Treść opublikowana przez DiAMOND
-
[B5 AHU] Dymi, traci moc
Może sprawdź pod maską czy doloty nie są pęknięte
-
[B5 AFN] Bicie przedniego, prawego koła jaka jest przyczyna?
Witam, Byłem dzisiaj na przeglądzie technicznym i diagnosta pokazał mi pod autem, że osłona przegubu jest w złym stanie i może pęknąć - widziałem jak jest ona brudna jakimś olejem czy czymś tam i kazał wymienić osłonę z lewego koła w dodatku mówił, że zawieszenie jest dobre także wydaje się, że huczenie przy skręcie w lewo to wina osłony teraz pytanie do Was z jakiej firmy osłony i przegub kupić? Potrzebuje wiedzieć jak najszybciej by potem wymienić. Z góry dziękuje.
-
[B5 AHH] Czasami zamuli silnik
Jak kupujesz ruskie paliwo od przemytnika to nic dziwnego, że kiepska jakość
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
Wczoraj przy -21.5 udaje się mój odpalić
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
Mi nawet przy -16 stopni odpala normalnie, kilka miesięcy temu wymieniałem wszystkie świece żarowe, akumulator od roku i jakoś odpala i nie wolno dłużej kręcić niż 5 sekund trzeba najpierw odczekać kilka sekund na zapłonie i dopiero kręcić jak za pierwszym razem nie idzie odpalić to ponownie odczekać powiedzmy 10 sekund na zapłonie i odpala, martwi mnie to jak będzie -25 nie wiem czy odpali ;(
-
[B5 AFN] Bicie przedniego, prawego koła jaka jest przyczyna?
To miałem na myśli huczy ale napisałem bije no ale zamienię z tyłem jak znajdę wolny dzień ale na 90% podejrzewam, że to łożysko.
-
[B5 AFN] Bicie przedniego, prawego koła jaka jest przyczyna?
Witam, Szukam przyczyny bicia prawego, przedniego koła czy to może być łożysko? W dniu 16.02 mam przegląd techniczny i nie wiem co mam robić czy poczekać do przeglądu i po przeglądzie wymienić łożysko jak mi powiedzą co jest dokładnie? Dzieje się to tak kiedy na dużym rondzie zaczyna bić przy 30-40km/h i przy prędkości ponad 100km/h tak jakby szybko biło ale nie mam pojęcia czy to łożysko, może ktoś miał taki przypadek? Jeżdżę na stalówce zimówki 15"
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Widać różnicę, ja kupiłem oryginał
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bo inne nam znane są znane i płacone sprzedawcom przez producentów za "teksty" do kupujących, weź Pan kup Mobila jest lepszy od Motula.
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
auto posiada autoalarm + domykanie szyb z pilota
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja od niego zamawiałem, jest to oryginał, zobacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201045.210
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Oryginał.
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Oryginał.
-
[B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
Czy samemu bez tej pasty wysokotemperaturowej nie można założyć świec żarowych? Droga jest taka mała pasta [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 17:05_________________________________________________Nr Katalogowy BERU 0 100 226 227. Nr Katalogowy BERU 0 100 226 474. Czy to są te same świece?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzisiaj znalazłem czas i w końcu zalałem olej Motul 8100 x-Cess 5w40.
-
[B5 AFN] Jak dobrze i sprawnie wymienić świece żarowe?
Witam, Szukam tutorial lub fotostory z opisanymi krok po kroku jak dobrze i sprawnie wymienić świece żarowe w Audi A4 B5 1.9TDi AFN? Z góry dziękuje.
-
[B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
Już sam nie wiem kto co ma rację Czy smarować czymś świece, bo chce zamienić wszystkie 4 świece żarowe i nie uszkodzić gwintu poza tym słyszałem, że lepiej wymieniać przy zimnym silniku, to prawda?
-
[B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
Zdecydowałem się na Beru lecz czy dokładnie jest to ta świeca o numerze GN 855 - 0 100 226 227?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Pomogło, dzięki
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
J4 czas impulsu do centralnego zamka jest ustawiony od samego początku na 3.5s, a jeśli to odwrotne podłączenie przewodów to który konkretnie?[br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 11:26_________________________________________________Czyli muszę ustawić na 0.5s, tak? I najpierw odłączyć plusa przed zmianą tej zworki?
-
[B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
Jeśli ma być Beru numer katalogowy GN 855 - 0 100 226 227 ? http://www.beru.com/pl/produkty/technologia-rozruchu-na-zimno-napedow-dieslowskich/swiece-zarowe/swiece-zarowe-typ-ge-typ
-
[B5 AFN] Które świece żarowe są lepsze Bosch vs NGK?
Witam, Mam dylemat co do wyboru firmy świeć żarowych do mojego samochodu czy wybrać Bosch-a nr. 0 250 202 022 czy może NGK nr. Y-732J? I jaka jest różnica między tymi świecami żarowymi?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
piter1114 Ok dzięki Jak dostanę z powrotem centralkę to zainstaluje.[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 22:33_________________________________________________Dostałem z powrotem centralkę z pilotami, wymienili mi elektronikę centralki i po podłączeniu działa jak należy [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 15:19_________________________________________________Mam kłopot gdyż wciskam w pilocie na "otwórz" samochód to otwierają się szyby do połowy czy ktoś z Was może wie jak zrobić aby "otwórz" samochód nie otwierało się z szybami? Chce to po prostu wyłączyć lub przy dłuższym przytrzymaniu na "otwieranie". Mam fabryczny moduł i również podłączony jest "komfort" modułu domykania szyb z pilota.
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
NET_HURT http://allegro.pl/show_item.php?item=1911099481
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nie ma sensu poniewaz Synergie ma wyzszy TBN niz X-clean - czyli lepiej myje silnik. po co zmieniasz na X-cleana jesli masz VP? zalej X-cessa lub jeszcze lepiej X-lite`a. Tak, mam VP czyli dlaczego lepiej abym lał X-Cessa lub X-Lite'a zamiast x-Clean? I jaka jest różnica między X-Cess a X-Lite, czy jest odczuwalna? na zime na pewno lepiej x-lita. to olej na estrach - odpowiednio drozszy od x-cessa Ktoś testował na oleju MOTUL 8100 X-LITE 0W-30, jak silnik chodzi po takim oleju?