Treść opublikowana przez grybel1982
-
[ALL B5] Co oznacza ta kontrolka?
a sprawdzałeś podświetlanie tablicy rejestracyjnej ??????
-
[ALL B6] Wzmak antenowy z allegro
kupiłem kiedyś taki wzmacniacz ale nic nie pomógl wręcz przeciwnie pogorszył sie odbiór pozdrawiam
-
[ALL B6] Rns-e
no niestety nie ma mapy jedynie jedna firma produkuje mapy na Islandie GARMIN a ta firma nie produkuje audio![br]Dopisany: 27 Październik 2009, 20:33_________________________________________________może coś zaproponujecie ?????
-
[ALL B6] Rns-e
Witam ! Mam takie małe pytanko , przymierzam się do zakupu Rns-e ale nie mieszkam w Polsce, i w tym kraju nie jestem wstanie dostać mapy do navi wiec moje pytanie jest takie czy mogę podłączyć inną jakąś navi pod rnse ?
-
Różnica między panelem klimy pod zwykły filtr/filtr z węglem aktywnym...
Witam ! ja też zamontowałem filtr węglowy a przed miałem zwykły ! podejrzewam ze nic to nie robi! pozdrawiam
-
[ALL] Alarm
mogę Ci jeszcze napisać gdzie możesz mi zajrzeć do auta ! hehehe[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 21:40_________________________________________________noo
-
[ALL] Alarm
http://allegro.pl/item789676361_alarm_powiadomienie_odpalanie_metalowy_pilot_lcd.html no to może ten?
-
[ALL B5] Demontaż wkładu lusterka oraz wymiana mat grzewczych
witam czy w b6 podobnie się wymienia wkład lusterka prawego bo mam pęknięte?
-
[ALL] Alarm
http://allegro.pl/item756743602_alarm_powiadomienie_modul_odpalania_najbogatszy.html Witam !! co myślicie o tym alarmie ? mi bardziej zależy na tym module odpalania ! dzięki
-
[ALL] Odpalanie samochodu z pilota
z tym że to rozwiązanie jest tańsze! ale jeszcze pomyślę ! czy ktoś może mi zaproponować jakieś dobre webasto z pilotem ? do mojej a4
-
[ALL] Odpalanie samochodu z pilota
tak mam automatyczną skrzynie ! powiem wam że to jest zaje sprawa ! miałem to kiedyś w innym samochodzie a teraz chciałbym to założyć w swojej audiczce ! pozdrawiam i dzieki :good:
-
[ALL] Odpalanie samochodu z pilota
Witam ! mam takie małe pytanko ! Otóż przymierzam sie do montażu w moim pięknym Audi a4 b6 modułu odpalającego i moje pytanie wiąże się z tym czy ktoś już coś takiego montował ? Jeśli tak to proszę o jakieś info . dodam tylko że na allegro sprzedają te moduły z alarmami ! pozdrawiam i dzięki
-
[B6 AVF] Multitronic. Wysokie zużycie paliwa, obroty na poziomie 1800 rpm po puszczeniu gazu.
moim zdaniem nie ma się czy przejmować ! od prawie roku mam audi a4 b6 2,0l benzynka 2003r 131hp i wesz co w mieście bierze mi 11l/100 a na trasie schodzi poniżej 7l/100!! wiec sam widzisz
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
http://allegro.pl/item708981243_modul_kata_skretu_kierownicy_8e0_953_549_n.html może komuś sie przyda !! dodaje tu bo nie mogę dodać w sprzedam
-
[ALL B6] Wymiana AIRBAG w fotelu kierowcy
tam sa trzy kostki ktora to air bag??
-
[ALL B6] Wymiana AIRBAG w fotelu kierowcy
witam mam małe pytanko może ktoś wie jak to zrobić ? szukałem na forum ale nie znalazłem ! może ktoś wie jak zdjąć tylny plastik fotela i wyjąć poduszkę ? pomóżcie plisss
-
[B6 ALT] Moduł skrętu kierownicy 8E0953549N
wolałbym miec pewność
-
[B6 ALT] Moduł skrętu kierownicy 8E0953549N
Witam mam małe pytanie co do modułu ! otóż prawdopodobnie mam uszkodzony ten moduł , wiec czy bedzie mi pasował moduł 8E0953549Q zamiast 8E0953549N ? co o tym sądzicie ? pomóżcie pliss[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 14:22_________________________________________________nikt nie zmieniał takiego modułu? pomóżcie koledzy!!
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
z tym ze skasować błędu sie nie dało! teraz wróciło do normy z tym ze czasami cos jest nie tak ! wszystko sie okaże!![br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 23:53_________________________________________________no i stało sie ! czujnik do wymiany na 90% chyba że macie jakies inne propozycje bo ja juz niewiem co jest! elektryka sprawdzona ! nie ma bata !! oto nr częsci jak toś wie gdzie kupic to prosze o info 8E0953549Nmoduł sterownik kierownicy
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
no ciężka sprawa z tym esp i abs ! dzisiaj sprawdziłem wszystko tzn bezpieczniki , akumulator , i ładowanie wszystko ok! wiec czuje ze to grubsza sprawa czekam na dalsze propozycje ![br]Dopisany: 10 Lipiec 2009, 23:12_________________________________________________autko naprawione !!! jak narazie zobaczymy co bedzie dalej! samo sie naprawiło ! dzieki za rady[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 20:34_________________________________________________mam jeszcze pytanko!! w którym miejscu znajduje sie czujnik g85?
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
klemy i masa ok!!!!!!! co dalej??
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
no tak to juz wiem tylko z tego co rozumiem to mam jakies spadki napiecia gdyż kontrolka z ESP swieci sie cały czas a ABS czasem sie pali a czasem nie ! niewiem od czego to zależy? może ktoś miałtaki przypadek!!
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
ok więc mam kody!!! 01826 steering angle sensor-G85- , voltage supply terminal 30 0078 steering Angle sensor Defective sporadic pomożcie teraz plissss[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 00:37_________________________________________________ok więc mam kody!!! 01826 Sorki pomyłka ! teraz dobrze 01826 steering angle sensor-G85- , voltage supply terminal 30 00778 steering Angle sensor Defective sporadic pomożcie teraz plissss
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
no sorki za tego caps locka! kodów nie pamiętam ale dodam tylko że kontrolka abs czasem gaśnie a esp świeci caly czas czy ktoś wie co jest grane
-
[B6 ALT] Kontrolka ESP i ABS wciąż się świecą
WITAM ! POMÓŻCIE MAM PROBLEM Z KONTROLKAMI ABS I ESP GDYZ CAŁY CZAS MI SIE ŚWIECĄ ! CO TO MOZE BYC ? BYŁEM NA ZCZYTYWANIU BŁEDÓW I POWIEDZIELI MI ZE TO JAKIS PROBLEM Z NAPIECIEM ! ZA POMOC Z GÓRY DZIEKUJE :wallbash: