Treść opublikowana przez kamilvolt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hyhyhy no ni c**ja z siebie nigdy nie wydusze .. taki niesmialy se jestem a co do furaka to w przyszlym tygodniu biore sie ostro za poszukiwania bo mnie to juz denerwuje troche ze jadac seicentem zadna nie zwraca na mnie uwagi ;P hyhyhy ale moze to nie wina auta ? może BMW Cabrio e36 316 I do tego M3 nie no powodzonka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to przekładamy za tydzień
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko to jak brać grilla ?? bo jak narazie jest słaba pogoda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam przenośnego :evil:a to czemu wihajster ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no cicho :gwizdanie: może w środę grill ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no po co wymieniałeś ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jaką masz teraz proton ? Piter moja 900 leci 150 ;]
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie: :gwizdanie: co tu tak cicho ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:evil: Kilka foteczek z dziś pozdrawiam :evil:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ręką Hu.. nie oszukasz ;] THX za spota było naprawde GIT :evil: Siemian seicentem cię pogonię nie no jazda naprawdę na poziomie olimpijskim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chłopaki weźcie jakieś Aparaty, bo ja nie wiem czy dam rade wziąść :evil:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ok widzimy się na Sarnim :evil: Pozdrawiam
-
[Inne] Troszkę klasyki - B2 quattro
Piękna .... widzę że nie tylko ja miałem takie plany :evil: szkoda że zamalowałeś lotkę na klapie od bagażnika, bo powinna być chyba czarna ale naprawdę PEŁEN SZACUN !
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma sprawy Proton :evil: to jutro na Sarnim się spotykamy. Dawid nie zapomnij tej płytki Siemian też mi załatwia ale nie wiem która będzie działać thx za płytke pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zobaczymy Ci od Tej pogody gadają różnie :evil: Do jutra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak tam chłopaki środa się zbliża, słyszałem że ma padać to jak co to awaryjne wyjście Sarni ? :evil: pozdrawiam
-
Jaki kupić telefon do 400 zł ?
Nokia N73 :naughty: telefon na poziomie miałem go ponad rok i jest git teraz n95
-
[B6 BCZ] Nareszcie chwilka czasu zeby sie pochwalic
mi siada, fajne fele
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
:naughty: :naughty: Furka na poziomie olimpijskim ładne zdjęcia ale na Żywo wygląda jeszcze lepiej :good: silniczek jest miodzio, sam mam taki i jest super polecam V6
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem wihajster ale myślę że na 1/4 mili dam rade oby
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też odpadam bo jade z dziewczyną nad jezioro białe do okuninki 100km za lublinem ale... moze moze cos sie uda wykombinować :evil:
-
[B5 AFN] Turbo od AWX - rzućcie okiem na te aukcje
to poproś jakiegoś kolege by ci kupił i wysłał za przesyłkę zapłacisz gdzieś z 100-150zł
-
[ALL] BMW 3er 330D
;] oczywiście zgadzam się z tobą, i nie wierze że ta BEMKA by pogoniła audi Q
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:no: :shocked: ja to pierdziele czas na seicento
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawy zlot szkoda że nie dam rady