Treść opublikowana przez DiAMOND
-
[B5 AFN] Jaka żarówka w podsufitce A4 B5
Polutowałeś LEDy -\+ na odwrót?
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Interesuje mnie ten moduł do B5, jaki to jest dokładny moduł i jak należy wiedzieć by był dopasowany do B5?
-
[B5 AFN] Jaka żarówka w podsufitce A4 B5
Witam, Chciałem założyć żarówki w podsufitce o kolorze biały zimny do podświetlania wnętrza o ile środkowa działa (biały zimny), bo jest rurkowa LEDowa to nie wiem jakie mają być boczne wkręcane o kolorze biały zimny, bo na razie to mam biały ciepły żarówki zwykłe Osram 3860 Italy 12V 5W n Obecnie wygląda to tak Kupiłem 2 takie stożkowe BA9S T4W 12 V i takie nie chcą się świecić... podobno wina czujnika w drzwiach lub inna polaryzacja (?) Schemacik
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja również polecam Sonax-a, czasami dostaje od przedstawiciela za darmo z Statoila
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
po polerce bardzo ładnie prezentuje się kolorek jak i fura przydało by się zmienić tylne lampy na lift
-
[B5 AFN] wymiary tylnych tarcz 1LB
Poprawiono. Chodzi o wymiary klocków do tarcz jakie mają być gr., szer., wys.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:39_________________________________________________Do mojego samochodu, klocki hamulcowe na przednią oś takie mają być wymiary? Grubosć [mm] 19,5 mm Szerokosć [mm] 119 mm Wysokosć [mm] 69,7 mm
-
[B5 AFN] Grzejące się koło.
Może masz rozwaloną uszczelkę i tłoczek trzyma stąd koło się przegrzewa.
-
[B5 AFN] wymiary tylnych tarcz 1LB
Ok, możecie mi podać dokładne i odpowiednie wymiary (grubość, szerokość, wysokość) klocków hamulcowych: na oś tylna, wymiary tarcz tylnych 245/10/83.5 mm na oś przednia, wymiary tarcz przednich 288/25/46.5 mm
-
[B5 AFN] wymiary tylnych tarcz 1LB
Chyba musiałem podać zły kod, jaki jest kod z tyłu?
-
[B5 AFN] wymiary tylnych tarcz 1LB
Witam, Jakie ma wymiary tylne tarcze w 1.9TDi 110PKM, AFN, kod wyposażenia 1LB średnica 245 mm grubość tarczy niewentylowanej 10 mm średnica otworu centrującego 45 mm I to jest model tarczy C-38? Dobrze wymieniłem?
-
[B5 AFN] Zabrudzony zbiornik płynu chłodzącego. Zdjęcia
Skoro tak, to sam spróbuję z tym odkamieniaczem, i mam nadzieję, że pomoże
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
Piękny kolorek też taki mam
-
[ALL] Renowacja felg
Czy ktoś z Was wie czy zakład w Rykach maluje lakier chrom proszkowy wewnątrz jak i zewnątrz? Bo mam zamiar upiększyć swoje 17"
-
[B5 AFN] Zabrudzony zbiornik płynu chłodzącego. Zdjęcia
Wiem, że musiałbym wypompować płyn, wymontować zbiornik i wyczyścić tylko jak i czym pozbyć się tego uszczelniacza, który osadził się w zbiorniku tj. pisze bebe_19
-
[B5 AFN] Co to jest i do czego to służy? Zdjęcia
Tak, ja i dokładnie założyłem.
-
[B5 AFN] Co to jest i do czego to służy? Zdjęcia
Wiem, że to dla Was banalne pytanie hehe, ale ja nie wiedziałem co to Dzięki
-
[B5 AFN] Zabrudzony zbiornik płynu chłodzącego. Zdjęcia
Witam, Mam zabrudzony zbiornik płynu chłodzącego, i mam zamiar go wyczyścić, pytanie jak i czym dokładnie? PS. Ile ma L między min a max ten zbiornik?
-
[B5 AFN] Co to jest i do czego to służy? Zdjęcia
Witam, Co to jest i do czego to służy?
-
[B5 AFN] Jaki filtr paliwa?
Witam, Potrzebuje wiedzieć jaki mam kupić filtr paliwa do Audi A4 Sedan 4/1997r. 1.9TDi 110KM klimatyzacja automatyczna, wersja standard? - PP836 - PP836/1 - PP839/1 - PP850 - PP850/2 - PP839/4 - PP839/10 Na stronie Filtrona wedługi ich odpowiedni jest PP850 lub PP839/1 Nie wiem który byłby odpowiedni? Chyba jednak PP850.
-
[B5 AFN] Jaki to jest pasek?
Witam, Pękł mi pasek i nie bardzo wiem jaki to dokładnie pasek może to pasek klimatyzacji? Na pasku pisze 06B 260 849B. Zamieszczam foto może ktoś mi podpowie
-
[ALL] Felgi 17" czym upiększyć
Sam nie zrobię bo i tak musiałbym mieć do tego odpowiednie miejsce i narzędzia więc lepiej jakbym oddał do firmy, która tym się zajmie.
-
[ALL] Felgi 17" czym upiększyć
Nie trzeba ściągać opon żeby dać do piaskowania oraz malowania czy to nie będzie problem? Pewnie dam do jakiegoś lokalnego warsztatu.
-
[ALL] Felgi 17" czym upiększyć
Witam, Czym najlepiej upiększyć te felgi, jaki jest koszt?
-
[B5 AFN] Zablokowany bagażnik
Ok problem rozwiązany, zwykły tonik pomógł.
-
[B5 AFN] Zablokowany bagażnik
Witam, Mam zablokowany bagażnik i nie wiem jak otworzyć? Ma ktoś pomysły?