Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DiAMOND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DiAMOND

  1. Nie może być czarny panel klimy tylko szary
  2. Witam, to i ja pochwalę się autkiem jakim jest Audi A6 C6 3.0 TDi V6 224KM Avant S-Line z 2006, szary metallic. - Quattro - Tiptronic + łopatki F1 - skórzana kierownica S-line - podgrzewane, skórzane fotele S-line - MMI z Navi - Bi-xenon skrętny - składane lusterka - przyciemnione szyby - lusterko fotochromatyczne - zawieszenie sportowe S-line - wzmocniony zderzak S-line - felgi 18" - czujniki - pakiet LED - i wiele innych...
  3. Witam, jak napisać upoważnienie do ubezpieczenia OC? Do końca ubezpieczenia zostało około 3 miesiące, i chce udzielić to upoważnienie kupującemu na tydzień czasu. Może ktoś ma wzór jak to wygląda?
  4. Taki kabelek kosztuje bagatela 1760zł na Viaken-ie, niestety ominęła mnie okazja, bo też chciałem takowy kupić.
  5. Niedawno kupiłem nowe autko tylko ze a6 s line v6, kiedy robicie jakiś ciekawy spot czy tylko maja byc a4
  6. To już zacznij coś szukać, bo nie jest tak łatwo w dobrych pieniądzach coś znaleźć. Kolega co mi ściągnie już miesiąc czasu coś szuka godnego uwagi i narazie jak pisałem coś takiego znalazł chociaż jak nie będzie mi odpowiadało wyposażenie (Q+automat i inne ważne dla mnie duperele) to szukam dalej nie pali się do lipca czekam Mam nadzieję, że znajdzie się ale nie okazja tylko w normalnych pieniądzach, bo okazje trafiają się czasami felerne egzemplarze, mam znajomych w DE to też mi pomogą, najgorsze jest płacenie akcyzy celnej około 5000-6000 zł :/
  7. No ja planuję w lecie ściągnąć A6 właśnie z takim silnikiem 2.7TDi lub 3.0TDi z Q ale prędzej 3.0TDi bo jest ich mnóstwo.
  8. No komuś może się przydać ja mam standardowe trzymaki na napoje na puszki np. na colę, sprite itp. a jak chce zostawić mniejszą, chudszą puszkę po energetyku to muszę trzymać podczas jazdy, bo inaczej się wyleje.
  9. Hehe byle szybko wypić energetyka, no nic dam sobie spokój z uchwytem
  10. Witam, poleci mi ktoś gdzieś jakiś dobry w wykonaniu uchwyt na napoje w szczególności po puszce napoju energetycznego tak aby trzymał się sztywno?
  11. Ok spróbuję zrobić to na dniach
  12. Lutownicę mam ale nie mam pojęcia które kabelki pozmieniać :/
  13. Witam, Gdzie mogę kupić 2 żarówki LED T9 BA9S do oświetlenia kabiny (2 boczne) na centralnej sufitce bez konieczności przerobienia przewodów w gnieździe? Mam na myśli takie żarówki Może ktoś podesłać linka gdzie mogę kupić, z góry dziękuję.
  14. Witam, Mam zamiar kupić nowy wzmacniacz Blaupunkt GTA 470 moc 840W 4-kanałowy, posiadam 2 głośniki basowe Focal 165 A1 Access 92db na razie chce grać na te głośniki póki co być może uzyskam lepszy dźwięk. Rozmiar głośnika: 165 mm Moc RMS: 60 W Skuteczność: 92 dB Impedancja: 4 Ohm Pasmo przenoszenia: 60 - 20.000 Hz Średnica magnesu: 85 mm Filtr: 12 dB/oct. Jaki mam kupić kabel do podłączenia wzmacniacza ewentualnie jakiś zestaw do podłączenia...
  15. California Scents Spillproof Coronado Cherry u mnie jeździ już 3 tydzień i dalej pachnie w całym samochodzie jak należy, znajomi pytają się co to za zapach ma pachnieć około 50 dni jak się skończy kupuję ten sam tylko o innym zapachu może waniliowym? polecam!
  16. Ok, ten czujnik gdzie się znajduje?
  17. Ok a ktoś poda schemat lub fotostory poradnik jak zdjąć i założyć nowy czujnik?
  18. Cześć, potrzebuje wyjaśnienia i pomocy dlaczego światło stopu nie gaśnie mi i na zapłonie jak i podczas jazdy, co to może być? Dodam, że miga kontrolka świec żarowych podczas jazdy, podpiąłem VAGiem i pojawił się błąd 741 Kontrola pedału hamulca nieprawidłowy sygnał - BŁĄD SPORADYCZNY hmm może czujnik pedału hamulca jest do wymiany czy co to może być i gdzie go znaleźć?
  19. Świeże zdjęcia
  20. Macie na myśli tego Chemical Guys Stripper Scent? Można gdzieś kupić tester?
  21. Oczywiście APC Nielsen Cyclone, pachnie zapachem cytrusowym
  22. Polecam dobry i sprawdzony Nielsen Cyclone tzw. APC odpowiednio rozcieńczać z wodą, potrzebny będzie spryskiwacz, okrągły pędzelek i na koniec spłukać wodą najlepiej myjką ciśnieniową.
  23. Mam, ta polerke i muszę przyznać że jest nie do zdarcia. Ma tylko jedną zasadniczą wadę -jest strasznie ciężka i toporna. Dokładnie tak jak piszesz jest po prostu mocna, zgodzę się, że jest ciężka ale dla mnie nie aż taka jadę na 40x40 potem przerwa i daje radę
  24. Ja polecam pastę polerską Menzerna Super Finish SF 4000 + maszyna polerska
  25. Wyczytałem na innym forum, że ta w/w myjka lubi się psuć po roku czasu z drugiej strony pompa nie jest cała z alu zalecam dogłębniej zapoznać się co do tej myjki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.