Treść opublikowana przez guardian
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
dzieki za line > takiej instrukcji właśnie poszukiewałem... w weekend podmianka
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
ok big THX[br]Dopisany: 03 Styczeń 2008, 11:03 _________________________________________________odświeżam lekko temat pytanie do tych którzy podmiankę już zrobili znalazłem gościa który mi tunel dostarczy (150zł) > pytania: 1. co konkretnie i w jakiej kolejnosci odkrecac zeby nie pourywac czegos? 2. tunel bedzie pod radio 2 din ale ja aktualnie mam pod 1 din wiec chyba wystarczy przelozyc bebechy?
-
[B6 AVF] jak podłączyć nawigację do nie ori radia żeby z głośników slyszec informacje?
spór rozstrzygnie sie juz wkrotce...jak tylko porobie fotki mojej navi i wrzuce na forum :th:
-
[B6 AVF] jak podłączyć nawigację do nie ori radia żeby z głośników slyszec informacje?
...w sensie "adaptację" VAG-iewm?...którego niemam
-
[B6 AVF] jak podłączyć nawigację do nie ori radia żeby z głośników slyszec informacje?
zatem z powyzwszych schematow przyłączy wynika ze niema wyjscia "wysokiego" sygnalu na radio?,,tylko niskjie czyli odpowiednik tzw "chinch"?
-
[B6 AVF] jak podłączyć nawigację do nie ori radia żeby z głośników slyszec informacje?
a skąd mam zczytać ten symbol? czytnik navi jest w bagażniku - na nim są te symbole?
-
[B6 AVF] jak podłączyć nawigację do nie ori radia żeby z głośników slyszec informacje?
a jak rozpoznac ktore kable mam podpiać?
-
[B6 AVF] jak podłączyć nawigację do nie ori radia żeby z głośników slyszec informacje?
Witam ostatnio sporo kombinuje w nowej furce i miedzy innymi zmienilem ori concert'a na inne radio (Clarion) Mam fabryczna mala nawigacje i po zmianie radia (co oczywiste) nie slychac już jak ta miła Pani mówi z głośników co robić na drodze... Jest na to jakiś patent na nieoryginalnym radio?
-
[ALL B6] Podłączenie kabli pod wzmacniacz
wreszcie sie z nia uporalem - cholera faktycznie jest mocowana na 2 zaczepach plastikowych. Mało nie pogialem blach bo najwyrazniej nikt od nowosci jej nie wyciagal. Poza tym seryjne zaczepy maja tak ciasne pasowanie ze nie dziwie sie ze nie chciala wyjsc dobrowolnie
-
[ALL B6] Podłączenie kabli pod wzmacniacz
lekko odświeżam temat... dzisiaj zabrałem się za "ciągnięcie" 4 kabli sygnałowych pod wzmacniacz z tym że każdy ma srednice 5mm wiec łacznie sporo trzeba wepchnac w te progi. Niestety utknalem w 1 miejscu...jakkolwiek zdjalem pierwsza oslone progową (przednia) to doszedlem do srodkowej (słupek) i niewiem jak ja sciagnac moze ma ktos pomysl? [br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 11:08 _________________________________________________ok...sam sobie poradziłem już ale za chiny nie moge ściągnąć kanapy tylnej próbowałem dość dynamicznie przez szarpanie do góry ale nic to nie dało generalnie jest już sporo obluzowana ale wygląda jakby trzymała sie jeszcze na 2 zaczepach jakiś...
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
shit! no to mnie pocieszyliście cholera... dużo roboty jest z tą podmianką tunelu?
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
Witam po demontażu zestawu pozostają w konsoli niestetyczne dziury jak na foto: http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/289/41/46/289414602_1 zna ktoś patent jak je estetycznie zaślepić bo w salonie powiedzieli że ori zaślepki nie istnieją...
-
[B6 AVF] Który wskaźnik warto założyć i dlaczego?
1. po co...?....taki kaprys jakiś mnie dopadł ostatnio 2. czy będzie w limuzynie pasować czy nie to w sumie już moja sprawa..ja proszę tylko o opinie który montować w pierwszej kolejności
-
[B6 AVF] Który wskaźnik warto założyć i dlaczego?
