Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qbor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qbor

  1. U mnie też masakra. Umyłem auto, zabrałem się za wymianę zimowych na letnie i się przeraziłem. Oprócz bąbli na rantach błotników, pojawiły się też w innych miejscach błotnika + niewielkie na rancie tylnych błotników. Do audi nie mam co jechać bo oczywiście żadnych przeglądów a ASO nie robiłem
  2. qbor odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    moze to byl zbieg okolicznosci. dawalem jedna przetwornice do regeneracji dwukrotnie i padla. nastepnie zalozylem zakupiony na allegro zarnik do drugiej lampy i tez padla przetwornica po dwoch dniach. dla mnie to troche za duzo zbiegow okolicznosci ale moze to juz byl akurat koniec moich przetwornic, bo z tego co slyszalem tez maja swoja zywotnosc. nie chce wiec tu pisac o wszystkich zarnikach z allegro, poprostu opisuje moj przypadek. u mnie skonczylo sie na zakupie nowych lamp z nowymi przetwornicami i oryginalnymi zarnikami
  3. qbor odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    ja się wyleczyłem z żarników z allegro po "okazyjnej" cenie. ta które kupiłem spaliły mi obie przetwornice. "zaoszczędziłem" może miałem pecha
  4. qbor odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    u mnie padła dzisiaj lewa założyłem nową bo miałem w zapasie, a jak się przepali to wrócę do siuśków i pomyślę o rezystorach
  5. qbor odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    ja u siebie spiłowałem te od kimmoto i póki co działają od 3 dni :> jak coś się zmieni to dam znać
  6. Mam pytanie: po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd? Ostatnio wymieniałem przy 120.000 km, ale nie na oryginalnych częściach tylko na zamiennikach. Słyszałem już kilka opinii, że w takim przypadku należy to zrobić po 60.000 km. Czy ktoś może to potwierdzić??
  7. Witam wszystkich miłośników marki! Od 3 lat jestem posiadaczem A4 B6 2,5 TDI Multitronic z 2003 roku. Przez ten czas przerabiałem już parę problemów ze słynną już skrzynią biegów :>, poza tym inne niewielkie problemy. Mam nadzieję, że będę miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego od innych użytkowników tego modelu oraz podzielić się własnymi doświadczeniami. Pozdro Qbor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.