Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

guardian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez guardian

  1. z 3 powodów: 1, nie założyłem jeszcze nowych lamp przednich 2. nie zalozylem nowych felg 3. nie umylem samochodu skoro zmierzyliscie to poprsze wyniki badań
  2. no i jak tam - foty porobone? ja zmierzylem dzisiaj na plaskim i jest tak: od podloza do blotnika = 67cm przeswit miedzy opona a blotnikiem = 4,5cm swoja droga ciekawe jak to wyglada w komfortowym zawieszeniu = nie BA i nie BV
  3. ok zatem poprosze kontakt na Priv[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 10:56 _________________________________________________Panowie...i jak tam niedzielna sesja porównawcza zawieszeń...odbyła sie?...jakies fotki?
  4. strasznie droga sprawa [br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 08:21 _________________________________________________...no i takich mechaników to ja mam w d....
  5. tak slyszalem cos wlasnie...z drugiej strony to przeciez Ty zmieniales ostatnio wiec masz pwniejsze info gdzie warto z tym podjechac i jaka cena?
  6. pytanie techniczne do ludzi z Krakowa zamierzam wymieniac sprezyny z przodu i slyszalem ze jest z tym troche problemu - w zwazku z koniecaznoscia odkrecenia wahaczy - kiedy od nowosci nic nie bylo robione: 1. trzeba ciac sruby 2. trzeba ciac...wahacz wiem ze niektorzy juz to przerabiali wiec moze polecicie mi kogos porzadnego kto sie na tym zna i w kosztach mnie nie utopi?
  7. w stosunku do tego co założył S4 rożni się tylko wieksza tarcza: tam jest 345mm a nie 321. Ot cala roznica. Ja tez poszedlem drogą 321mm ze wzgledow praktycznych czyli zeby w zimie mozna bylo zalozyc 16" a nie 17 czy nawet 18 Zaciski i jażma są dokladnie takie same w S4 jak nasze
  8. 30mm? ja akurat dostałem ori audi w komplecie...ale cena tez byla inna pewnie dlatego ze jako pierwszy zrobilem ten upgrade musalem zaplacic tez nieco wiecej
  9. maaaasakra co sie w tej wieliczce juz wyprawia...
  10. no to ci kolego powiem ze cena 200zł/2 zaciski s4 to jest chyba interes zycia ...i to jeszczejak z jażmami to tylko pozostaje
  11. no wlasnie ja tez sie zastanawiam jaka jest roznica faktycznie 3,8cm...brzmi ciekawie byle nie bylo za twardo
  12. a wie ktos co to za sprezyny i ile obnizaja (zdaje sie ze -30mm):? http://www.allegro.pl/item393062256_sprezyny_h_r_obnizajace_audi_a4_2003_2_5.html
  13. co do prowadzenia mozesz miec racje...albo nie tymbardziej ze chce wlozyc cos ori od Audi a nie "tuningowo-sportową" co do amorów to mam te od wersji s-line wiec mysle ze nadadza sie do kazdej sprezyny ori-audi kwestia tego ktorych sprezyn powinienem szukac zeby bylo nizej z przodu?
  14. tak...tylko przód chce obniżyć tył jest jak najbardziej ok[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 11:53 _________________________________________________swoją drogą może ktoś ma do sprzedania jakieś ciekawe sprężyny w tym temacie coś wnoszące?
  15. ja niestety jeszcze sie nie zalapie na tego spota ale bede ostro walczyl zeby pojawic sie za tydzien
  16. w pełni popieram kolegi inicjatywę
  17. pytanie zasadnicze - jezeli teraz chcialbym zmniejszyc z przodu tylko przeswit z 40mm do np 25 to jakie sprezyny powinienem zalozyc?
  18. kolego napisz kolorki bo słabo widać to Ci sprawdze zaraz zejdę do garażu to Ci sprawdzę _________________________________________________ hmm , dziwne cuber, teoretycznie mam niższe zawieszenie ale prześwity mam nieco większe niż Ty, o około 5mm każdy, ale też tył siedzi niżej, kapeć: 225/45/17 kolego guardian, widzę że jesteś z Wieliczki, zapraszmy na spoty do krakowa, niedziela 18, Galeria Kazimierz, to porównasz sobie zawieszenia, ja chętnie obejrzałbym Twoje hamulce na spota przybędę jak już fura bedzie wyglądała należycie - póki co jeszcze zostało kilka "pierdół" do zrobienia
  19. a moze byc tak ze w avancie przod lezy nizej niz w sedanie (na tym samym zawieszeniu)?
  20. ...no i fotki zapodaj
  21. no to moze inaczej jaki masz teraz przeswit (mm) miedzy opona a blotnikiem? u mnie to jest (aż) 40mm
  22. no ja wlasnie mam model B6 ...a duza jest roznica miedzy BA a BV w wygladzie = obnizeniu...tak wizualnie
  23. no wlasnie - mnie tez sie wydaje ze to moze byc TYLKO -20mm bo troszke za wysoko stoii przod w stosunku do tylu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.