Pomorskie by remas
Tylne lampy mogłeś od razu wymienić na poliftowe a tak masz przedliftowe zawieszenie gwintowane? zmień kierunki na białe, pokaz wnętrze ps. uważaj na przednie przyciemnione szyby misiaczki mogą się przyczepić tak samo diagnosta w przeglądzie technicznym
-
Modelowy drifting
http://www.liveleak.com/view?i=d6e_1304339216
-
[B5 AFN] Kompletne amortyzatory firmy AL-KO
Ok, tylko mi chodzi o co innego pod jakie sprężyny sportowe założyć do tych amorków, by mieć obniżenie 1BE: -0°40' +/-0°25'? Czy lepiej kupić kompletne gwintowane zawieszenie?
-
[ALL] Porysowali mi auto gwoździem.. co teraz?
august Nic nie wypolerujesz, rysy są głębokie. Wysłałem Ci PW.
-
[B5 AFN] Kompletne amortyzatory firmy AL-KO
Jakie najlepiej założyć sprężyny (1BE) czy lepiej już gwint na tych amorkach nie będzie problemu?
-
[B5 AHU] Czarny Pocisk A4 B5 1.9 Tdi 90
No no piękna limuzyna, widać, że polerowana mój jeszcze w trakcie polerowania i po majówce dostanę felgi jak nowe doczekać się nie mogę
-
Taśma dwustronna samoprzylepna a emblematy
I r o Oj źle zrozumiałem. Myślałem, że 6 mm to grubość Skoro 6 mm to szerokość to nie pisze w aukcji jaka jest grubość no ale zapytam się sprzedawcy najpierw udam się do sklepu.
-
Taśma dwustronna samoprzylepna a emblematy
I r o Trochę są grubsze najmniejsze mają 6mm yaboo Jak nie na Allegro to gdzieś na mieście poszukam taki sklep i może będą mieli dla mnie taką taśmę.
-
Taśma dwustronna samoprzylepna a emblematy
ta taśma nie za bardzo będzie odpowiednia do mocowania emblematów :gwizdanie: musisz kolego zastosować taśmę "piankową", polecam firmy 3m nigdy mnie nie zawiodła, ale z przeźroczystą to będzie problem Właśnie gdzieś wyczytałem, że taśma musi być piankowa i minimum 1.2-2mm grubości tylko no właśnie co z przezroczystą taśmą, bo to co piszesz to nie wiem czy będzie ona widoczna (biała?)... poza tym możesz mi podesłać link do Allegro? Skoro nie ma przezroczystej byle by nie była biała może być ciemna np. czarna piankowa taśma dwustronna.
-
Taśma dwustronna samoprzylepna a emblematy
-makaveli- Dzięki ale ta taśma nie jest przezroczystą, znalazłem tą http://allegro.pl/tasma-dwustronna-6mm-50m-mocna-sila-klejenia-i1575483219.html Nośnik: przezroczysty, folia PET tyle, że ja nie wiem jaka ma być grubość taśmy idealnie nadająca się do emblematów, ktoś wie?
-
Taśma dwustronna samoprzylepna a emblematy
Witam, Szukam grubej taśmy dwustronnej najlepiej przezroczystej do mocowania emblematów, pomoże mi znaleźć? Byłbym wdzięczny za pomoc.
-
[ALL B5] Moje A4 1.8 20v :]
Szkoda, że taka kolorystyka wnętrza Załóż normalne poliftowe lampy Chcesz zakupić felgi podaj jakie Ci się podobają to zrobię Ci podgląd pod Twoje auto.
-
Audi A4 B5 1995r. 1.8 125 KM - Moja mała :)
Zdjęcia są albo lekko przerobione lub po prostu takie wyszły (ciemne) zmień lampy tylne najlepiej poliftowy i również przednie lampy na Depo od razu ładnie będzie się prezentował aha i mała drobnostka zmień boczne kierunki na białe
-
[B5 AJL] Czarna mamba 180km,quattro :)
Masz sporo hologramów być może również swirli więc zrób porządna polerkę najlepiej samemu Pokaż jak masz zarysowany prawy bok, są profesjonalne sposoby na pozbycie się rys
-
A4 FL seria
Piękna seria, obniż trochę, wypoleruj wydechy, napisz jakie masz plany/mody i może dodasz zdjęcia wnętrza
-
[ALL B5] Jakie fele wybrać???
Jeśli właścicielowi podobają się te felgi (ostatni link) Zrobiłem Ci tak wgląd Felgi takie same lecz inny kolor, nie miałem innych.
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
Matysss Możesz przedłużyć tego paska od przedniego zderzaka aż do tylnego i byłby taki pasek wzdłuż całego samochodu
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
Te progi :gwizdanie:
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.4shared.com/audio/Fa3foPsr/Kotak_-_Pelan_Pelan_Saja.htm[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/1164051,wet-fingers-turn-me-on.html
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Możesz zrobić obwódki szyb z chromu ale jak już to ori
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
oj michu93 a już myślałem, że zakupisz jakieś fajne felgi ja mam 2 głośniki basowe Focal 165 CA (kupiłem auto już zamontowane) i wystarczają jak dla mnie na taki full bass, że aż głowa później boli jeszcze ludzie słyszą i patrzą
-
[B5 ADR] Moje maleństwo :)
Trochę trzeba pozmieniać co nieco przede wszystkim lampy, kierunki boczne na białe, emblemat razi mnie ten z odwrotną 4 nie montuj chrom nakładki na lusterka z bliska paskudnie one wyglądają, uwierz mi i jeszcze mogą Ci wypaść podczas szybkiej jazdy, szkoda marnować kasy pozostałe plany są na pokaz zdjęcia z wnętrza
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
ładna seryjka czy ta poduszka nie była może wymieniana (inna odcień)?
-
Moja Audi A4 B5 1,8 :)
fajne felgi w takim kolorze każdy by wiedział kto nim prowadzi
-
Mój AFN 110KM seria
fajna seria tylko ten kolor wnętrza osobiście nie w moim guście poza tym może zrobiłbyś chromowaną obwódkę szyb ori