Treść opublikowana przez Jariko
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: wiedziałem że kupi padło ale trzeba będzie Bryni założyć kaganiec na 60km/h bo jeszcze gdzieś poślizgnie
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma bardzo za co bo to padlo jest ale w ostatecznosci moze byc
-
SPOTY RADOMSKIE
a no jakoś nigdy nie mogłem znaleźć czasu a dziś wreszcie wolna sobota ::
-
SPOTY RADOMSKIE
:hi: BRY wszystkim
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
siema siema musze nadrobic zaleglosci bo mi sie ich troche nazbieralo
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra trzeba wstać, koniom wody dać i wreszcie za robotę sie wziąć
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze ze mój ojciec wczoraj zabalował i dziś mnie nie ściga do pracy bo bym sie chyba wykończył
-
SPOTY RADOMSKIE
Brrr dzien RFS ja umieram :confused4:POMOCY [br]Dopisany: 16 Maj 2009, 09:29_________________________________________________ no moze ciut
-
SPOTY RADOMSKIE
OOOO wreszczie w domu jak milusio dzieki wszystkim za zajefajnie spedzony czas a co tam tez was wszystkich kocham
-
SPOTY RADOMSKIE
jak się nie napijesz, nas nie zrozumiesz :> dokladnie dlatego od jutra dwa browarki i dopiero siadamy do pisania i zabawy
-
SPOTY RADOMSKIE
Staram sie ale nie mogę was wogole dogonić
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja niby maturę z matmy zdawalem ale czy jestem dobry to nawet najstarsi górale tego nie wiedza [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 20:09_________________________________________________
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że Ty go odpowiednio ochrzcisz, a my już nie będziemy go maltretować. Tak i wiesz co OZiUżebyś nie czół sie skremowany nawet odwrócimy sie w druga strone [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 19:56_________________________________________________skremowany mialo byc skrepowany
-
SPOTY RADOMSKIE
No OZiU Ty to jesteś zdolniacha tak rozbawiać to mało kto potrafi
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam RFS[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 18:43_________________________________________________No musze wam powiedzieć ze nadążyć za wami to trzeba mieć zdrowie :kox:od samego czytania to juz dwa razy zaplułem monitor :>
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra uciekam podnieść sobie trochę poziom pozytywnej adrenaliny
-
SPOTY RADOMSKIE
Braniu nie przejmuj sie ja tez dziś nie jestem w najlepszym nastroju ale staram sie jakoś urozmaicać czas zęby nie myśleć o tym co jest dobijajace dlatego zaraz wsiadam w moja perełkę i polatam chwile po radomiu jeśli ma kros ochotę to zapraszam
-
SPOTY RADOMSKIE
witam wszystkich No dziś mija mój drugi dzień bez papierosa i powiem wam ze jest dobrze i bardzo mnie to cieszy
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to juz wysiadam po tym weekendzie mam wszystkiego dosc a po papierosa to juz szybko nie siegne
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkiech Bryniu gril byl pierwsza klasa a tego z tym bagarznikiem to ja juz nie pamietam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Radom Fantazja Squad