Treść opublikowana przez miaudi2606
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie znacie może jakiegoś dobrego lakiernika tak w okolicach Cambridge , Peterborought, Boston , Skegnes , i okolice , który by się podjął malowania całego samochodu , chodzi o malowanie tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru.
-
B6 DIVISION
Panowie jaki jest mniej więcej koszt malowania całego samochodu tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru chodzi o sedana
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Felgi czyściłem 6 godzin temu , a jak wychodzę do samochodu to jeszcze ten zapach unosi się w powietrzu . Moja żona mówi że śmierdzi jak by coś zdechło pod samochodem .
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie czy to normalne że IronX tak masakrycznie śmierdzi , no przynajmniej dla mnie . Nawet nie wiem do czego to porównać. Kupiłem żeby użyć do wyczyszczenia felg i dzisiaj pierwszy raz użyłem. Ogólnie jestem zadowolony z tego produktu bo dał radę z felgami , a naprawdę były zajechane bo krwawiły jak przy świniobiciu ,tylko ten zapach nie powala
-
B6 DIVISION
Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany Słyszałem że ciężko kupić używki a za nowe trzeba sporą kasę wybulić . Ile proponujesz ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------
-
B6 DIVISION
siema elita ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:nabijasie::nabijasie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gołota to teraz najwyżej by mógł z Najmanem powalczyć , bo on od każdego dostaje :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
liczyłes ile razy juz ochraniacz został podawany gołota leży i przegrał
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kurcze ten gołota jak by sie w ogule nie umiał bić
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
bez jaj naprawdę , jak by się bili o ostatniego sikacza :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zaczęło się , ale jak na razie to wygląda jak walka dwóch emerytów pod sklepem :polew:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ok jest :banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- jak stawiacie Gołota czy Saleta ja stawiam na Gołotę , wygra na punkty
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie kurcze i nie działa , tylko że nie odczekałem tych 10 minut ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- do tego jeszcze nie mogę się połączyć z centrum obsługi klienta , co za szit
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
przecież wcześniej nie walczą "emeryci", a opłata jest za całą galę, a nie za walkę Gołota-Saleta, bo jeśli rozgraniczamy to w kwestiach pojedynków-to 40 zł, to nic za całą galę, ale jeśli ktoś patrzy na walkę wieczoru przez pryzmat "show"-to niech sobie to show ogląda w necie, z jakością odbiegająca od normalnego sygnału, już nawet nie HD...a kto 45-cio latkom zabrania zarabiać pieniądze w taki sposób? a niech mają coś od życia... oglądasz może w polsacie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
+1
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kurcze ja mieszkam w uk i może dlatego sygnał jeszcze nie doszedł gala miała się zacząć o 18:00 polskiego czasu a mi nadal się wyświetla że tego kanału nie ma w moim abonamencie
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
panowie i panie ci co zamówili walkę w cyfrowym polsacie na PPV , zaczęła się już ta gala czy nie , bo ja zapłaciłem 2 godziny temu i nadal nic :kwasny: , brak sygnału
-
B6 DIVISION
marzenie każdego kierowcy Audi A4 B6 1,9 TDI - Zakup kontrolowany - YouTube
-
B6 DIVISION
na właśnie czytałem na podobnym forum że zwrotnice w S4 też są aluminiowe ale dopiero od któregoś tam roku i myślałem że rozstaw śrub na heble może też będzie ten sam co w B6 dzięki wszystkim za pomoc
-
B6 DIVISION
panowie czy przednie heble z S4 B5 podejdą do A4 B6 ?
-
B7 Crew
witam wszystkich panowie jak by ktoś posiadał to chętnie przygarnę http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-listwe-zewnetrzna-prawa-przednia-dolna-s4-b6-8e0853960a7dl-262427/
-
B6 DIVISION
witam wszystkich panowie jak by ktoś posiadał to chętnie przygarnę http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-listwe-zewnetrzna-prawa-przednia-dolna-s4-b6-8e0853960a7dl-262427/
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli już rozumiem , 30-40% z tej ceny to za nalepkę Scholl Concepts