Witam aktualnie jeżdżę na seryjnym programie ale na wiosnę zamierzam zafundować mojemu dieselkowi jakiś fajny sofcik. Wiecej zmian odnośnie podnoszenia mocy nie zamierzam już robić. W związku z powyższym chcę zakupić jeden wskaźnik pomocniczy (nie pytajcie dlaczego jeden). Oto opcje do wyboru: 1. EGT 2. temp. oleju 3. ciśnienie oleju 4. boost (doładowanie turbo) Pytania: 1. który najkorzystniej wybrać (...i dlaczego)? 2. jaka jest waszym zdaniem "hierarchia" ważności zakładania wskaźników?...może ktoś zrobiłby z tego ankietę?...napewno się przyda pozdrawiam wszystkich poruszających się 4-rings
-
[B6 AVF] wymiana kierownicy - kontrolka ESP i utrata możliwości otwierania z pilota
dzięki chłopaki za zaoferowaną pomoc ale już wszystko jest w porządku zadziałała opcja zakodowania kluczyka wg instrukcji: nacisnac otwieranie wlaczyc zaplon nacisnac otwieranie ...banał ale sam bym na to nie wpadł thx i temat zamknięty
-
[B6 AVF] wymiana kierownicy - kontrolka ESP i utrata możliwości otwierania z pilota
...no właśnie jak dopasować pilota na nowo?
-
[B6 AVF] wymiana kierownicy - kontrolka ESP i utrata możliwości otwierania z pilota
dzieki za info - jest dokładnie jak napisałeś A wiesz może jak to może być z tym kluczykiem?
-
[B6 AVF] wymiana kierownicy - kontrolka ESP i utrata możliwości otwierania z pilota
ESP samo sie juz naprawilo - moze jest jakas procedura adaptacji przez komputer... pozostaje problem "rozkodowanego" nadajnika w kluczyku - nie mylic z immo bo samochod normalnie mozna odpalic
-
[B6 AVF] wymiana kierownicy - kontrolka ESP i utrata możliwości otwierania z pilota
Witam Jestem tuż po wymianie mojej paskudnej kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienna Podczas wymiany nie wyciągałem wogóle taśmy kierownicy i nie kręciłem nią. Po ponownym złożeniu okazało się że wprawdzie kontrolka Air Bagu gaśnie to świeci się cały czas kontrolka ESP. Jest jeszcze drugi problem: przedtem otwieranie i zamykanie zamków z pilota rzy kluczyku działało normalnie a teraz mogę zamknąć/otworzyć samochód tylko kluczykiem. Oczywiście cała wymiana poduszki i kierownicy odbywała się przy odłączonym zasilaniu z aku. Ktoś pomoże? pozdrawiam Tomek
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
juz wkrotce do sprzedania...mocy przybywaj
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
co masz namysli konkretnie? moim zdaniem passata wogole bym do porownania nie stawiał bo to jakby 2nd brand Audi.
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
Chyba sie kid zwal światelka mi sie niepodobaja ;/ już dawno zdjęte
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
spoko spoko panowie - widze ze chybiony pomysl = demontarz. Moment i po sprawie. jak to sie mowi: lepsze jest wrogiem dobrego. Jak sie czlowiekowi w domu nudzi to czasem do glowy wpada glupi pomysl. juz sciagam i fura wraca do pierwotnego ksztaltu [ Dodano: 2006-09-25, 19:06 ] ...no i po bólu - zdemontowane :mrgreen:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
tak się nudziłem że coś wymyśliłem tylko niewiem czy to nie traci wiochą - czekam na wypowiedzi http://xs.to/xs.php?f=1aa.JPG&h=xs306&d=06380 http://xs.to/xs.php?f=3aa.JPG&h=xs206&d=06380 http://xs.to/xs.php?f=CIMG13861.JPG&h=xs206&d=06380
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
niby nic specjalnego a potrafi miło zaskoczyć: Casio EX Z1000