Treść opublikowana przez DiAMOND
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Skąd mamy takie wysokie ceny paliw Zamościu w Orlenie, ktoś coś wie? W sąsiednich miastach są tańsze o 15-25 gr niż u nas
-
Ceny paliwa marzec 2026
Od dzisiaj 4,77 Sitaniec Orlen ON Verva
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Zamościu mamy takich właścicieli Orlenu, że szkoda gadać tutaj najdrożej niż u sąsiednich miastach
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cena za ON Verva Hrubieszów 4.77 zł/l natomiast w Zamościu 4.89, w Sitańcu 4.87 (dane z 7-8 stycznia) a u Was ile za Vervę ON?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nawet bym chciał ale kierownik mnie nie puści i znowu chyba nie będę na spocie :/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja chyba nie wiem czy zdążę, bo pracę kończę w niedzielę o 17...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Szukam warsztatu samochodowego w którym wymienią mi klocki hamulcowe ceramiczne na tylną oś, gdzie polecacie i jaki jest koszt? Myślałem nad warsztatem na Namysłowskiego Hamelusz Bosch-Service, co sądzicie?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
W tytule wątku masz napisane 11 stycznia?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A kiedy macie spot?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Do kogo w Zamościu mogę się zgłosić na wykasowanie inspekcji serwisowej?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Macie spory bezproblemowy parking bez krawężników w Sitańcu naprzeciwko Orlenu natomiast w Zamościu nie mam pojęcia gdzie można poślizgać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja pośmigałem na parkingu w Sitańcu i kilku innych kierowców również
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To prawda i fajnie tylko kiedy były te ostatnie spoty zamojskie a ja byłem poza Zamościem- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Można ale w wersji C5 a ja mam C6 i tylko przez kabelek da się ustawić.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
siema panowie, potrzeba mi skasować inspekcje service w a6 c6 2006 ktos mi poleci do kogo sie udac i ile biorą za usługę? Wesołych Świąt- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzisiaj nie mogłem być ja- Ceny paliwa marzec 2026
Sitaniec, Orlen Verva ON 5.23 zł- Przerobione Audi A3 I na II
Oto co spotkałem przypadkiem przerobiony przód auta Audi A3 wersji I > II- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Spytaj chłopaków Po zakupie nowego aku, będę szukał kumatego elektromechanika w Zamościu z takim kabelkiem, chociaż nie zaszkodzi wiedzieć wcześniej- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może w A4 B6 nie wymaga kodowania ale od A6 C6 niestety trzeba robić kodowanie pod aku inaczej wysypią się błędy ESP, ASP itp., poczytaj w google to się dowiesz Potrafisz to zrobić? Ja kody mam tylko potrzeba kabelka VCDS i wiedzieć gdzie co i jak wpisywać. Na razie czekam na padnięcie aku jak tak się stanie to zamawiam Boscha S5 110 Ah 920 A i będę miał spokój. PARAF Pytałem gościa meilowo z tego sklepu co mi poleciałeś Akum i nie posiada marki Bosch.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PARAF Ten sprzedawca robi kodowanie akumulatorów? Jak nie on to jest ktoś kto to robi w Zamościu ?? Wiem, że potrzeba kabelek VCDS...- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam, gdzie w Zamościu znajdę sklep z akumulatorami na stanie 110 AH 920 A varta/bosch?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Będzie spot w tą niedzielę?- V6 TDi Avant S-Line
Na panelem klimy? - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post