Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mewigum

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mewigum

  1. gdzie dokładnie?
  2. poświęciłem ostatnio sporo czasu na poszukiwaniu dobrego ubezpieczenia i mowie wam że hestia jest droga !!
  3. Moim zdaniem lepszy wybór to Goodyear. Asymetryczny bieżnik daje lepsze przebiegi, lepszą przyczepność na zakrętach i większy komfort. Toyo nadrabia typowo sportowym wyglądem no i troszkę ceną. Co do oznaczenia XL to jeżeli nośność jest taka sama to obie mają XL, lub w opisie Toyo jej nie dodano, lub nie zauważyłeś na oponie. No to zamówiłem GoodYear Eagle F1 Asymmetric. Dzięki za pomoc w wyborze. Skłaniałem się do GoodYearów, ale potrzebowałem jakiegoś potwierdzenia. Ile dałeś za GG F1 i gdzie jeśli można wiedzieć Mariusz Ewiak www.mewi-gum.pl tel. 889-232-196
  4. Zdecydowanie Fulda. Mariusz Ewiak www.mewi-gum.pl tel. 889-232-196 [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 17:09_________________________________________________ Moim zdaniem lepszy wybór to Goodyear. Asymetryczny bieżnik daje lepsze przebiegi, lepszą przyczepność na zakrętach i większy komfort. Toyo nadrabia typowo sportowym wyglądem no i troszkę ceną. Co do oznaczenia XL to jeżeli nośność jest taka sama to obie mają XL, lub w opisie Toyo jej nie dodano, lub nie zauważyłeś na oponie. Mariusz Ewiak www.mewi-gum.pl tel. 889-232-196
  5. Hehe a może to wina głośnych Toyo :>
  6. Witam, Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie jazdy to bardzo polecam Goodyear Excellence. Asymetryczne opony są bardzo ciche i zachowują się wspaniale na zakrętach. Jestem świeży na forum i zajmuję się wyłącznie sprzedażą opon, więc z tego względu oferuję atrakcyjne ceny dla klubowiczów. Jeżeli jeszcze poszukujesz opon to proszę pisz na [email protected] www.mewi-gum.pl - stronka jeszcze w budowie:) Pozdrawiam [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________ Witam, Niestety nie znam opinii o tych oponkach, ale mogę zaoferować takie w atrakcyjnej cenie. Wydaje mi się, że na forum nie wypada podawać cen więc proszę o maila. Pozdrawiam.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 19:54_________________________________________________ Witam, Jeżeli nadal szukasz Goodyeara Optigrip, napisz [email protected] mam w ofercie i w magazynach :> Jeśli faktycznie masz do zaoferowania opony w dobrych cenach to otwórz nowy wątek w odpowiednim dziale http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje-b25.0/ bo tutaj zaśmiecasz wątek. Wszelkie tego typu propozycje pisane tutaj będą kasowane/slaweq
  7. Cześć. Mam na imię Mariusz, Pewnie jako jedyny na tym forum nie posiadam Audi :> Linka dostałem od kumpla, który jest fanem tych samochodów. Zajmuję się sprzedażą opon, prowadzę własną firmę i postanowiłem się zarejestrować bo może będę w stanie Wam doradzić, lub zaoferować coś z akcesoriów samochodowych, Pozdrawiam, www.mewi-gum.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.