Treść opublikowana przez scooter1978
-
[ALL] Ślad po oklejeniu samochodu
Mnie się wydaje że polerka tu nie pomoże. Obym się mylił ale przerabiałem to kiedyś
-
[B6 ALT] Problem z szybą pasażera
Witam. Proszę o pomoc. Otóż np. mam otwartą szybę pasażera jadę tak sobie potem parkuję chce zamknąć szybę od strony kierowcy(pasażera też próbowałem) i zamyka się cała i otwiera 10, 15 cm na dół i tak zostaje muszę takimi skokami ją zamknąć. Co robić z góry Dziekuję hi hi
-
[B6 ALT] WIELKA PROŚBA
Opony chcę nowe ale większe nie bardzo bo znowu fele a trochę kaski szkoda
-
[B6 ALT] WIELKA PROŚBA
te właściwie pasują felga nie wiem jaka jest może racja ten rozmiar mi wystarczy ale jakie
-
[B6 ALT] WIELKA PROŚBA
Witam mam prośbę Rozmiar mojej opony to 205/60R15. I w związku z tym proszę mi napisać jak szeroką mogę założyć oponę 205 czy szerszą w rozmiarze 15 oczywiście i jeśli możecie polecić coś do 1200zł DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE NORMALNE ODPOWIEDZI :hi: :hi: :hi:
-
[B6 ALT] Problem z silnikiem
nie próbowałem ale dlaczego teraz świeci check silnika
-
[B6 ALT] Problem z silnikiem
Witam. Mój problem polega na tym że cały czas jeździłem na etylinie 95 i pomyślałem sobie że zaleje mu chociaż raz 98 i zaczęło się a tak mi się przynajmniej wydaje. Od momentu jak go zalałem nie chciał zapalić to znaczy rano jak silnik był zimny zapalił i gasł wiec mu deptałem po gazie tak na 5tyś obrotów i zapalił to było 2 dni temu dziś rano zapalił normalnie ale świeci check silnika i wentylator chodzi odkąd zapalę auto choć silnik wcale się nie zagrzał. Domniemywam że to może paliwo było z wodą ale może się mylę. PROSZĘ O POMOC Z GÓRY DZIĘKUJĘ
-
Potrzebny VAG
Witam jestem z okolic Chorzowa i potrzebuję kogoś kto podpioł by mi Vaga bo mam jakiś błąd Proszę napisać ile by to kosztowało gdzie mogę podjechać za pomoc z góry DZIĘKUJĘ To mój numer 505575342 :hi:
-
[B6 ALT] Problem z ESP i stopem
Bardzo dziękuję za porady. Czy Wiecie ile może kosztować ten czujnik i czy trudno go wymienić
-
[B6 ALT] Problem z ESP i stopem
Witam. Przeglądałem forum ale nic nie kapuje po prostu nie ma jakiegoś złotego środka na mój problem. Otóż czasem zaświeca mi się kontrolka ESP i ABS oczywiście wyłączając obie funkcje, jak świecą nie działa ani to ani to.Wyłączę silnik i znów go zapalę i jest OK dziś zauważyłem że naciskam pedał hamulca i raz świeci a raz nie to znaczy nacisnołem dwa razy i świecił trzeci raz nie i tak robiłem z 15 razy i czasem świecił a czasem w ogóle nie było stopu CO jest grane. Proszę o pomoc z góry dziękuję. Jestem laikiem w tych sprawach wiec proszę o szczegółowe wytłumaczenie i zrozumienie
-
[B6 ALT] Jak wyjąć spryskiwacz reflektora
tylko jak wyjąć lampę ale dziękuję za odpowiedzi
-
[B6 ALT] Jak wyjąć spryskiwacz reflektora
Witam mam prośbę czy ktoś może mi pomóc jak wymienić spryskiwacz reflektora w audi b6 z góry Dziekuję
-
Spoty Katowice i okolice
DLA MNIE GO SPORT TO GO SPORT A NIE PARKING PODZIEMNY. A PO ZA TYM PARKING JEST POD REALEM O ILE SIĘ NIE MYLĘ . REAL................................GO SPORT JEST RÓŻNICA
-
Spoty Katowice i okolice
TRAGEDIA. BYŁEM DZIŚ [06.10.2009] O 19 I CZEKAŁEM TROCHĘ POD GO SPORTEM NIKOGO TAM NIE BYŁO JAK PYTAŁEM KOLESIA Z GO SPORTU CZY TU NA PEWNO SĄ ZLOTY AUDI POWIEDZIAŁ ŻE SĄ ALE W WEKENDY W TYGODNIU NIEMA Z TEGO CO ON I JEGO KOLEGA SIĘ ORIENTUJĄ. BYŁEM PIERWSZY RAZ I KLAPA SZKODA MOJEJ BENZYNY I CZASU A CHCIAŁEM VAGA ZAŁATWIĆ. NO NIC MOŻE W GLIWICACH JEST TO BARDZIEJ ZORGANIZOWANE. POZDRAWIAM ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
-
Spoty Katowice i okolice
WITAM CZY JUTRO O 19 MOGĘ LICZYĆ NA KOGOŚ Z VAGIEM JESZCZE NIE BYŁEM NA TAKICH SPOTACH I PROSZĘ O POMOC PROSZĘ PODAĆ KOSZTA. CHCIAŁEM WCZEŚNIEJ ALE PRACA PRZESZKADZAŁA :hi: :hi: AUDI A4 2.0 BENZYNA 2001 ROK ŚWECI MI CZASEM ESP I ABS
-
VAG okolice Chorzowa
Witam. Jak w temacie czy jest ktoś z okolic Chorzowa z możliwością podpięcia VAG silnik ALt 2.0 benzyna 130 koni i ile by to kosztowało Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ :)
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
pre_pl bardzo ci DZIĘKUJĘ i mam nadzieję że to Cię nie zdenerwowało
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
tu nie ma nic o tym modelu DZIĘKUJĘ
-
[ALL B6] Wszystko o Audi A4 B6 2.0 benzyna 130 KM
Posiadam audi A4 2.0 benzyna 130 koni jestem nowy na tym forum i od niedawna posiadam właśnie taki model chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tym modelu porady, opinie, obserwacje DZIĘKUJĘ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam. Jestem nowy na forum. Od paru dni jestem posiadaczem audi a4 podoba mi się pomysł spotkań posiadaczy tego autka. Proszę napisać kiedy następne spotkanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam jestem nowy na forum. Oczywiście posiadam a4 b6 nie zły pomysł z tym zlotem proszę o datę kolejnego zlotu chętnie przyjadę i powymieniam informacje POZDRAWIAM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Właściciel audi a4 2.0 benzyna 130koni