Treść opublikowana przez skansenik
-
[ALL B5] Zerwany gwint odpowietrznika - zacisk tylny
Witam Tak sie zlozylo, ze mam zerwany gwint odpowietrznika w zacisku tylnym. Czy istnieje mozliwosc przegwintowania na wieksza srednice i zalozenia odpowietrznika o wiekszej srednicy(jaki)? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy wahacze dolne przednie (te proste) sa identyczne
Bede wiec smialo wymieniac. Dzieki za info. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy wahacze dolne przednie (te proste) sa identyczne
Witam Jak w temacie, bo mam 2 letnie lezaki i sa oba prawe z oznaczenia, a chcialbym je wymienic. Pozdrawiam
-
Wymiana wahaczy dolnych
tciulkin Prosze o przydatne informacje przy wymianie amortyzatora. Pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Witam 4 lata temu pokusilem sie o zrobienie testu od pelnego baku do pelnego baku (wraz z odpowietrznikiem). Przejechalem 1435 km na 63 litrah ON - srednia 4,4 - delikatnie traktujac pedal gazu z max. predkosicia 90 km/h. 90% trasa. Taka jazde polecam komus o silnym samozaparciu, lub na kroplach uspakajacych. ps Nigdy wiecej juz nie zrobie takiego testu. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Zawór N75
Ja sie podlacze. N75 mam kwadaratowy. Czy normalnym jest po przekreceniu kluczyka w stacyjce, bez odpalania, zeby N75 cykal (caly czas do odpalenia z czestotliwoscia 4-5 razy na sekune). Pozdrawiam Krzysztof
-
[B5 AHU] Po wymianie zacisku PT grzeją się koła PT i LP
Witam Po wymianie zacisku na PT (odpowietrzono) i przejechaniu 30 km grzeja sie kola PT i LP. Hamowanie rowniez delikatnie ale wuczowalnie kolysze auto. Pedal hamulca normalny (nie wpada, ani twardnieje). Odpowietrzac jeszcze raz, czy problem z ABS? Okazalo sie iz przy zakladaniu nowego zacisku zostal przekrecony o 180 st. przewod hamulcowy i prawdopodobnie cisnienie blokowalo mozliwosc prawidlowego odbijania tloczka. Przy okazji tarcia klocek od strony wewnetrznej dotarl sie do takiej wartosci, ze musze go wymienic. Dam znac jak tylko zmienie klocki, czy przypadkiem cos jeszcze nie blokuje(prowadnice jarzemka). Zalozone nowe klocki, odpoewietrzone i jest OK. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam razem z moja A4 z 1999 AHU. Mam ja od konca 2001r, az do teraz. Pozdrawiam