Treść opublikowana przez guardian
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
juz wkrotce prezentacja calego samochodu > ale najpierw pewne projekty musza zostac ukonczone...
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
mozliwe ze cos takiego ale folia bez polysku lustrzanego
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
lakier czarny, podsufitka jasna, nie widzialem piecówki
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
to jest cos na wzor przyciemniania piecowego car-solar
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
ja bede po ale w przyszly czwartek ...wybralem najjasniejsza folie ale z tych najdrozszych: tytan light w cenie 750
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
której folii użyłeś...no i ile policzyli? jak widocznosc ze srodka?
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
zapodaj jakies foty jak to wyszlo poki co...no i wypowiedz sie na temat samej roboty > fachowo?[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 12:55 _________________________________________________no i jak po poprawce?
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
...u wylotu z KrK na Zakopiankę
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
ja pytałem (o cały samochód - sedan) w Car-Solar: za najtansza wersje 550 za solarna 650 za solar + odblask 750 a Ty gdzie i jaka folia za 550?[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 15:51 _________________________________________________....o AAK nie slyszałem jeszcze nic...Car Solar wszyscy chwalili jak dotad
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
panowie...500 zeta za sam tył to drogawo Ja wkrótce przyciemniam całość w cenie 650 Może jakby się zebrało z 5 wozów to taniej by wyszło
-
[B6 AVF] drugi "seryjny" intercooler jak w ori 2,5tdi - robił ktoś?
Witam nadchodzi sezon wiosenny wiec trzeba pomyslec o modyfikacji seryjnego silnika na cos konkretniejszego. Oczywiscie na wstepie pojdzie nowy soft...ale w lecie samochod bedzie puchnął wiec mysle odrazu o wiekszym IC. FMIC'a niechce bo to juz nie wyglada ori. Słyszalem ze da sie to zrobic wkladajac po drugiej stronie identyczny IC od 2,5tdi lub S4. Slyszeliscie cos o tym?...jakie koszty?
-
[B6 AVB] xenon b6
teraz masz soczewke pod H7 a kupiles lampe pod xenon Niewiem tylko w jakim celu > jezeli myslales o zrobieniu "upgrade'u" samej soczewki to nie tedy droga -- szkoda zachodu Lepiej napisz do czego finalnie zmierzasz
-
Bixenon Xenon od A do Z
witam ponownie po przerwie bixenon upchniety dosłownie w środek - nie obeszło się bez lekkiego rezanka pod maską. Najważniejsze ze komp nie wywala błędów mimo że halogeny też poszły na HID Pytanie mam innej natury - powracając do poziomowania: chciałbym żeby chociaż móc używać ręcznej regulacji ze srodka samochodu do sterowania silniczkiem bixenonow. Zauwazylem jednak ze silniczek do "bi" jest zasilany 4 przewodami (biały jest extra) a silniczek zwyklej soczewki tylko trzema. Ktos juz ma patent jak to podlaczyc?
-
Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?
Witam Proste pytanie : które zakłady w Krk polecacie i jakie są koszty. Samochód: A4 sedan 2003r > do przyciemnienia wszystkie szyby za wyjatkiem przedniej czołowej. Folia jakaś markowa np, Sunguard > koniecznie "solarna" czyli chroniąca przed upałem.
-
[B6 AVF] opony 225/45/18 pod zawieszenie s-line > czy wejda?
jak juz napisalem wyzej rozmiar felgi napewno bedzie 18 rozmyslam tylko na oponami bo troche boje sie niskiego profilu (40) w poprzednim wozie mialem 225/45/17 + obnizona zawiecha i nie bylo za fajnie... Z tyłem sobie jakoś poradze wkladajac najwyzej 235/40 ale z przodem jest zonk najwiekszy Naprawde uwazacie ze wtedy 18" bedzie wygladalo jak 17"? No i co z tym ocieraniem...
-
[B6 AVF] opony 225/45/18 pod zawieszenie s-line > czy wejda?
Witam sezon letni się zbliża i trzeba pomyśleć o nowej feldze + opony Wybor juz padl na 18" ale co do opon pomyslalem o zalozeniu lekko niestandardowego rozmiaru 225/45 co bedzie sie przekladalo na wiekszy obwod kola i odchylke na poziomie 3% od nominalnego wskazania predkosci. Oczywiscie powod jest tylko jeden: zwiekszenie komfortu i obnizenie ryzyka uszkodzenia felgi na naszych dupianych drogach.Dodam ze posiadam ori zawieszenie od s-line czyli z lekka obnizone. Pytanie: czy zalozenie "wyższych" opon moze jakos negatywnie odbic sie zwlaszcza na przednim zawieszeniu - w sensie obcierania przy skrecaniu...moze ktos juz probowal tego setupu?
-
[B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?
dystansiki MDF impregnowane juz zamówione ale pozostaje nadal poważny problem....poprawne strojenie nosze sie z zamiarem wykonania zwrotnic "pod komponenty" ale moze byc roznie bo mam na ten temat 0 pojecie (dopiero bede czytal co i jak)....moze ktoś pomoże cos konkretnego zbudowac?
-
[B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?
- [B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?
a kto powiedzial ze wzmacniacz juz nie czeka w bagazniku na podlaczenie do glosnikow??? pytam konkretnie o same glosniki bo tylko to mi pozostalo wymienic mam juz wzmacniacz, polozone kable sygnalowe oraz kable zasilania wzmacniacza a takze mały cykacz-subwoofer w bagazniku[br]Dopisany: 17 Styczeń 2008, 23:06 _________________________________________________....czyżby naprawdę nikt jeszcze tematu takiej wymiany nie przerabiał???- [B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?
wiem..ale wymieniam na cos znacznie lepszego niz ori..dodatkowo podmienie okablowanie i wyglusze drzwi jak nalezy. Dlatego pytam jakie i czy potrzebne sa dystanse.- [B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?
Witam noszę się z zamiarem takowej operacji w najblizszym czasie i zanim pozdejmuje wszystko chcialbym wiedziec jak wyglada sprawa montazu nieoryginalnych glosników 16,5cm w miejscu ori > chodzi o to czy potrzebne sa jakies dystanse. Oczywiscie wygluszenie drzwi zostanie zrobione.- Bixenon Xenon od A do Z
poziomowania w planach brak ...niestety- Bixenon Xenon od A do Z
a Ty masz jakis złoty srodek na samopoziom ? ogólnie na regulacje wyskosci ? ...jeszcze nie ...ale przecież nie oto pytałem powyżej :>- Bixenon Xenon od A do Z
-tzn jakie konkretnie pod postojowki i jakie pod xenonki? - moze lepiej jakie rezystory? - tak czy owak pozostaje problem upchniecia tego wewnatrz i oczywiscie mocnego grzania obudowy... ...macie jakies "złote środki" na rozwiązanie powyższych problemów?- Bixenon Xenon od A do Z
Witam Panowie... zabrałem się właśnie za zmianę moich standardowych lampek soczewkowych H& na bixenon od S-ki i mam zonka: przetwornice zastosowalem denso i do tego postojowki diodowe. Oto co sie dzieje po zalaczeniu światel: 1. komp wywala blad przepalonej zarowki 2. postojowka diodowa miga prawie jak stroboskop 3. to co mnie najbardziej martwi to fakt ze palniki xenonowe wogole sie nie wlaczaja... Pytanie --- trzeba cos z drutami poprzerabiac w kostce zeby to zaczelo dzialac? - [B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?