Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Driv3r

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Driv3r

  1. Witam a u mnie podczas jazdy jest wszystko w porządku ale jak tylko wrzucę luz to od razu pedał hamulca robi się twardy i ledwo co hamuje
  2. Dzięki chłopaki za nr w pon będę musiał je zawieść ciekawe czy opona się nada do naprawy bo od zewnętrznej strony felgi jest dość wypukła:( dam potem znać co i jak.[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 21:00_________________________________________________Nie polecam pana z Mikołowa nie dość ze tylko pobił młotkiem po feldze to nie zamalował tego co zrobił to jeszcze skasował 180zł i jest dość nie miły. Nie polecam
  3. O.Z są najtwardsze jak byś nie wierzył to wszystkie auta rajdowe WRC maja O.Z ja tez mam O.Z i w tamtym roku wpadłem w taka dziurę przy pomad 130 ze jest lekkie wgięcie od środka a tak od 2 lat i nic nawet wyważanie nie musiało być. ale koszt takiej felgi to szok to 2 Tyś za sztukę.
  4. niecałe 80 litrów w baku jazda mieszana więcej miejskiej miedzy 1100 a 1200:d jazda bardzo wolna:d. w trasie doszedłem do 5L/100 rekord:d jak szaleje w mieście i na autostradzie max to ok 7.5-8.5L pali Na oponach letnich oczywiście 225/40R18 :>
  5. Witam mam felgi firmy O.Z są bardzo dobre i twarde co najważniejsze rozmiar to 8J 18 H2 ET35 w poprzednim roku wpadłem w dziurę jadąc dość szybko i uszkodziłem oponę i felgę i czy jest jakaś szansa naprawienia takiej felgi bo one są dość drogie i wolał bym jej nie sprowadzać. z góry dzieki i gdzie bym umiał takie naprawić mieszkam niekaleko Gliwic http://img692.imageshack.us/img692/3670/felgi004.jpg
  6. Ja kupiłem podróbkę za 70 zł i wszystko działa wiec tylko się cieszyć :>
  7. Przydaje się ten czujnik bo jak wcisnę sprzęgło to się wyłącza tempomat a tak by się nie wyłączał
  8. Wczoraj zakodowałem tempomat w silniku i wszystko działa pięknie :> dzięki za podpowiedz chłopaki
  9. ja zakodowałem wszystko i po przejechaniu kilku set metrów wszystko zgasło ale tempomat nie działa i doszliśmy ze nie działa czujnik sprzęgła dopiero będzie w poniedziałek:( a na mostku tez nie działa i nie wiem czemu:(
  10. Cześć mam takie pytanie czy jak wymienię moduł i dodam manetkę tempomatu to po złożeniu i nie kasowaniu błędów będę umiał autkiem jeździć tak doraźnie A4 b6 2002r z góry dzięki.
  11. Cześć oto moje A4 Rok produkcji: 08.2002 Silnik : 1.9TDI 131 PS
  12. [Rybnik] Witam wszystkich Nazywam się Darek i jestem tu nowy pozdrowionka dla wszystkich użytkowników Audi:D Posiadam A4 B6 avant 1.9TDI 130KM 2002r dokładniejsza miejscowość to czuchów obok Czerwionki-Leszczyn:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.