Treść opublikowana przez DiAMOND
-
[ALL B5] Wyząbkowane opony,jest na to rada?
Miałem kiedyś coś takiego wybrzuszenie i niestety nic na to nie poradzisz, opona nadaje się do kosza.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Cały weekend mam zajęty jak zwykle Na Śląskiej http://www.klima.zam.pl/ zapytaj się, jest jeszcze w Borowinie Sitanieckiej ale nie mam namiarów
-
[ALL] [Ryki] Regeneracja felg
Polecam warsztat w Rykach http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
Kusiło ale chrom opada.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sprawdź na Śląskiej.
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
Dziwne, że tak szybko chociaż też zależy od producenta.
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
No bo po kilku-nastu latach użytkowania chrom opada.
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
Tak Później pokaż jak wyglądają w Twoim samochodzie
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
215 lub 225
-
[B5 AFN] Prozba o opinie
Będą pasować Tutaj masz trochę taniej http://moto.allegro.pl/17-felgi-s-line-5x112-audi-a3-a4-a6-skoda-seat-vw-i1600446201.html
-
[ALL B6] Prośba o opinie.
Zrób sobie zdjęcie swojego samochodu bok i wrzuć na Virtual Tunning tam wpasujesz czy Ci się podoba Felgi są ładne ale koloru czarnego bym nie zakładał
-
.
Wszyscy widzą, i ja. Zobacz na przeglądarce Chrome od Google.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może chciał zabłysnąć
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
armando Zobacz zdjęcia "przed" były korozje, które i tak polerka nie pomoże. Teraz muszę zrobić sesyjkę.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzisiaj około godziny 19 widziałem na parkingu Twierdzy niebieskie Audi RS4 na LZA, ładny wóz W sumie to wyglądał jak S4 ale ja sam nie wiem czy właściciel nie zmienił emblematu :>
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
łot de fak?
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
Proszkowo
-
[ALL] Renowacja felg aluminiowych przed i po
Witam, Chciałem Wam pokazać felgi aluminiowe 17" MAM8, które przeszły pozytywną renowację przed i po i dodam, że jestem zadowolony Nie zdąrzyłem zrobić fotek bez opon tak więc są foty z oponami Przed Po Z podziękowaniem dla MichałK Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
I bardzo dobrze
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
Użyłeś Blokera 44 od Stiga? Co do filtra kabinowego to niestety sporo A4 ma nie wymienionych od nowości
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Jeśli chodzi o okleinę z konsoli to lepiej aby była wpasowana w listwy lub odwrotnie, ja preferuję konsolę w kolor listwy, bo to co widać listwy carbon mają inny kolor niż ta okleina.
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Z tyłu wyżej stoi jak koza niż z przodu :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Moja kolejna 0000
Maska ma jaśniejszy kolor od błotnika stąd odcień. Co do obniżenia kup gwintowane zawieszenie Zgubiłeś może atrapę na zderzaku Pokaż wnętrze
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ładniutki kolorek zostaw jeden emblemat OOOO na tylnej kanapie. Ta "jasna" listwa drewniana we wnętrzu za bardzo wrzuca w oczy no i ten automat obniż samochód najlepiej gwintowanym zawieszeniem wtedy wyglądałaby kozacko Reszta modów na Bezawaryjności
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
Mi się widzi kolor taki jasny bordowy szkoda, że założyłeś takie lampy przednie mogłeś zamontować DEPO wtedy wyglądała by bardziej taka odmłodzona seria no ale o gustach się nie pisze a to radyjko jakieś takie dziwne zakładaj gwintowane zawieszenie