Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DiAMOND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DiAMOND

  1. Skąd mamy takie wysokie ceny paliw Zamościu w Orlenie, ktoś coś wie? W sąsiednich miastach są tańsze o 15-25 gr niż u nas
  2. Od dzisiaj 4,77 Sitaniec Orlen ON Verva
  3. w Zamościu mamy takich właścicieli Orlenu, że szkoda gadać tutaj najdrożej niż u sąsiednich miastach
  4. Cena za ON Verva Hrubieszów 4.77 zł/l natomiast w Zamościu 4.89, w Sitańcu 4.87 (dane z 7-8 stycznia) a u Was ile za Vervę ON?
  5. Nawet bym chciał ale kierownik mnie nie puści i znowu chyba nie będę na spocie :/
  6. Ja chyba nie wiem czy zdążę, bo pracę kończę w niedzielę o 17...
  7. Szukam warsztatu samochodowego w którym wymienią mi klocki hamulcowe ceramiczne na tylną oś, gdzie polecacie i jaki jest koszt? Myślałem nad warsztatem na Namysłowskiego Hamelusz Bosch-Service, co sądzicie?
  8. W tytule wątku masz napisane 11 stycznia?
  9. Do kogo w Zamościu mogę się zgłosić na wykasowanie inspekcji serwisowej?
  10. Macie spory bezproblemowy parking bez krawężników w Sitańcu naprzeciwko Orlenu natomiast w Zamościu nie mam pojęcia gdzie można poślizgać
  11. Ja pośmigałem na parkingu w Sitańcu i kilku innych kierowców również
  12. To prawda i fajnie tylko kiedy były te ostatnie spoty zamojskie a ja byłem poza Zamościem
  13. Można ale w wersji C5 a ja mam C6 i tylko przez kabelek da się ustawić.
  14. siema panowie, potrzeba mi skasować inspekcje service w a6 c6 2006 ktos mi poleci do kogo sie udac i ile biorą za usługę? Wesołych Świąt
  15. Sitaniec, Orlen Verva ON 5.23 zł
  16. Oto co spotkałem przypadkiem przerobiony przód auta Audi A3 wersji I > II
  17. Spytaj chłopaków Po zakupie nowego aku, będę szukał kumatego elektromechanika w Zamościu z takim kabelkiem, chociaż nie zaszkodzi wiedzieć wcześniej
  18. Może w A4 B6 nie wymaga kodowania ale od A6 C6 niestety trzeba robić kodowanie pod aku inaczej wysypią się błędy ESP, ASP itp., poczytaj w google to się dowiesz Potrafisz to zrobić? Ja kody mam tylko potrzeba kabelka VCDS i wiedzieć gdzie co i jak wpisywać. Na razie czekam na padnięcie aku jak tak się stanie to zamawiam Boscha S5 110 Ah 920 A i będę miał spokój. PARAF Pytałem gościa meilowo z tego sklepu co mi poleciałeś Akum i nie posiada marki Bosch.
  19. PARAF Ten sprzedawca robi kodowanie akumulatorów? Jak nie on to jest ktoś kto to robi w Zamościu ?? Wiem, że potrzeba kabelek VCDS...
  20. Witam, gdzie w Zamościu znajdę sklep z akumulatorami na stanie 110 AH 920 A varta/bosch?
  21. Na panelem klimy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.