Treść opublikowana przez DiAMOND
-
Półka regał stojak wieszak na koła
.
-
Półka regał stojak wieszak na koła
Witam, Ktoś montował dobry wieszak regał na koła do ściany na co zwracać uwagę u kogo najlepiej kupić?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Powietrza, kabinowy, oleju, paliwa jakiej firmy zakładacie filtry
-
Odkurzacz do samochodu
Znalazłem coś takiego SSAWKA SZCZELINOWA ELASTYCZNA GIĘTKA DŁUGA ZELMER http://allegro.pl/ssawka-szczelinowa-elastyczna-gietka-dluga-zelmer-i5129717732.html
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mam kumpla który chce kupić b6 sedan 1.9 2003-2004 propozycje ze zdjęciami składajcie na PW
-
Odkurzacz do samochodu
Bo pod zapalniczką słabo ciągnie ale tu chodzi o głównie o końcówki do odkurzaczy żeby można było dostać się do trudnych miejsc i odkurzyć ale z tego co widzę to nie ma bo jak są końcówki to tylko cały zestaw odkurzacza
-
Odkurzacz do samochodu
Witam, Polećcie mi dobry odkurzacz samochodowy niekoniecznie musi być pod gniazdko zapalniczki może być do kontaktu grunt aby był mocny i przede wszystkim z możliwością dostania się do trudnych miejsc takich jak np. między fotelami itp.
-
OLX płatne!
Czas na zmianę portali ogłoszeniowego ale najpierw musi taki portal uzbierać mnóstwo użytkowników dlatego muszą mocno zareklamować stronę w każdy możliwy sposób aby przyciągnąć sprzedawców/kupujących ale co z tego jak i tak wprowadzą jakiekolwiek opłaty, ot Polska Wczoraj dzięki OLX sprzedałem komplet opon teraz czekam tylko jak wprowadzą ceny za inne przedmioty niż samochody :[
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sitaniec Orlen Verva ON 4.83
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ochroniarz z eklerka mowil ze nawet jak by cos bylo na kamerce to i tak nic by nie bylo widac bo kamerki maja lipne.. wiec czekam moze sie sam zglosi sprawca... hehe To niech zafundują lepsze kamery, bo skoro mają takie lipne to po co je zamontowali żeby tylko sobie pooglądali z nudów
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zawsze możesz wpłacić sprzedającemu zadatek.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Pod Leclerkiem, Kauflandem itp. radzę parkować w miarę możliwości z dala od aut znaczy na drugi koniec parkingu od głównego wejścia do marketu itp., nie szkodzi przejść się kilkanaście kroków do sklepu, bo głównie kierowcy wolą parkować jak najbliżej wejścia do sklepu Kamery posiada ochrona obiektu chyba mają kilka wiem, bo sam zauważyłem ich biuro, można spróbować zweryfikować numer rej. sprawcy o wiele jakość obrazu da taką możliwość.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ktoś z Was może orientuje się gdzie w Zamościu lub okolicach może stać A6 C6 sprzedawane na części? Byłbym wdzięczny
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Silnik V6 3.0 do tego Quattro jest cichszy, pracuje bardzo dobrze ale z manualem nie wiem jak jeździ się z taką skrzynią...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja do B5 zamawiałem zestaw alarmu od Stiga z domykaniem szyb z pilota, z czujnikiem wstrząsu za jakieś 140-150 zł użytkowałem przez około 3 lata i raz w ramach gwarancji wymienili mi centralkę potem sprzedałem samochód i szczerze powiedziawszy to szkoda zawracać sobie głowy tymi zestawami alarmu, bo według mnie najlepszy jest oryginalny to tylko moje zdanie.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A może ma źle założone zworki w sterowniku alarmu tam coś musi być opisane w instrukcji tego alarmu ewentualnie wina linki podnoszenia szyby
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Był ktoś wczoraj w zmc na spocie nocnej jazdy?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sitaniec Orlen Verva ON niedziela 4.50 zł, poniedziałek 4.45 zł, wtorek 4.55 zł, skąd taka regulacja ceny?
-
Stacja pogodowa za około 100 zł
Witam, J/w szukam dobrej stacji pogodowej tak za około 100 zł żeby w nocy było widać która jest godzina, temperatura, bez naciskania
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Też byłem kiedyś u tego pana w Jacni do A4 kupowałem prowadnicę, mogę polecić
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dzisiaj Sitaniec Verva ON 4.50, jest szansa, że zejdzie w tym roku do 4 zł ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sitaniec 4.61 Verva ON ciekawe ile teraz w sąsiednich miastach Zamościa
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sitaniec Orlen ON Verva 4,69
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Orlen ON Verva 19.01 Zamość 4.77 Sitaniec 4.75 Hrubieszów 4.68
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zamość Orlen ON Verva 4.77 Hrubieszów Orlen ON Verva 4.68