Treść opublikowana przez Jariko
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze bylo i dobrze bedzie :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
A kto powiedzial ze mnie nie bedzie postaram sie byc
-
SPOTY RADOMSKIE
nie znam, choc TIRowców kilku tutaj rzeczywiście mieszka Tomaszek, co sie nic nie pucujesz że znasz zioów z mojego osiedla? Abo Tomaszu to taka cicha woda pewnie sam tam do twojego bloku jezdzi
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 19:09_________________________________________________ będziesz jeździł Wuju jak mi zalatwisz miejsce stojace za kierownica to bede jezdzil :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Mogę wychodzić na dwór wiec jest duża szansa ze was odwiedzę w piątek ale pic mi nie wolno
-
SPOTY RADOMSKIE
ooo Oziu uważaj mcm teski za Twoim Przyjacielem
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tylko będę to będę bronił przed tymi zboczuchami :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Michal bez kreacji tez bedzie fajniusio :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli tylko będę mógł to się tam zjawie
-
SPOTY RADOMSKIE
To ja zostanę szoferem bo pic niestety nie moge ;( ;( tylko przydało by sie jakieś stojące miejsce za kierownica albo chociaż automat bo moja noga wciąż sztywna
-
SPOTY RADOMSKIE
Zobaczymy co mi jutro lekarz powie ja pozwoli chodzic to bardzo chętnie Tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja muszę w domu siedzieć ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu Trzeba jajcowac żeby nie ześwirować
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no nie poznaje kolegi palic kapcia az do wystrzału no no Tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to jakoś daje rade poza tym ze już jestem zmęczony siedzeniem w domu a co do jutra to się zgadam co i jak bo jadę na kontrole do Karasia
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
BRy Marcin jakie 2 :polew: pewnie swoja be em ke ujeżdżał z otwartym oknem i go zawialo :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu jak mi zalatwisz miejsce stojace za kierownica to cie zawioze- SPOTY RADOMSKIE
Bry Wiedze na ostro sie kreci z samego rana- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Jeff Dunham i Peanut cz 3 - POLSKIE NAPISY dobry skecz brzuchomówcy :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Nie bede ukrywał ze bardzo bym chciał jechać ale zobaczymy jak sie wyklaruje cala ta chora sytuacja u mnie- SPOTY RADOMSKIE
Bry dziem Tomaszu na SOHO bardzo chętnie a zlot stoi u mnie pod wielkim znakiem zapytania- SPOTY RADOMSKIE
dzis bylem u lekarza na konsultacji i mi powiedział ze za dużo chodzę wiec musze jak najwiecej lezec ale juz mi to lezenie bokiem wychodzi [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:00_________________________________________________ za tydzien mam do niego ponownie jechac i dopiero mi powie co z rehabilitacja a tak to kazał mi samemu ćwiczyć- SPOTY RADOMSKIE
ooo no to sobie pogadaliśmy - SPOTY RADOMSKIE