Treść opublikowana przez Jariko
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry http://video.interia.pl/obejrzyj,film,123487
-
SPOTY RADOMSKIE
nie bylem w stanie wczoraj :gwizdanie: Juz poczekam do wtorku
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Funniest Knockout Ever!!! :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
tak pamietam jak dyktowalem wam swoj numer :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ale kto bedzie prowadzil bo ja to chyba sie jeszcze nie nadaje
-
SPOTY RADOMSKIE
Zjadłbym " maka " :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
nie mam siły juz telefonu trzymać przy uchu
-
SPOTY RADOMSKIE
wlasnie gadalem z Ilonka i macie pozdrowienia
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to tego parkietu zbytnio nie pamietam Fajna jakas ta niunia byla??
-
SPOTY RADOMSKIE
o Jezu moja glowa
-
SPOTY RADOMSKIE
nie chcem ale muszem Brynia mi sprawdzian ma z tego zrobic :wallbash:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry dzien wszystkim :hi: Jestem na 1328 stronie wiec troche sobie poczytam :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
bry http://moto.allegro.pl/item969780642_volkswagen_lt_35_1990r_uszkodzony.html tyle zostalo po wypadku
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY ide albo nie ide z oryginalnym dźwiekiem :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry co tu takie pusto to jak z tym kinem? ogarniamy sie na piatek czy dajemy sobie spokoj
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Dobrze ze chociaż słońce świeci
-
SPOTY RADOMSKIE
No Bryniu sernik pierwsza klasa :good:
-
SPOTY RADOMSKIE
To bede dzwonil dzieki
-
SPOTY RADOMSKIE
Moze dzis na spota przyjade tylko jakiegos kierowce sobie musze skrecic chyba ze z Tomaszem sie zabiore :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: Nie musze sie rozbierac bo sie wogole nie ubieram :buahaha:
-
SPOTY RADOMSKIE
Za krótkie filmy w kinach graja
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
nie mam za warunków bo u mnie pełny dom ludzi