Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miaudi2606

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miaudi2606

  1. Panowie znacie może jakiegoś dobrego lakiernika tak w okolicach Cambridge , Peterborought, Boston , Skegnes , i okolice , który by się podjął malowania całego samochodu , chodzi o malowanie tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru.
  2. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jaki jest mniej więcej koszt malowania całego samochodu tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru chodzi o sedana
  3. Felgi czyściłem 6 godzin temu , a jak wychodzę do samochodu to jeszcze ten zapach unosi się w powietrzu . Moja żona mówi że śmierdzi jak by coś zdechło pod samochodem .
  4. Panowie czy to normalne że IronX tak masakrycznie śmierdzi , no przynajmniej dla mnie . Nawet nie wiem do czego to porównać. Kupiłem żeby użyć do wyczyszczenia felg i dzisiaj pierwszy raz użyłem. Ogólnie jestem zadowolony z tego produktu bo dał radę z felgami , a naprawdę były zajechane bo krwawiły jak przy świniobiciu ,tylko ten zapach nie powala
  5. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany Słyszałem że ciężko kupić używki a za nowe trzeba sporą kasę wybulić . Ile proponujesz ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------
  6. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema elita ile wartę są halogeny do Audi S4 B6 w bardzo dobrym stanie
  7. :nabijasie::nabijasie:
  8. Gołota to teraz najwyżej by mógł z Najmanem powalczyć , bo on od każdego dostaje :polew:
  9. liczyłes ile razy juz ochraniacz został podawany gołota leży i przegrał
  10. kurcze ten gołota jak by sie w ogule nie umiał bić
  11. bez jaj naprawdę , jak by się bili o ostatniego sikacza :polew:
  12. zaczęło się , ale jak na razie to wygląda jak walka dwóch emerytów pod sklepem :polew:
  13. ok jest :banan::banan::banan: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- jak stawiacie Gołota czy Saleta ja stawiam na Gołotę , wygra na punkty
  14. dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie kurcze i nie działa , tylko że nie odczekałem tych 10 minut ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- do tego jeszcze nie mogę się połączyć z centrum obsługi klienta , co za szit
  15. dzięki zaraz sprawdzę bo zaprosiłem znajomych a tu lipa , oglądamy kiepskich na polsacie
  16. przecież wcześniej nie walczą "emeryci", a opłata jest za całą galę, a nie za walkę Gołota-Saleta, bo jeśli rozgraniczamy to w kwestiach pojedynków-to 40 zł, to nic za całą galę, ale jeśli ktoś patrzy na walkę wieczoru przez pryzmat "show"-to niech sobie to show ogląda w necie, z jakością odbiegająca od normalnego sygnału, już nawet nie HD...a kto 45-cio latkom zabrania zarabiać pieniądze w taki sposób? a niech mają coś od życia... oglądasz może w polsacie
  17. kurcze ja mieszkam w uk i może dlatego sygnał jeszcze nie doszedł gala miała się zacząć o 18:00 polskiego czasu a mi nadal się wyświetla że tego kanału nie ma w moim abonamencie
  18. panowie i panie ci co zamówili walkę w cyfrowym polsacie na PPV , zaczęła się już ta gala czy nie , bo ja zapłaciłem 2 godziny temu i nadal nic :kwasny: , brak sygnału
  19. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    marzenie każdego kierowcy Audi A4 B6 1,9 TDI - Zakup kontrolowany - YouTube
  20. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na właśnie czytałem na podobnym forum że zwrotnice w S4 też są aluminiowe ale dopiero od któregoś tam roku i myślałem że rozstaw śrub na heble może też będzie ten sam co w B6 dzięki wszystkim za pomoc
  21. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie czy przednie heble z S4 B5 podejdą do A4 B6 ?
  22. miaudi2606 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    witam wszystkich panowie jak by ktoś posiadał to chętnie przygarnę http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-listwe-zewnetrzna-prawa-przednia-dolna-s4-b6-8e0853960a7dl-262427/
  23. miaudi2606 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam wszystkich panowie jak by ktoś posiadał to chętnie przygarnę http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-listwe-zewnetrzna-prawa-przednia-dolna-s4-b6-8e0853960a7dl-262427/
  24. Czyli już rozumiem , 30-40% z tej ceny to za nalepkę Scholl Concepts

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.