-
wymiana uszkodzonego łożyska PRZOD
Witam. Udalo mi sie wydrzec lozysko z obudowa ze zwrotnicy. Teraz pytanie Panowie:). Owa "podkladka" czy to nie jest oslona tego lozyska przed wszelakim brudem? W starym lozysku byla nbita swoja srednica wewnetrzna na srednice zewnetrzna koszyka lozyska-tak jak na zdjeciach autora tego tutoriala, natomiast w zestawie FAG'a ktory zakupilem owa "podkladka" ma mniejsza srednice i w zaden sposob nie wejdzie na koszyk nowego lozyska. Jak nalezy montowac ta podkladke? Bylem u mechanika zeby sciagnac z piasty pozostalosci po starym lozysku i owa podkladka nie pasuje! Tak jak pisalem ma mniejsza srednice a lozysko musi przeciez dochodzic do rantu na piascie, ta podkladka chyba nie powinna byc jako dystans? Oczywiscie u mechanika amatorszczyzna, zdjal pozostalosci po starym lozysku szlifierka katowa...i przy okazji przecinania uszkodzil nieco czop piasty na ktory jest wciskane lozysko! kur*wa tacy sa wlasnie polscy mechanicy;/ i lozysko wcisnal, ciekaw jestem czy przy duzych obciazeniach ten czop nie ulegnie jakiemus uszkodzeniu podczas jazdy, bo 2 wciecia ktore zrobil ta szlifierka maja po jakies 2mm glebokosci.
-
Jak wymienić tarcze ?
No właśnie, widocznie jest porządnie zapieczona. Tak na logikę to dziwnie to rozwiązali, we wczesniejszych modelach jest mocowana tarcza na śrubkę torx, oczywiście później zakładając koło i wkręcając śruby tarcza mimo wszystko jest zamocowana do piasty ale zanim to nastąpi to może być niewielki eniespoasowanie otworów na tarczy z tymi nagwintowanymi na trzpieniu piasty. Widocznie pozostaje mi potraktowanie tej tarczy jeszcze większym młotkiem.
-
Jak wymienić tarcze ?
Witam Panowie Zabrałem się za wymiane łożysk przednich i poległem na zdjęciu tarczy przedniej z piasty, rozumiem że w A4 B6 nie ma już tej śrubeczki która trzyma tarcze do piasty, mam miejsce na tarczy na nią ale z tego co widze na roznych zdj to nie ma nagwintowanego otworu w samej piaście, tarcza chyba pordzewiała, od strony zewnętrznej jest ok ale od wewnętrznej częśc na mniejszej średnicy się troszkę posypała-klocek tam nie ścierał w ogóle. Teraz moje pytanie, jakie macie patenty na zdjęcie przedniej tarczy w B6? normalnie powinna spaść po zdjęciu jarzma i zacisku z klockamia tutaj znok...młotek nie pomaga, spisuję ją i tak już na straty.
-
Czy te alufelgi pasują do A4 B6?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9ca9d6ae79c0fd98.html Czy te ciężarki powinny być w takich miejscach na teoretycznie nowych aluskach? szpecą trochę felgę, nie sądzicie?
-
Czy te alufelgi pasują do A4 B6?
Więc nie pasują do A4 B6? Wg źródeł te felgi o numerze 4F0 071 496 G pasują do mojego auta i posiadają otwór centrujący fi 57.1, być może ten model wychodził w różnych rozmiarach? Pytam ponieważ w tym tygodniu chcę zakupić, Michelin energy saver + 205/55/R16 V już czekają, zakupiłem je w cenie 1000zł z przesyłką
-
Czy te alufelgi pasują do A4 B6?
Dzięki bardzo za wrzute! też mam czarną, w sedanie. Pozdrówka
-
Czy te alufelgi pasują do A4 B6?
Dzięki Panowie za odpowiedzi:) Ktoś może orientuje się z jakiego modelu pochodzą te aluski?
-
Czy te alufelgi pasują do A4 B6?
Witam. Przmierzam się do zmiany moich 17" od Ski na jakieś 16", felgi które upatrzyłem pochodza prawdopodobnie od A4 B8 ale pewności nie mam, 7x16 ET42 5x112 otwór centrujący fi 57.1 Myślicie że pasują do A4B6 ? Załączam zdjęcia
-
Navi w FIS'ie - DX czy nonDX?
Dzięki bardzo za odpowiedź A czy był byś w stanie zidentyfikować typ lasera? Czy to jest RAE-0142?
-
Navi w FIS'ie - DX czy nonDX?
Witam. Panowie czy pomożecie mi zidentyfikować rodzaj nawigacji? Wyczytałem w sieci że do systemy NonDX nie ma (nigdy się ni eukazały) map Polski. Moja navi w zegarach to przypuszczam BNS 4.2, nie czyta już płyty z mapą i nie mogłem zmienić języka na polski, więc wydarłem nawi i chcę wymienić laser który już leży na biurku;) W jaki sposób wchodzi się do menu navigacji jeżeli mam panel koło popielniczki w tunelu środkowym? w isntrukcjach jest przycisk MENU a u mnie tego przycisku nie ma...wszystko poza tym jest tak samo.
-
Praca wentylatora na zimnym silniku
rozumiem że wentylatora klimatyzacji?
-
Numer pompy wody do wymiany rozrządu
Witam. Czy jest ktoś życzliwy kto mógłby mi podać numer pompy wody do B6 1.9 TDI AWX z początku produkcji z napinaczem hydraulicznym? Chcę kupić pompę Hepu i z tego co wyczytałem to do mojego AWX'a idzie Hepu P550(038121011C ), do nowszych AWX i AVF idzie już Hepu P569(038121011J ), natomiast pewien sprzedawca mówi mi że te pompy zostały zastąpione przez Hepu P654 (03L121011G) Czy jest ktoś zorientowany w temacie? Z góry dzieki bardzo!
-
BNS 4.2 wymiana lasera
To jest czytnik do plyt CD? Jest w 100% NOWY?
-
BNS 4.2 wymiana lasera
Witam. Posiadam kolorwy fis i nawigacje w zegarach, ostatnio czyscilem laser w napedzie nawigacji znajdujacym sie w bagazniku, niestety nadal nie czyta plyt CD z mapami teleatlas czy tez TravelPilot. Czy ktos orientuje sie gdzie mozna taki laser zakupic? na najpopularniejszym portalu aukcyjnym;) nic nie znalazlem. Naped to Blaupunkt.
-
Malowanie progów i dokładek zderzaków B6
Dlaczego? nie ma zadnych sladow jakiejkolwiek kolizjii, a ta wlepka we wnece kola to jest papier, ktory bardzo latwo moze sie odkleic i po prostu odpasc...
RSOrez
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta