Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie progów i dokładek zderzaków B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad pomalowaniem progów i dokładek które mam czarne, w kolor auta(srebrny). Jak wg was lepiej wygląda taka B6 Avant, w kolor nadwozia czy nie ? I czy ktoś z was malował je może? Bo jestem ciekaw, a dokładniej mam mieszane uczucia bo nie wiem po pierwsze jak to wyjdzie takie malowanie, a po drugie czy łatwo sie zdejmuje progi do malowania czy jest z nimi kłopot ? :wink:

Opublikowano

Co do malowania to kwestia gustu.

Popatrz na ogłoszenia w aledrogo.

Zobacz ja wygląda z czarnym i z malowanym w kolorze nadwozia.

Masz kasę to maluj.Tanio nie będzie,chyba że samemu.

Ale do tego trzeba ciut wiedzy, by po pół roku się nie złuszczyło.

Choć nie mam malowanego dołu to podoba mi się malowany.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie przeglądam allegro i ogólnie internet za dokładkami, bo chciałbym z przodu dokładkę od S-line'a. Raz właśnie mi się podoba z czarnym dołem jak na tym zdjęciu

image.jpg

a raz caly srebrny jak np tutaj

24007972573.jpg

Jeśli chodzi o malowanie to mam zaprzyjaźnionego malarza, który bardzo dobrze maluje, sam się na tym nie znam więc wole nie kombinować :wink:

Opublikowano

No to kwestia dogadania ceny,

Element ok.300-400 zł.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie coś takiego. Szukam po internecie tej dokładki, ale widzę ciężko ją jest zdobyć ...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Generalnie malowane dokładki wychodziły od 2003 roku jako face lifting tego modelu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czy progi sline różnia sie od tych zwyklych, czy moze tylkko tym ze sa w kolor nadwozia ?

Opublikowano

juz ten temat przerabiałem. te nie lakierowane zrobione sa z innego plastiku i jak je polakierujesz w polysk to najczesciej wyglądają jak fale dunaju jak juz chcesz sie za to brac to poszukaj sobie oryginalnie w kolorze i zmien kolor - to odnośnie progów a co do zderzkaków to spokojnie mozna lakierować. Nie trzeba stosować plastic primeru bo one już są polakierowane tylko matujesz gruntujesz szlifujesz i lakier.

Opublikowano
  • Autor
jak juz chcesz sie za to brac to poszukaj sobie oryginalnie w kolorze i zmien kolor

Doszedłem do takiego wniosku, choć to bedzie drozsza operacja, ale nie bede niszczył i progów i dokładek, gdyby co zawsze bedzie mozna spowrotem zalozyc, a tak to bede probował znalezc progi w kolor i tylną dokładke, przod pojdzie s-line :wink:

Opublikowano

Witam Panowie:)

Czy znalazl by sie ktos pomocny w zdekodowaniu kodu lakieru mojej A4 B6? autko jest czarne.

VIN: WAUZZZ8EZ1A018397

Bylbym niezmiernie wdzieczny, niestety nie posiadam ETKI.

Opublikowano

A wlepke w aucie masz ?

Ewentualnie w książce serwisowej ?

Opublikowano
Witam Panowie:)

Czy znalazl by sie ktos pomocny w zdekodowaniu kodu lakieru mojej A4 B6? autko jest czarne.

VIN: WAUZZZ8EZ1A018397

Bylbym niezmiernie wdzieczny, niestety nie posiadam ETKI.

Twój kolor to Brilliant Black LY9B czyli mówiąc krótko czarny :-) to masz 100% info z Elsy. Jak chciałbys wiedziec cos wiecej o tym aucie to daj znac bo historie ma bogatą az do stycznia 2010.

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

A tu masz screenshota

kolor.jpg

Opublikowano

W lasnie nie mam wlepki we wnece na kolo zapasowe ani tez pod tylna kanapa...ksiazki serwisowej nie posiadam;/

Opublikowano

To już wiadomo czemu bogata historia...

Opublikowano

Dlaczego?;) nie ma zadnych sladow jakiejkolwiek kolizjii, a ta wlepka we wnece kola to jest papier, ktory bardzo latwo moze sie odkleic i po prostu odpasc...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.