Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no właśnie potrzebowałbym jeszcze spinki do płyty pod silnikiem.. a żeby było śmieszniej to padły mi końcówki mocy we wzmacniaczu już na amen, no i jako że pada deszcz zaczynają umierać wycieraczki.. do tego dodajmy zjarany prawdopodobnie moduł komfortu to daje drobny obraz tego jak wdzięczny jest mój model BTW jak mam włączone światła i wyciągam kluczyk ze stacyjki to wcześniej miałem informacje dźwiękową a teraz nie mam - co jeszcze się zjarało?? No i czy da się vagiem sprawdzić ten moduł komfortu a jeśli tak to gdzie go szukać??
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tak tylko że zawsze sie kończy w najmniej oczekiwanym momencie groszowe sprawy 400-600zł właśnie..
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    właśnie byłem zrobić przegląd i: wahacze dolne tylne, gałka prawa i klocki z tyłu do wymiany.. to auto mnie do ruiny doprowadzi ;(
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To pewnie jakaś usterka układu kierowniczego. Mógł poczekać aż będzie wyjeżdżać z serwisu wtedy by się na drzewie nie rozmazał
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :doh1: a Le Mans to co wygrywa jak nie TDI? TDI służy do długodystansowego ścigania właśnie pozbyłem się 670zł :gwizdanie: AWX ? nieeeee
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :doh1: a Le Mans to co wygrywa jak nie TDI? TDI służy do długodystansowego ścigania właśnie pozbyłem się 670zł :gwizdanie:
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    eeee tam potrzebuje turbo z AWX i jakiś drobny program, bo momentami to jakbym w miejscu stał
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no powiem Ci że idzie Ci to ładnie, nie wiem ile miałeś na zjeździe bo ja miałem coś w okolicach 140km/h ale wyglądało to groźnie jak zacząłeś latać po pasie:shocked: Jola otwarła oczy dopiero na Bykowinie
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hej ho
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Szkoda czasu na plasteline klucz 19 i młotek. 2 uderzenia młotkiem i później wystarczyło odkręcić i wybić śrubę Wiedziałem że to nie mega poziom zabezpieczenia ale to jest poziom poniżej żenującego nawet Na śrubach po wybiciu nie było większych śladów nabicia klucza, o uszkodzeniu felgi też nie było mowy. Jedyne uszkodzenie to rysy na nasadce 19 od trzymania w imadle podczas wybijania śruby. Jak przeczytałem na stronie producenta 18€ i dostałbym nowy klucz "aus Deutchland" który umożliwi mi odkręcenie śrub.. jedyne 18€:doh1:
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    śruby zabezpieczające to MIT odkręcenie jednej zajęło mi mniej niż minutę
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    coś w tym klimacie
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ekipa!! Zgubiłem gdzieś zabiezpieczenie do śrób w kole- co za tym idzie nie bede umiał zrzucić koła w razie awarii - ma ktoś jakiś patent żeby to odkręcić? Spróbuje nabić jutro większy klucz na tą śróbę z zabezpieczeniem. Ma ktoś może jakiś inny pomysł gdyby się nie powiodło z nabiciem?
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w końcu poskładałem listwy w środku... po roku ale żeby bilans zysków i strat był na zero to zdjąłem gościa z roweru na Rolnej w Katowicach. Muszę się chyba zaprzyjaźnić z jakimś blacharzem/lakiernikiem bo niedługo całe auto będę musiał malować
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dziś czeka mnie trudna rozmowa jak sądzę. Musze jakoś sensownie wytłumaczyć że części do auta są ważniejsze od wspólnych wakacji. Macie jakieś pomysły?
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    muszę przyznać że podczas powrotu z Zabrza na Al. Kofrantego dostałem wp***dol od.. Nexii na usprawiedliwienie dodam że była to dwulitrowa 150 konna nexia.. mam zjebany wieczór.. ide
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja nie marudze, ja po robocie musze jeździć na siłownie żebym w domu wyglądał na zmęczonego ale 4 godziny siedze i gapie sie ekran.. już mam tyle pomysłów na rezanie b5 że wydatki mam rozplanowane do końca roku znów
  22. Gdyby ktoś szukał to numer zestawu naprawczego to 8L0998711 koszt obecnie 171 zł Radość z działającego spryskiwacza - bezcenna, za wszystko inne zapłacisz kartą w ASO
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kur*a to nic nie robienie w robocie mnie wykończy
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co tam?
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no niby tak.. ale to były strzały na oślep, a techniki brakło niestety.. po za tym to Błachowicz też niezły kozak jeszcze 2,5h i do domu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.