Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
łapy se dam obciąć że to facet był.. 3 razy go wyprzedzałem i dałem się wyprzedzić.. jedyne co mi nie pasowało to przednie lampy- takie same jak moje :wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
widziałem dziś Fure Miszki.. chyba z nowym właścicielem na pokładzie
-
Spoty Katowice i okolice
dobry wieczór
-
Spoty Katowice i okolice
przegub odmówił dalszej wspópracy i jutro planuje wziąć lawete z mojego assistance tylko nie wiem czy przyjadąod razu czy tak jak w warcie za 2 dni
-
Spoty Katowice i okolice
Pany korzystał ktoś już z assistance ADAC?? interesuje mnie jak długo sie czeka na lawete
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
tyle roboczogodzin to ma normalny tydzień.. u mnie ma około 60-80 :gwizdanie: no i zostałem sam.. heh standard w sumie ho ho ho out ps. Wesołych
-
Spoty Katowice i okolice
niee giełde odwiedziłem u mnie standart.. praca praca praca.. nie wiedziałem że miesiąc ma tyle godzin :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ho ho ho pochwalony
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
nie jedyną, a jedną z dwóch ja też dziś pociskałem Yarisem na zjebanym ogrzewaniu cisnę w kimę to było nas 3 trzeba przyznać że KIAnka se nieźle radzi.. ale i tak bym tego shitu nie kupił BTW dziś mijałem Esę z Krolem za zaparowanymi szybami :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
zbieram sie w wyro bo jutro 15h w robocie a potem chyba kurs na Breslau- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
niee tabule SZ miało to czarne b6- Spoty Katowice i okolice
eee no ze 30 razy to i tak było warto jeśli liczyć do tego upojenie alkoholowe to z 10 musiało być naprawde konkret taaaa w sobote Mr.X a ja znów w robocie.. niech mnie ktoś zastrzeli- Spoty Katowice i okolice
kolor idealny a ja bez kasy Wy tu gadu - gadu a fot a Mayday'a dalej nie ma Uwaga - podczas pisania wysłano 18 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? o KUR.A- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Max na Olimpijskiej wczoraj w Kato. i czarne b6 w sedanie z ciemnymi szybami z tyłu w okolicach spodka- Spoty Katowice i okolice
nie w 2007 było konkret ale pierwsza galeria z 2010 http://slask.naszemiasto.pl/artykul/651808,mayday-2010-w-katowicach-jak-wam-sie-podobalo-zdjecia,id,t.html skłoniła mnie do głębokiej refleksji w tym temacie- Spoty Katowice i okolice
no właśnie na to czekam bo ja ich wcale o to nie posądzam tylko wiem jak łatwo sie wpier.. w takie gówno : Idziesz na impreze, dajesz 129zeta na bilet, nieco siana na taksówke - bo w końcu mayday raz w roku to można, oczywiście na impreze idzie sie już zrobionym (0,7 na 2 to optymalna opcja) ale jak 10 godzin skaczesz bo bas z kolumn nie pozwala Ci robić nic innego to po 2-3h chce sie pić ( tu kolejna kasa bo skoro w 2007 red bull kosztował 10zł to teraz pewnie więcej) i całe to poświęcenie tylko po to żeby zobaczyć gościa za konsoletą i pokazać mu kciuk bo nie ma fajnych kobiet to sie idzie wqrwić :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
no przejeżdżałem tam służbową furą (żeby sie zorientować w sytuacji) i pod pomarańczą do placu wolności, pod spiżem niewiele mniej.. a pod spodkiem prawie pusto a o laski na maydayu pytam bo jak stałem pod spodkiem to na 300 przechodzących fajne były może ze 4.. także wyglądało to bardziej na bal samców i zlot miłośników kultury Loch Ness :thumbdown:- Spoty Katowice i okolice
a ja wczoraj już nie wyrobiłem do Pomarańczy ;( chociaż jak widziałem kolejke to mi sie odechciało.. Pucek a gdzie foty olśniewająco pięknych niewiast??- Spoty Katowice i okolice
po kato juz sie kreca jacys kolesie w oczojebnych strojach i rekawiczkach.. Za to fajnych kobiet nie stwierdzono jeszcze- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siema wspominaliśmy twoje zeszło roczne driftowanie na dolinie :gwizdanie: noooo zima coraz bliżej w sumie ten błotnik i tak mi średnio pasuje to może powtórka z rozrywki- Spoty Katowice i okolice
po robocie- Spoty Katowice i okolice
przeje.ane - Spoty Katowice i okolice